• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Kia

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
6
دست‌آوردها
3
سلام من دنبال یه رمان تخیلیم
درمورد یه دختر با چشمای بنفشه که تو یه سفر علمی از طرف دانشگاه هواپیماش سقوط میکنه دختر وارد یه سرزمین ناشناخته میشه اول مردمش نمیفهمن غریبست اما بعد متوجه میشن و میخوان نابودش کنن اونم فرار میکنه تو یه جنگل طلسم شده که یه روح سرگردون اونجا بوده
روحه یه پسره بوده که طلسم شده
یه جاشم یادمه برای باطل کردن طلسم جنگل دنبال یه اژدها میره تو راه یه دزد دریایی بهش کمک میکنه اون اژدهاهم یه پسره طلسم شده بوده که عاشق دختره میشه بخاطرش جونشو ازدست میده
دختره خودش عاشق اون روحه طلسم شده جنگل بوده
داستان یه جادوگر بدجنسم داشته که اون روحه بخاطر طرد شدن از سرزمین باهاش همدست بوده اما پشیمون میشه به دختر کمک میکنه برگرده دنیای خودش
دختره راضی نبوده اما برمیگرده
تویه جاده که با دوستش داشته میرفته متوجه یه شهر عجیب میشن برای استراحت میرن اونجا که دختر اونجا همون دزد دریایو میبینه متوجه میشه اون سرزمین ناشناخته همینجا رو زمین بوده
دنبال پسره میگرده که بهش میگن پسره بعد رفتنش تبدیل به یه گردباد شده و تو جنگل سرگردونه میره دنبالش مردم شهر میخواستن از طریق اون پسرو پیدا کنن نابودش کنن دیگه نمیدونم چی میشه ولی آخرش طلسم باطل میشه این دوتام باهم ازدواج میکنم :)
خیلی دنبالش گشتم لطف میکنین اگه میدونین اسمشو کمک کنین :)

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

delaram1718

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
6
دست‌آوردها
3
سلام ی رمانی قبلا خوندم درست یادم نیست فقط ی تیکش یادمع...رمان درمورد دختری بود کع پرستار یع پسر میشع پسر فک کنم داخل خونش بستری بود و فک کنم فقط میدید اما نمیتونست حرف بزنه وحرکت کنع و خیلی هم پولدار بودن...بعد چند وقت پسر با رسیدگی های دختر خوب میشع و دختر هم عاشقش میشع اما مادر پسرع مخالف و فک کنم دختر بخاطر مشکل مالی پرستار میشع و بخاطر راحتی خودش با پسر صیغه میشع ...همین تیکش یادمع لطفا اگع کسی میدونع کمکم کنع

delaram1718

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
6
دست‌آوردها
3
سلام ی رمانی قبلا خوندم درست یادم نیست فقط ی تیکش یادمع...رمان درمورد دختری بود کع پرستار یع پسر میشع پسر فک کنم داخل خونش بستری بود و خیلی هم پولدار بودن...بعد چند وقت پسر با رسیدگی های دختر خوب میشع و دختر هم عاشقش میشع اما مادر پسرع مخالف...اوومم فک کنم دختر هم برا راحتی صیغع پسرع شدع بود...همین تیکش یادمع لطفا اگع کسی میدونع کمکم کنع

Maya

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
2
دست‌آوردها
1
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
سلام س رمان خوندم دختره باباش زندان بود مجبور شد برا ی مدت صیغه ریسش ب.پسره ی شرکت داشت خیلی موفق بود ولی خانواده اصلا دوسش نداشتن پدر و مادرش نمیذاشتن حتی بهشون بابا و مامآن .از بچگی تو ی ساختمون جدا ته باغ با دوتا مادربزرگش بزرگ شده بود.همش تحقیرش میکردن.اسم دختره ترانه بود پسرم ی اسم شبیه کیارش داشت ولی یادم نیست.

Z1234

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
6
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
یه رمانی بود که دختره خانوتدشو از دست داده بود و با خانواده عموش زندگی میکرد .پسر عموش خارج از کشور زندگی میکرد.وقتی برگشت کم کم عاشق هم شدن و خانواده ها صیغشون کردن اما پسره به دختر عموش شک کرد و برگشت خارج .فکر میکرد گه صیغه باطل شده و بعد از چند سال که برگشت فکر کرو که دختره ازدواج کرده و ازش کینه گرفت و بهش مزاحمت کرد و اون وقت فهمید که دختره ازدواج نکرده و زن خودشه

Z1234

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
6
دست‌آوردها
3
سلام دوستان😊
من چند سال پیش این رمان رو خوندم که دختره با یه پسری به اجبار ازدواج میکنه.
با اینکه دختر آزادی هست، اما به صورت فرمالیته با چادر جلوی پسره ظاهر میشه تا صورتش رو نبینه.
تا اینکه پسر به مهمونی دعوت میشه که دختره هم از طرف کس دیگه ای به همون مهمونی دعوته.
وقتی همدیگرو میبینن، دختره اونو میشناسه اما پسره بدون اینکه اطلاع داشته باشه اون کیه، ازش خوشش میاد.
یه روز اتفاقی چادرشاز سرش میکشه و پسره صورتش رو میبینه.
متاسفانه بقیه داستان یادم نیست فقط فکر کنم که اسم دختره نفس بود.
ممنون میشم اگه میدونید راهنماییم کنید
رمان طلایه

سارا آس

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
13
دست‌آوردها
3
با سلام

سلام، مرسی از سایت خیلی خیلی خوبتون😍😍💙 راستش من چندین ماهه دنبال یه رمانی هستم پیداش نمیکنم. قبلا آنلاین میخوندمش و الان حتی اسمش هم یادم نمیاد🤦🏻‍♀ امیدوارم شما بتونین کمکم کنین🙏🏼💙 یه دختره بود که دانشجوی مامایی بود و عاشق پسر همسایه شده بود این پسره هم دانشجوی پزشکی بود. خانواده‌ی دختره تقریبا پولدار بودن ولی پسره نه. دختره در ازای دادن پول و ماشین و خونه، به پسره پیشمهاد ازدواج میده و پسره قبول میکنه. بعد رمان چند سال میره جلو و این دوتا از هم متارکه کردن و دختره از شهری که توش بودن رفته شهر دیگه. این دفعه پسره افتاده دنبالش و ازش میخواد دوباره برگردن به هم. اسم پسره نوید بود. فقط همینا یادمه😅🤦🏻‍♀ #درخواست

سارا آس

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
13
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمان خوندم که یه پسر روانپزشک هست، بعد یه روز رئیسش بهش می‌گه که باید یه دختر که براش (برای رئیس) مهم بوده رو درمان کنه.
پسره قبول می‌کنه. دختره هم به زور می‌بره ویلاشون و درمانشو شروع می‌کنه.
لطفا اگه کسی می‌دونتش بگه۰
آپارتمان ۱۰۰ متری

سارا آس

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
13
دست‌آوردها
3
سلام س رمان خوندم دختره باباش زندان بود مجبور شد برا ی مدت صیغه ریسش ب.پسره ی شرکت داشت خیلی موفق بود ولی خانواده اصلا دوسش نداشتن پدر و مادرش نمیذاشتن حتی بهشون بابا و مامآن .از بچگی تو ی ساختمون جدا ته باغ با دوتا مادربزرگش بزرگ شده بود.همش تحقیرش میکردن.اسم دختره ترانه بود پسرم ی اسم شبیه کیارش داشت ولی یادم نیست.
جایی نرو از معصومه آبی. اسم پسره هم کیانمهره

سوگل

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
3
دست‌آوردها
3
با سلام

رمانی که پدر دختر تو یه تصادف پدر پسره رو میکشه بعد پسر بزرگ شرط می‌ذاره که با دختر قاتل باید ازدواج کنه دختره ۱۶ سالشه پسره ۳۰ سال بعد پسره از قبل عاشق دختره بوده پدر پسره برای خواستگاری داشته میرفتم که با پدر دختر تصادف می‌کنه

بالا پایین