• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

. MaHta .

کاربر عادی
تیم تولید
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
39
پسندها
66
دست‌آوردها
43
نام اصلی کتاب
Angel Fire
نام ترجمه شده
آتش فرشته
نام پدید آورنده
Valmore Daniel
نام مترجم
مه.دخت
ژانر
  1. علمی_تخیلی
  2. معمایی
  3. فانتزی
نام اصلی کتاب: Angel Fire
نام ترجمه شده: آتش فرشته
نام نویسنده: Valmore Daniels
نام مترجم: مه.دخت
زبان مبدأ: انگلیسی
خلاصه:
فرشته آتش (جلد اول فرشتگان فروریخته)
اسم من دارسی آندرسونه[1] و من با یک نیروی تاریک نفرین شده‌ام: هروقت که زندگی من درخطر باشه، چیزی درون من، آتشی ذاتی رو احضار می‌کنه تا از من محافظت کنه. من نمی‌تونم این نیرو رو کنترل کنم و به دست بگیرم.
یک شب در منزلم مورد حمله قرار گرفتم. آتش... از کنترل خارج شد.
من از اون جهنم، جون سالم به در بردم اما خونه‌ام کاملا سوخت.
- با پدر و مادرم که داخل بودند.
من نمی‌تونستم به دادگام توضیح بدم که چه اتفاقی افتاده و اون‌ها من رو، به جرم قتل به ده سال حبس محکوم کردند.
حالا من، عفو مشروط خوردم و تنها چیزی که میخوام اینه که به زادگاهم برگردم و زندگی‌ام رو دوباره بسازم؛ اما مردی که به من حمله کرده بود برگشت تا کار نیمه تمومش رو به پایان برسونه.
من می‌تونم که قدرت درحال رشدم رو احساس کنم. اگه نتونم اون رو کنترل کنم اون من رو کنترل می‌کنه و همه چیز و - هرکسی – که دوست دارم رو نابود می‌کنه.

[1]: Darcy Anderson

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

. MaHta .

کاربر عادی
تیم تولید
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
39
پسندها
66
دست‌آوردها
43
سخن نویسنده:
این فقط یک اثر داستانی است. نام‌ها ، شخصیت‌ها ، مکان‌ها و حوادث محصول تخیل و ساخته ذهن نویسنده است
هرگونه شباهت با افراد واقعی ، درقید حیات و یا مرده ، کاملاً اتفاقی است.

سخن مترجم:
فرشتگان فروریخته در پنج جلد نوشته شده است که آتش فرشته، حامل جلد اول اثر می‌باشد. امیدوارم کم و کاستی‌های بنده رو عفو کنید و از روند رمان لذت کافی رو ببرید.

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
آخرین ویرایش:
بالا پایین