• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

سحر محمدی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
15
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ببخشید من چند وقت پیش یه رمان خوندم موضوعش درمورد یه دختری بود که با خواهر ش زندگی می‌کرد که فقط ازمادر یکی بودن پدر خواهرش معتاد بودو دختره مربی موسیقی اگه اشتباه نکنم ویولون بود واین دختره یه قیم داشت که مادر بزرگش اونو سپرده بود به اون پسره اما دختره با خواهرش جدا از اون زندگی میکردن دختره بی حجاب بود پسره مومن و عاشق این دختره ولی دختره خبر نداره برحسب اتفاق هایی مجبوره بره خونه پسره زندگی کنه که باهم شیراز میرن مجبور به صیغه میشه دختره کم کم داره عاشقش میشه به صورت خلاصه گفتم میخواستم بدونم اسم رمان رو میدونید یا میتونید برام اسمشو پیدا کنید

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

سحر محمدی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
15
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ببخشید من چند وقت پیش یه رمان خوندم موضوعش درمورد یه دختری بود که با خواهر ش زندگی می‌کرد که فقط ازمادر یکی بودن پدر خواهرش معتاد بودو دختره مربی موسیقی اگه اشتباه نکنم ویولون بود واین دختره یه قیم داشت که مادر بزرگش اونو سپرده بود به اون پسره اما دختره با خواهرش جدا از اون زندگی میکردن دختره بی حجاب بود پسره مومن و عاشق این دختره ولی دختره خبر نداره برحسب اتفاق هایی مجبوره بره خونه پسره زندگی کنه که باهم شیراز میرن مجبور به صیغه میشه دختره کم کم داره عاشقش میشه به صورت خلاصه گفتم میخواستم بدونم اسم رمان رو میدونید یا میتونید برام اسمشو پیدا کنید

Faeze

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام من دنبال رمانیم خیلی وقت پیشا خوندم، پسره از خارج میاد عاشق دختر عزیزدردونه فامیل میشه بعد اینا باهم ازدواج میکنن پدربزرگ دختر میمیره دختره خیلی عزاداری میکنه پسرم کلی اولش باهاش راه میاد ولی یه روز م*س*ت میکنه و بهش خیانت میکنه دخترم طلاق میگیره میره خارج حاملم بوده بچش بزرگ میشه برمیگرده میبینه پسره خیلی پیر شده بعد به هیچکس نمیگه دختر واقعیمه میگه به سرپرستی قبولش کردم اسم پسرم فکر کنم سپهر بود

.Nar.ges_86_

تیم نقد
تیم نقد
سطح
0

ارسالات
52
پسندها
83
دست‌آوردها
18
سلام یک رمان بود!
که دختره به دلیل کم پولی خودش رو جای پسری میزنه و بادیگارد میشه!
شرمنده فقط همین رو ازش میدونم!
کسی اسم رمان رو میدونه!؟

Yalda75

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
5
دست‌آوردها
3
سها دختر تخسیه که پدرش تصمیم میگیره اون رو تو سن کم به عقد پسر خان ،سینان در بیاره اما سینان که نصف عمرش رو تو آمریکا درس خونده بعد از گذشت شب ازدواجشون سها رو ول میکنه و به تهران میره سها میخواد فراموشش کنه اما دوماه بعد متوجه میشه بارداره و وقتی میخواد س*ق*ط کنه میفهم بچه ها سه قلو ان در صورت س*ق*ط ممکنه جونش رو از دست بده! دو سال بعد اون مادری 18ساله ست که با سه قلوهاش به تهران میره و دانشگاه ثبت نام میکنه اما درست روز اول متوجه میشه استاد جدی و سختگیری که همه ازش حرف میزنن کسی نیست ب جز سینان دانش پژوه ، شوهر و پدر سه قلوها ی سها!

کسی اسم این رمانو میدونه ؟؟؟؟؟؟

Sadaf.m

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
13
پسندها
7
دست‌آوردها
3
سلام رمانه هیچیش یادم نیس فقط اتفاقی خلاصش و دیده بودم زده بود دختره با موتور میرونه نصفه شب تصادف میکنه شانس میاره تنها یه پسره داشته از اون محدوده رد میشه که پسره کمکش میکنه

Me.gol

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمانی خوندم چند سال پیش که دختر ۱۸ سالش که بودت با پسر عموش نامزد بوده بعدش یه سری عکس بدست خانواده میرسه که مثلا تو بغل یه پسر دیگه بوده بعدش دختر که جواب کنکورش اومده بوده و تبریز قبول شده بوده میره تبریز و اونجا طراح لباس میشه و بعد از چند سال برمیگرده.

تیام قربانی۸۶

تازه وارد
نویسنده
سطح
0

ارسالات
27
پسندها
142
دست‌آوردها
33
رمان درباره یه دختری بود که مادرش با کلک اون رو میفرسته توی خونه ای که شیش تا پسر خون آشام توشه به نام های کارن کایدیو کاسپر ایوان بنجامین توماس یه خواهرم مثل اینکه داشتن به نام تانیا که بال های پشت کمرش در میومد

nili

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سها دختر تخسیه که پدرش تصمیم میگیره اون رو تو سن کم به عقد پسر خان ،سینان در بیاره اما سینان که نصف عمرش رو تو آمریکا درس خونده بعد از گذشت شب ازدواجشون سها رو ول میکنه و به تهران میره سها میخواد فراموشش کنه اما دوماه بعد متوجه میشه بارداره و وقتی میخواد س*ق*ط کنه میفهم بچه ها سه قلو ان در صورت س*ق*ط ممکنه جونش رو از دست بده! دو سال بعد اون مادری 18ساله ست که با سه قلوهاش به تهران میره و دانشگاه ثبت نام میکنه اما درست روز اول متوجه میشه استاد جدی و سختگیری که همه ازش حرف میزنن کسی نیست ب جز سینان دانش پژوه ، شوهر و پدر سه قلوها ی سها!

کسی اسم این رمانو میدونه ؟؟؟؟؟؟

Zahra gholami

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمانی بود دختره بچه زن دوم پدرشه وخواهر ناتنیش ازش متنفره .پسر داستان هماسیه بالایی دختره هستش که خواهر ناتنی دختره عاشق پسره هستش توی جلد رمان هم خواهر دختره نقشه میریزه که نامزدی دختر و پسر رمان بهم میخوره

بالا پایین