• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

.mobina

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
6
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمان تخیلیم
درمورد یه دختر با چشمای بنفشه که تو یه سفر علمی از طرف دانشگاه هواپیماش سقوط میکنه دختر وارد یه سرزمین ناشناخته میشه اول مردمش نمیفهمن غریبست اما بعد متوجه میشن و میخوان نابودش کنن اونم فرار میکنه تو یه جنگل طلسم شده که یه روح سرگردون اونجا بوده
روحه یه پسره بوده که طلسم شده
یه جاشم یادمه برای باطل کردن طلسم جنگل دنبال یه اژدها میره تو راه یه دزد دریایی بهش کمک میکنه اون اژدهاهم یه پسره طلسم شده بوده که عاشق دختره میشه بخاطرش جونشو ازدست میده
دختره خودش عاشق اون روحه طلسم شده جنگل بوده
داستان یه جادوگر بدجنسم داشته که اون روحه بخاطر طرد شدن از سرزمین باهاش همدست بوده اما پشیمون میشه به دختر کمک میکنه برگرده دنیای خودش
دختره راضی نبوده اما برمیگرده
تویه جاده که با دوستش داشته میرفته متوجه یه شهر عجیب میشن برای استراحت میرن اونجا که دختر اونجا همون دزد دریایو میبینه متوجه میشه اون سرزمین ناشناخته همینجا رو زمین بوده
دنبال پسره میگرده که بهش میگن پسره بعد رفتنش تبدیل به یه گردباد شده و تو جنگل سرگردونه میره دنبالش مردم شهر میخواستن از طریق اون پسرو پیدا کنن نابودش کنن دیگه نمیدونم چی میشه ولی آخرش طلسم باطل میشه این دوتام باهم ازدواج میکنم :)
خیلی دنبالش گشتم لطف میکنین اگه میدونین اسمشو کمک کنین :)
اسم رمان رمان رازمینا هستش گلم

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

نرگسی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
3
با سلام اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
مردی بود که بعد ضربه خوردن از دختر چادری ک همسرش بود و طلاق میگیره ازش و میره چند تا زن صیغه میکنه که با هم تو خونش هستن
برادر یه دختری تو درگیری یکی از زن صیغه های اون آقا رو میکشه و اقاهه شرط میزاره خواهر پسره ک چادریه باهاش ازدواج کنه و بعد تو یه مهمونی هم مجبورش میکنه بی حجاب باشه ک دختره حالش بد میشه.....

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

Arezoo

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
2
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
رمان دختری که باپسرعموش نامزد میکنه
اما قبل ازعقد عکسهای فتوشاپ برای پسره میفرستن واون هم نامزدیو بهم میزنه
دختره هم ازخونشون میره وتویه شهردیگه زندگی میکنه طراحی دوخت خونده وتویه کارگاه طراحی میکنه بعدازمدتها برمیگرده خونشون ودنبال اثبات کردن اینکه عکسها فتوشاپ بوده
وقتیکه ثابت میشه
بعدازیه مدت باپسره ازدواج میکنه

Arezoo

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
2
دست‌آوردها
3
رمانیکه دختره بایه پسری دوست میشه
پدراون دختر یه مرد سرشناس بوده
مدتی بعد بااون پسربهم میزنه
وباپسریکی ازدوستای پدرش ازدواج میکنه
بعدپسره عکساشوکه باهم بودن به دست شوهرش وپدردختره میرسونه
دختر وشوهرش ازهم جدامیشن
بعدازدوسال بازباهم روبه رو میشن واشتی میکنند ومیرن سرزندگیشون

آخرین ویرایش:

Arezoo

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
2
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
رمانی که دختره خیلی باخونوادش وفامیلش صمیمیه
تااینکه بعدازسالهاپسرخالش کوهیار ازخارج ازکشور برمیگرده
واین دوتا کلکل هاشون شروع میشه
وبعدازاعتراف کوهیار باهم ازدواج میکنند

فازی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
3
دست‌آوردها
3
با سلام

سلام وقتتون بخیر
چند سال پیش یک رمان خوندم و الان ذهنم رو مشغول کرده و دنبالشم اگر میدونید لطفا بگید
چیز زیادی ازش یادم نمیاد :::
دختره ۱۸سالشه و بعد از فوت پدر و مادرش به ایران برمیگرده و طی یک حوادثی و بدون اینکه بدونه اون شخص داییش هست عاشق داییش میشه و بعد از فهمیدن این موضوع از داییش فاصله میگیره ، و به اجبار پدربزرگش به صورت اجباری و سوری فکر کنم با پسرعمش ازدواج میکند که اگر اشتباه نکنم اسمش آتردین هست و دکتر قلب و عروقه و فکر کنم ۳۰ سالشه .

اگر اسم رمان رو میدونید لطفا بهم بگید متشکرم

فازی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام وقتتون بخیر
چند سال پیش رمان فور خوندم و الان ذهنم رو مشغول کرده و دنبالشم اگر میدونید لطفا بگید
چیز زیادی ازش یادم نمیاد :::
دختره ۱۸سالشه و بعد از فوت پدر و مادرش به ایران برمیگرده و طی یک حوادثی و بدون اینکه بدونه اون شخص داییش هست عاشق داییش میشه و بعد از فهمیدن این موضوع از داییش فاصله میگیره ، و به اجبار پدربزرگش به صورت اجباری و سوری فکر کنم با پسرعمش ازدواج میکند که اگر اشتباه نکنم اسمش آتردین هست و دکتر قلب و عروقه و فکر کنم ۳۰ سالشه .

اگر اسم رمان رو میدونید لطفا بهم بگید متشکرم
چه خوبه عاشقی 😍😍

• محشره
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

ایدا رشید

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
0
پسندها
9
دست‌آوردها
3
سلام
یه رمان بود که مرد داستانش فکر کنم خفت گیر بوده و توبه کرده
که اول رمان توی یه کوچه برای یه دختره دعواش میشه
تا همین قسمت و خوندم و یادم هست
ممنون میشم اسمش رو بگین و درضمن این رمان به چاپ رسیده.
سلام فک کنم رمان جدال پر تمنا بود

مهتاب

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
با سلام

دختری به نام صحرا در این رمان هست که بسیار ساده و اولیه زندگی میکنه حتی حمامش در آب چشمه است و در روستا زندگی می کنه

زینب

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
با سلام

سلام
چند سال پیش یه رمانی رو خوندم که درباره ی یه دختری بود که با خانواده ی عموش زندگی می کرد و پدر و مادرش رو از دست داده بود و بعد هم عموش رو از دست میده و زنعموش چون اون رو مسبب تمام بدبختی هاش میدونه مجبورش می کنه با مردی ازدواج کنه که یه بچه داره و به شدت عصبی و شکاکه...

بالا پایین