• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Gherti

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان من یه رمان خوندم که اسمش یادم نیست، کسی میتونه راهنماییم کنه لطفا؟
داستان در مورد یه دختر و پسر از ایلات بختیاری یا قشقایی بود، اسم پسره احمد و دختره فکر میکنم فرنگیس بود، عاشق هم بودن، توی داستان به عشقبازی پلنگ و ماه هم اشاره شده بود که یه شب باهم میرن تماشا میکنن، ولی از هم جدا میشن و اتفاقات بعدش که باعث میشه دختره سر از کشورای عربی دربیاره

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Gherti

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دنبال اسم رمانی هستم که اسمش باده شرقی هست و چند سال پیش از دست پدر خوانده اش فرار میکنه میره ترکیه و اونجا مدل میشه و برای پروژه ای میاد ایران و دلباخته ی صاحب شرکت میشه
زیتون

پاستیل خرسی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام، دنبال اسم یه رمانم که خیلی وقت پیش خوندم دختره بعنوان پرستار چندتا بچه وارد یه خونه میشه گمونم ۳_۴ تا بچه بودن، پدر بچه ها معلولیت و لکنت داشت گمونم، چشماشم دورنگ بود مثل کوچیکترین بچه. اگه اشتباه نکنم دختره موهاشو طوسی_خاکستری رنگ زده بود

نارنج

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
دختری دبیرستانی به اسم دنیا که تویه خانواده بافامیل یکجا زندگی میکنن وبه اجبار خانواده وپدربزرگش باپسرعموی خود امیر مرادی که متعصب وزورگو هست ازدواج میکندامیر دست بزن دارد ودنیااورادوست ندارد

مینا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام اسم این ۲ تا رمان رو اکر میدونید لطفا بگید
۱-رمان اول در مورد دختریه که چشمشو تو یه کمد باز میکنه و میبینه تو یک خونه هست که پارتی بوده و پسر صاحبخونه و دختره رو پلیس میگیره و عقدشون میکنن پسره هم دختره رو میبره تو خونش زندانی میکنه و اون رو کتک میزنه تا اینکه از هم خوششون میاد و اون پسر از پسر برادرش هم نگهداری میکنه
۲- رمان در مورد ۲ خواهر هست که باهم زندگی میکنن و پدر و مادرشون رو از دست دادن خواهر بزرگ تر ازدواج میکنه و خواهر کوچک خیلی شیطون هست و خیلی دوست دارد ازدواج کند و خیلی عاشق غذا هست به طوری که وقتی خانه اش آتش گرفت او با حوله ی حمام به همراه دوستش بیرون خانه نشسته بودن و برای آتش‌نشانان عشوه می آمد و در آخر اکر اشتباه نکنم خودش از فرد مورد علاقش خواستگاری می‌کند

آخرین ویرایش:

مینا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام اگر اسم این رمان رو میدونید لطفا بگید
رمان در مورد دختریه که با یک پسر بچه از پرورشگاه یا یتیم خانه فرار میکنه اما گیر یک گروه تبهکار میوفته و اون بچه رو میکشن و اون دختر رو مجبور میکنن که توی یک بار کار کنه ولی بعد یک مدت دختره معشوقه رئیس باند میشه و ازش باردار میشه اما اون مرد بچه رو نمیخواد و کار های زیادی میکنه تا بچه بمیره و اون رو جای پرتی میبره و داخل اتاقی زندانی میکنه تا از ترس بچه بیوفته
اسم این رمان را کسی نمی‌داند؟؟؟؟

Ana

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
19
پسندها
6
دست‌آوردها
3
سلام
رمان همسر دوم من رو چک کن اگر اون باشه دو جلد داره و چیزی که شما خوندید قسمتی از جلد اول هست
سلام من یک رمان دانلود کردم اما انگار ۱۳ تا صحفه هست این رمان دربارع دختریع ک خانوادش ب زور می خواد بدنش ب ی پسر ب اسم ارش دختره از بچگی خانوادش بهش اهمیت نمیدادن و کلا جوری رفتار میکردن انگار دخترشون نیست این دختر چند تا خواهرم داره باباشم خیلی کتکش میزنه بخاطر ازدواج با ارش ولی دختره قبول نمیکنه بابا بزرگشم میگه اگ قبول نکنی از خانواده طرد میشی دختره شب وسایلشو جمع میکنه تا از خونه فرار کنه وقتی درو واز میکنه خواهرش موهاشو میکشه و خانوادشو صدا میکنه فقط تا همینجا نوشته شده بود لطفا اسم این رمانو بگید چون خیلی مشتاقم ک بقیه ی رمانو بخونم

Odit adipisicin

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
18
پسندها
0
دست‌آوردها
1

Moni

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
لطفاً کسی اسم رمان رو می دونه خیلی دنبالش گشتم
دختر بیچاره ای که پدر و مادرشو از دست میده و هیچ پولی هم نداره دنبال کار میگرده و کار پیدا نمیکنه و یهو وارد عمارتی میشه و قبول میکنه خدمتکار عمارت شه که ارباب این عمارت مردی . . .

dorna

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من دنبال یه رمانم که اگر اشتباه نکنم اسم شخصیت اصلی باران بود
اون درگیر یه مسائلی داخل مجازی میشه و عاشق یه پسری در مجازی میشه که بعد ها وقتی میره برای یه خانومی اشپزی کنه میفهمه این پسر برادر اون بوده و اسم پسره اگر اشتباه نکنم امیر حسین بوده
دختره که به عشقش نمیرسه میره ترکیه و اونجا داخل یک مسابقه اشپزی شرکت میکنه و مقام میاره

بالا پایین