• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

دایی محسن

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
2
دست‌آوردها
3
وب سایت
نام اثر
پارافریز
نام پدید آورنده
محسن
ژانر
  1. فانتزی
سلام دوستان عزیز. من ی رمان کوتاه نوشتم . البته نمیشه بهش گفت رمان ی داستانه کوتاهه . من رشتم مترجمی هست که به انگلیسی ترجمش کردم و برای استادم فرستادم و بهم پیام داده که باید ویرایشو پارافریز کنمش . منم اصلا نمیدونم دلیل پارافریز کردن نوشتم چیه و تو این سایتی که براتون گذاشتم پارافریز خوندم که منظور از پارافریز بازنوسی هستش . چرا من باید متنم رو بازنویسی کنم؟ یعنی چی آخه؟ مگه من کپی کردم؟؟؟
کسی هست که قبلا این مشکل من براش اتفاق افتاده باشه؟

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mr.sadr

صنم

کاربر نیمه فعال
نویسنده
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
261
پسندها
818
دست‌آوردها
93
سلام دوستان عزیز. من ی رمان کوتاه نوشتم . البته نمیشه بهش گفت رمان ی داستانه کوتاهه . من رشتم مترجمی هست که به انگلیسی ترجمش کردم و برای استادم فرستادم و بهم پیام داده که باید ویرایشو پارافریز کنمش . منم اصلا نمیدونم دلیل پارافریز کردن نوشتم چیه و تو این سایتی که براتون گذاشتم پارافریز خوندم که منظور از پارافریز بازنوسی هستش . چرا من باید متنم رو بازنویسی کنم؟ یعنی چی آخه؟ مگه من کپی کردم؟؟؟
کسی هست که قبلا این مشکل من براش اتفاق افتاده باشه؟
سلام!
اگر در خاطر داشته باشید پافریز کردن متون در دوران ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان قبل از نوشتن انشا ها هم صورت میگرفت و فقط متون کپی شده و مورد دار پارفریز نمیشه!
اغلب پارفریز متون جهت بهبود سطح کیفیت نوشتار و بهتر شدن جمله بندی صورت میگیره.
پافریز کردن یک داستان که به انگلیسی ترجمه شده روند عادی هست و خیلی به قلم نویسنده و بی نقص شدن محتوای نویسنده کمک میکنه!

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mr.sadr

دایی محسن

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
2
دست‌آوردها
3
وب سایت
سلام! ممنون بابت پاسختون
اگر در خاطر داشته باشید پافریز کردن متون در دوران ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان قبل از نوشتن انشا ها هم صورت میگرفت و فقط متون کپی شده و مورد دار پارفریز نمیشه!
اغلب پارفریز متون جهت بهبود سطح کیفیت نوشتار و بهتر شدن جمله بندی صورت میگیره.
پافریز کردن یک داستان که به انگلیسی ترجمه شده روند عادی هست و خیلی به قلم نویسنده و بی نقص شدن محتوای نویسنده کمک میکنممنون بابت پاسختون

• گل بهت
واکنش‌ها[ی پسندها]: صنم
بالا پایین