• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

simin_76

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ببخشید رمانی که من دنبالشم در مورد اگر اشتباه نکنم دختری به اسم نفس بود که دو تا بچه داشت و در اصل بچه های خواهرش بودن که خودش اونارو داشت بزرگ میکرد ، و با چندتا از دوستاش که یکیشون نامزد برادر مرحومش بود زندگی میکرد ، تو ی تصادف ماشین یکی از بچه هاش میمیره و این دختر میره تو شرکت اونی که با بچه ش تصادف کرده شروع به کار میکنه و حتی قلب دخترش رو هم به پسر اون راننده میده که مشکل قلبی داشته ،

رمان دیگه ای هم که دنبالشم درمورد دختری بود که تو ی کارخونه کار میکنه و چادریه و پسر صاحب اون کارخونه اذیتش میکنه و یبار که پول گم میشه حتی مجبورش میکنه که یکی بگرددش بهش میگه جوراباشو دربیاره شاید چول تو جوراباشه و د اصل دوست خود پسره بوده که مرتکب دزدی میشه ، این دختر ازدواج کرده بود و با این که شوهرش اذیتش میکرده و هیچ علاقه ای نبوده باز باهاش زندگی میکرده ،

ممنون میشم کمکم کنید پیداشون کنم 🥺

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Msom

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
4
دست‌آوردها
3
سلام
یه رمانی بود کح اسم پسره سورن بود توی تیمارستان نگهش میداشتن
یه دختری میشه دکترش به ساتیا
ساتیا اولش از سورن میترسه چون فک میکنه اون یه روانیه کح قتل کرده مادرشو کشته
ولی بعدش متوجه میشه کح سورن یه نابغس و اونو اینجا زندانیش کردن تا ازش برای درست کردن یه ماده ای سو استفاده کنن

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Paro:)

sunn

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمانی می گردم که دختره نقاش بود و تو چند تا مسابقه که تو دانشگاه برگزار شده بود هم برنده شده بود ولی هیچ وقت نمیرفت جایزشو بگیره و این باعث شده بود که نقش اصلی پسر درموردش کنجکاو بشه
دختره یه مدت توی اموزشگاه نقاشی اموزش می داد که این پسره هم برادرزاده های خودشو میاره اونجا (پسره مهندس مکانیک بود)
یه خاله هم به اسم فرح داشت که پرستار بود و بیشتر با اون زندگی می کرد
اخرش یه نمایشگاه از نقاشی هایی که از خاله ش و پسری که دوستش داشت ، کشیده بود برگزار کرد
اسم دختره یادم نمیاد مطمئن نیستم ولی فکر کنم اخرش( ناز )داشت
ممنون میشم میشم اگه کمکم کنید پیداش کنم خیلی دنبالشم

آخرین ویرایش:

آتنا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام

سها

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام

دختره به عنوان کاره ای (حالا خدمتکار یا پرستار یا هرچی) بخاطر درخواست یکی از اهل خونه (که فکر کنم خواهر پسره بود البته مطمئن نیستم) وارد خونه میشه((البته اینم فکر کنم که به عنوان یه دختره پولدار با یه ظاهر شیک یا یه خدمتکار همونطور که اول گفتم وارد خونه میشه)) و بعد از گذشتن چند وقت پسره و دختره عاشق هم میشن و ازدواج میکنن (و همینطورم این بین خواهر پسره که مطمئن نیستم خواهرش باشه ازدواج میکنه و به ماه عسل میره) پسره و دختره صاحب بچه دار میشن و فکر کنم پسره و خونواده پسره میفهمن که دختره با نقشه قبلی وارد خونه شده و بخاطر همین بهش تهمت میزنن و از خانواده طردش میکنن و بچه رو ازش میگیرن و از خونه بیرونش میکنن
و بعد از چند وقت خواهر پسره برمیگرده و وقتی موضوع رو میفهمه عصبانی میشه و میگه که دختره با درخواست من اومده بود به این خونه
و بعد از اونم فکر کنم خیلی دنبال دختره میگردن ولی پیداش نمیکنن دختره بعد چند سال برمیگرده و در آخر همچی به خوبی و خوشی تموم میشه
اینا تمام چیزهایی بود که یادم مونده بود اگه کسی اسم رمان رو میدنه لطفا بگه💙

raha.kh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من چند سال پیش یه رمانیو خوندم که الان اسمش یادم نمیاد...نه اسم خود رمان و نه اسم شخصیت های اصلیش
خلاصه ش اینه که یه روز یه دختری که شخصیت اصلی داستان باشه لبه ی پرتگاه نزدیک یه ویلا تصادف میکنه و صاحب ویلا که اونم شخصیت اصلیه رمانه اونو میبره خونه ش و وقتی دختره به هوش میاد چون به سرش ضربه خورده فراموشی میگیره...مرده میخواد دختره رو از خونه ش بیرون کنه و بفرسته ش جایی که خانواده ش پیداش کنن ولی دختره کلی التماس میکنه که بمونه پیشش؛این مرده خودش یه دختر داره به اسم نیلی از همسرش که خیلی وقته فوت شده و خودش فکر کنم خواننده بود و فکر میکنم دختره نقاش بود یا یه همچین چیزایی و تنها چیزی که یادشه یه جفت چشمه عسلیه...یه روز که میره لب ساحل دو نفرو میبینه(یه دختر و یه پسر) که دارن درباره کسی صحبت میکنن که هم اسمه خودشه وقتی بهشون نزدیک میشه میفهمه که اینا خواهر برادرشن و اونا هم این دختره رو میبرن پیشه مامانشون که بگن زنده س و همونجا یه پسره میاد جلوش که میگن این نامزدت بوده و اسمش کسراست که با دیدنش خاطرات روز تصادفش به یادش میاد.
آخر سر دختره ب همون مرده که صاحب ویلا بود ازدواج میکنه و نیلی هم از بالای پله ها میفته پایین و میمیره و اینا میخوان از هم طلاق بگیرن چون مرده دختره رو مقصر مرگ نیلی میدونه و بقیه شو دیگه خاطرم نیس...

میم

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام من اسم رمان رو یادم رفته
موضوعش اینه که دختره همسایه یه آقایی میشه که بچش از این پسرس ولی آقاهه نه خانم رو میشناسه نه میدونه دختر بچه بچشه اگه اشتباه نکنم پسره هم بازیگر بود

n.vk

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ،وقتتون بخیر. داستان رمان از این قرار بود، یه دختر محجبه و مذهبی که عاشق موسیقیه ،به خاطر علاقه وارد یه کلاسی میشه و استاد این کلاس توی نگاهش قدرتی شیطانی وجود داشت که افراد رو به خودش
جذب میکرد، این دختر هم گول این مرد رو میخوره و باهاش وارد رابطه عاطفی میشه، بعد یک مدت دختره و استادش باهم سیقه میشن ، انقدر این مرد اون دختر رو به راه های بد کشوند که بدنش به گناه عادت کرد و از این رو جنی روش تسلط پیدا می‌کنه و باعث میشه دختره، دست به خود کشی بزنه،پدر و مادرش اون رو پیش یک روحانی میبرن که کاری برای این دخترشون بکنه و...

لطفاً اگر کسی اسمش رو می‌دونه حتما بگه

Asal.k85

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من یه رمان خوندم اسم دختره یلدا بود بعد این دختره به شوهرش میگه که میخواد بره شهرستان اما چیزی رو جا میزاره و برمیگرده میبینه پسره با دوست صمیمی دختره ریخته رو هم و بهش خیانت کردن و حالا پسره یک خواننده هست و زمانی که دختره بچه اش به دنیا میاد میگن مرده و دختره هم میره و بعد چند سال برمی گرده
اسمش چیه؟

zooohreee

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمان ام که دختره، دختر یکی از مسیولین بوده. ولی یواشکی دور از چشم پدر و مادر اش موتور سواری می‌کرده سیگار می‌کشیده و ... . یه شب که داشته موتور سواری می‌کرده میخوره تو در یه ماشین و از ترس فرار می‌کنه. ولی مثل اینکه داخل ماشین یه پسره خوابیده بود و ضربه به سرش میخوره و کور میشه. سر همین ماجرا نامزد اش ولش می‌کنه. خودشو تو خونه حبس می‌کنه. خواهر پسره و دوست پسره اش برای اینکه انتقام پسره رو بگیرن، لب تاپ دختره و هک میکنن و با اون دختره رو تهدید میکنن که اگه میخوای تصویراتو همه جا پخش نکنیم باید بیای تو خونه پسره و کمک کنی به زندگی برگرده. دختره به عنوان معلم خصوصی خواهر پسره می‌ره اونجا و بعد از مدتی عاشق پسره میشه.

خیلی رمان اش قشنگه. عالیه اصلا. میشه هر کی می‌دونه اسم اش رو بهم بگه

بالا پایین