• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Mobi bano

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
18
دست‌آوردها
3
نام اثر
در چنگال پلیدی ها
نام پدید آورنده
مبینا عباسی
ژانر
  1. اجتماعی
  2. درام
  3. سیاسی
مقدمه: کاش جایی برای شکوفه زدن بود! برای بی پروا زیر باران رقصیدن بود!
کاش جایی بود که بدون ترس ساز را میشد نواخت... آوازی همچو بلبل بدون شرط سر داد! چه خواستیم و چه شد؟ سزاوار آخر شد پوچی و پوچی!

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: arsham. s

Mobi bano

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
18
دست‌آوردها
3
کاش می توانستم از این بند خود را رها سازم ولی تنها مگر من در این بند زندانی هستم؟
گر به من بود که شب را می کشتم!
ولی تنها نیستم... دستانم خالی! تنها سلاح من قلمم است که آن هم گاه از سر خفگی چیزهایی را بر کاغذ پیاده می کند که به ضرر من تمام می شود...ولی بگزار این ضرر راهی باشد برای آزادی فرداها

vahidabbasi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
2
دست‌آوردها
3
یکی از مهمترین و اصلی ترین نگرانی های بسیاری از خریداران جای قاشق و چنگال داخل کشو کابینت را قیمت این محصولات شکل داده است، به طوری که افراد دوست دارند تا محصول مورد نیاز خود را با کم ترین قیمت های ممکن و با بالاترین کیفیت تهیه و خریداری کنند. شما می توانید به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود در خصوص قیمت های نهایی و تمام شده جای قاشق و چنگال داخل کشو کابینت اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورده و از این طریق تصمیم خود را برای خرید اخذ و نهایی نمایید.

• یاه یاه
واکنش‌ها[ی پسندها]: sillag
بالا پایین