• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Yalda75

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
5
دست‌آوردها
3
یه رمانی بود دوتا دوست بودن یکیشون از ساختمون میوفته میمیره همه فکر میکنن تقصیر دوستشه میندازنش زندان بعد پدر اون دختری که مرده به دختره میگه به شرطی میزارم اعدام نشی که صیغه من بشی برام پسر بیاری دختره هم قبول میکنه براش اسم بچه میاره این رمان چیه🥺🥺

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sarir

Yalda75

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
5
دست‌آوردها
3
من دنبال رمانی هستم که دختره خونه عموش زندگی میکنه زن عموش خیلی با دختره بد رفتاری میکنه اما دو تا پسرعمو داره که هوای دختر داستانو دارن یه روز برادر زن عموش از خارج میاد این دوتا عاشق هم میشن خیلی دنبال اینو رمان گشتم اما اسمش یادم نیست

• ایول

neda0011

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام. ممنون میشم اسم این رمان و بگید اگه میدونید.
داستانش تا اونجایی که یادم میاد تو تهران بود درباره یه دختر بود که پدرش معتاده و اون دختر از خونه فار میکنه و عاشق میشه. یه شب که دختر و پسر از خونه میرن بیرون گشت اونارو میگیره و ازشون تعهد میخواد. پدر و مادر پسر میان و تعهد میدن اما پلیس میگه پدر یا مادر دختر هم باید باشن. دختر زنگ میزنه به باباش و اونم میاد تعهد میده بعد میخواد با خودش ببرتش که دختر نمیره اما پدره به زور میبرتش.
پدرش میخواد اونو بفروشه. چندروز تو خونه دوستای معتادش نگه میداره دخترشو روزی که میخواد دخترشو به عقد یکی از اونا دربیاره دختر از تو ماشین پیاده و میشه و فرار میکنه میره تو یه پاساژ و میپره تو اولین مغازه که یه ساندویچ فروشیه فک کنم. از قذا اون ساندویچ فروشیه مال پسر عمه همون پسرس که دختره عاشقشه. اونجا پسر میاد و دختر و پید میکنه وبعدم میرن.
همینقدرشو یادمه متاسفانه

• ایول

Farmers...

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
26
پسندها
6
دست‌آوردها
3
سلام یه رمان بود یه دختره شاهزاده بود شاهزاده خون اشام ها اما خودش نمیدونست همیشه محافظ مراقبت بود تا اینکه فهمید یه برادر داره تا همین جاشو یادمه کسی اسمش رو میدونه ؟؟؟

• ایول

M.m88

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
137
پسندها
95
دست‌آوردها
28
بانوی کوچک من

Farmers...

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
26
پسندها
6
دست‌آوردها
3
سلام
یه دختره خبرنگارها که جون یه خلافکار و نجات میده بعد خلافکار دختره رو میدزده و داستانش رو در همین حد به خاطر دارم اسم پسره فکر میکنم رادمان بود. اسم دختره هم اوین

Esrely

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
5
دست‌آوردها
3
سلام
من دنبال یه رمانیم ک سه چهار سال پیش خوندم خواهش میکنم اگ اسمش رو میدونید بگید چون خیلی دنبالشم ...
رمانش در مورد یه دختری ک اسم نامزدش ارامانه یعد یه فردی دیگ ک اسمش سپهر میاد دختره رو خیانتکار جلوه میده تا نامزدی اینا بهم میخوره و خانوادش طردش میکنن
بعد از یه مدتی با یه شخصی ک خوانندس اشنا میشه و میره تو یه اکیپی بعد از مدتی ک باز برمیگرده پیش خانوادش و اون رو محبور به ازدواج با یه نفر دیگ میکنن بعد پسره کشته میشه دوباره دختره برمیگرده پیش عشقش

باران ۹۹

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
اسم رمانی رو میخوام که دختره هتل داری خونده بود و پسره اسمش انقلاب بود وبرای انتقام از پدر دختره با دختره ازدواج کرد

Ayda

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من دنبال یه رمانیم که اسم دختره سحره بعدلای کتاب پدر بزرگش نقشه گنج توی زمینش پیدا میکنه و پدر بزرگش شرط میذاره واسه اینکه اون زمین نفروشه باید روی اون زمین کشاورزی انجام بشه دخترم میره شمال تا زمینو نفروشن که با یه پسره هم اشنا

Ayda

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1