• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

متفرقه کلیشه‌ای ترین و تکراری ترین شخصیتا در رمان های ایرانی!

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
سلااامم برین کنار میخوام سمیتون کنم! rhaa(اینو تو دهن منم انداختن:/)
خب...
میخوایم تو این تاپیک شخصیت‌های کلیشه‌ای و پر تکرار رو معرفی کنیم تا بلکه نویسندگان از عالم جهل و نادانی(با عرض پوزش فراوونho:m) در بیان و اون ایده‌های زیادی قشنگشون رو پس بریزن!
این ایده وقتی داشتم تاپیک آموزش کلیشه نویسی رو میخوندم از حزین عزیز @X_Hazin_X
ب ذهنم رسید!(حتما بخوندش(تاپیکشو ندارم ولی سرچ کنید میاد))
تو بیشتر رمانا شخصیتی پر تکرار و کلیشه‌ای وجود دارن!
خب...اول خودم شروع میکنم بلکه فرجی بشه:/

منشی‌ها
خب تو ٪۸۵/۹ درصد رمانا منشی رئیس(همون پسر پولدار ک پولش از تراس برق بالا میره و الی‌القضا همون نقش اصلیه) ادم نچسبیه! خب چرا؟ الان میگم:
مشخصات ظاهری: حتما باید دماغش عملی باشه وگرنه منشی نیست!
آرایشش زیاد باشع جوری ک تا مچ دست بری کرم:/ (من تجربه ندارم ولی دختره میگ)
لباسش حتما خیلی تنگ و کوتاس:)
پنجاه درصد اوقات هنگام رجوع بهشون در حال رژ زدنن و پنجاه درصد دیگ در حال حرف زدن با تلفن ک پشت خطی صدو پنجاه درصد دوست عتیقه تر از خودشه!

مشخصات رفتاری:
حتماباید صداشون آزار دهنده و جیغ جیغو و تو دماغی باشع!
بپرن ب ادم و بی ادب باشن(ک نود درصد مواقع دختر داستان میشورنشون و میزارنش کنار تا خشک بشه!) و ده درصد باقیمونده هم پسر جنتلمنی ک رئیسه بهش تشر میزنه و از دختر مظلوم داستان حمایت میکنه!
جلل عجایب بعضی مواقع هم ی ادامس گنده تو دهنشونه ک خلاف شرعه و ماهم دوستدار دین و مذهب♡!

شخصیت بعدی با شماست!
این گوی و میدان!
(لطفا از هرگونه نام بری مانند نام رمان و نویسنده خودداری کنید ک قشنگ بنم میکنن ی آبم روش♡)

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
شخصیت سوم:/(چه دختر چه پسر)
اگه دختر باشه حتما دختر بدیه
هی‌میچسپه به شخصیت اول
هی خودشو لوس میکنه و ادا در میاره
اگه پسر باشه حتما پسر هیزیه
بد دهنه و نمدونم چی و چی
ینی نمیشه یه ادم درست و حسابی باشه/:

sabba

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
3

ارسالات
82
پسندها
236
دست‌آوردها
53
مدال‌ها
1
همیشیه خدا پسره باید مغرور باشه (اصلا راه نداره یه پسر آروم باشه)
دختره یا شکست عشقی خورده یه جا غم برک گرفته یا خیلی شیطونه و پررو ( اینم اصلا راه نداره یه دختر خجالتی باشه )
پسره باید حتما ماشینش پورشه یا بنز باشه ( اصلا نمیشه پسره پراید داشته باشه :/ )
دختره یا خیلی پولدار باید باشه یا خیلی فقیر ( اما پسره باید حتما پولدار باشه اصلا راه نداره :/ )
دختره یا پسره باید حتما یه رقیب عشقی داشته باشن که حتما جلف باشه ( چونه نزن راهی وجود نداره :/ )
و قیافه هااااااششششووون :/
پسره که حتما باید هیکلی باشه ( یعنی یه بار من نخوندم که پسره شخصیت اول لاغر مردنی باشه :/ )
حتما باید موهاش روی پیشونیش ریخته باشه و ته ریشم داشته باشه و دختر بازم باشه ( که وقتی دختررو میبینه کلا بیخیال دختر بازی میشه)
خلاصه باید خیلی جیگر باشه پسره ( اگه همچین پسرایی واعا وجود داشت که من سینگل به گور نبودم :/ )
دخترم حتما همه چیش طبیعی باشه یعنی یه بارم عمل نکرده:/ کلا یه سیندرلا باشه دیگه.
خب...دیگه چیزی نموند که یادم رفته باشه؟

d39%

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
عاعا بزا من بگممم!!!
دختر داستان میاد مشخصات ظاهری پرنسس دایا رو میگه و میگه چهره نسبتا معلومی دارم..
لنتی چهره معمولی ینی چشم مشکی مو قهوه‌ای صورت گندمگون و دماغی ک حتما ی قوز داره مث منننن:/
طرف دماغش قلمی لبا هم قلوه ای چشمم رنگی رنگی و پوست سفید و موهای تا پایین کمر که باباشون اجازه نمیده کوتاشون کنه😐😐😐
و حتمااااااااااااا باید ب جای رمان ی ماچ ب خودمون تو آینه بدن!!!
پسره هم حتمااا باید پوزخند بزنه ینی پوزخند نزنه پسر نیست (بلانسبت بلانست جلو بندی پیکانه)
در اخر قرار بود این متنه ادبی بشه😐😐
افسار از دستم در رف😐

ک

کاربر حذف شده 1386

مهمان
مهمان
تو همه رمان ها دختره باید از پسره بترسه و هرکاری میگه انجام بده
تو نود درصد رمان ها دختره و پسره لجبازه
تو رمان ها حتما باید این جمله ی (کیلو کیلو قند تو دلم اب کردم) باشه
ایح تموم

Lady Narcissus

شهروند مانا
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
347
پسندها
414
دست‌آوردها
63
توی همه رمان ها طرف باید بره امریکا و لندن درس بخونه.gijj
بعد دختره درحالی که ادعاش میشه چهره‌اش خیلی نچرال و طبیعی هست، انواع عمل های زیبایی رو روی خودش امتحان کرده bi::hosle:

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
خوشم نیومد بلد نیستین خوب عمق کلیشه‌ها رو بتوصیفینtarap
پاشین برین تاپیک خودم رو بخونین حال کنین

Mr'arti

Love hunter
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
585
پسندها
858
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
2
از پله لیز خوردم اومدم پایینlakchery:/"gd&5d3@%
کوچیک تر که بودم وقتی رمان رو خوندم اومدم این کار رو بکنم فلج شدم چطور این پنج نفره لیز می‌خورن میان پایین نکنید خب یا مثلا دختره پدر مادر نداره (اکثرا بیشترا داشتن) بعد آخر داستان آقا ننه پیدا می کنن ولی باهاش زندگی نمیکنن 😐 خب نداشتی راحت تر نبود دل بندم؟
بریم سراغ بعدی من تو مدرسه یه رفیق خوشگل پیدا نکردم تو اون مانتوهای گشاد و.‌‌.. بعد اینا چطور چندتا جیگر پیدا کردن که همشون گوگولی مگولی بودن؟ کاش منم تو اون مدرسه بودم..‌‌‌‌. اما از شانسم هپه انگور پیدا می‌کردم نه خوشه انگور🤦🏻‍♀️
آقا بعدی منو تو افق میبره بخونید 🤷🏻‍♀️
ده تا اکیپ دختر هستن که ناغافل ده تا پسر هم می بینند و باهم کورس میذارن یعنی تا این حد آشنایی! اونم در عرض یک صدم ثانیه! بخدا ما اصغر در کوچمون هم بهم محل نمیده بعد ده تا هوری به قول نویسنده افتادن تو قوری😅 لنتی ها کجا هستن این ها!
این و نگم که شرط می‌بندم همه محو می‌شید😐💅
آقا تو ده رمان خوندم
هم دیگه رو نمیشناسن بعد میان خواستگاری هم پسره دختره رو نمیخواد دختره هم پسره رو نمیخواد ولی مادر پدرشون با ساتور بالا سرشون ایستادن باید ازدواج کنی بعد باهم دیگه تصمیم می‌گیرند ثوری سوری یا زنبوری ازدواج کنند بدون این که خانواده گرام بفهمند بعد یک سال طلاق بگیرن شهر هرت که میگن دقیقا اینجاس یا نه! دم آخری عاشق هم دیگه میشن پایان😐 تو افق پایانش موندم

دستم درد گرفت یه روز دیگه بقیش رو میگم🤔

• هـو هـا هـا
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara
بالا پایین