• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

یک نویسنده

rion.mrd

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
22
پسندها
69
دست‌آوردها
18
شاید نویسندگی تنها یک حرفه نباشد !
با یک دید نود درجه به نویسندگی و نویسنده نگاه کن.
یک نویسنده میتواند یک دروغگوی خوب هم باشد!
داستان هایی مینویسد که واقعیت ندارد و زاده ی ذهن خودش است.
زندگی یک نویسنده از دید خیلی ها به یک کاغذ و خودکار ختم میشود.
شاید یک نویسنده تنها برای داستان هایش از دروغ استفاده نمیکند، شاید سکانس هایی از زندگی اش هم زاده ی خیال باشد.
شاید لبخندها، شادی‌ها و امیدهایش هم دروغ باشد.
یک نویسنده میتواند با یک متن کوتاه اشک هایت را روان کند؛ کسی چه میداند شاید ان نوشته تنها از خیالش نشات نگرفته باشد، شاید رگه هایی از درد و دل قلبش را بر کاغذ اورده باشد.
این دروغ الود بودن زندگی یک نویسنده دو وجه دارد! غمگین و وحشتناک!
یک نویسنده میتواند بخندد درحالی که قلبش میگریسد.
یک نویسنده میتنواند در چشمانت نگاه کند و بگوید دوستت دارم در حالی که هیچ جایی در زندگی‌اش نداری.
و این به خودش بستگی دارد که از کدام وجه این هنر استفاده میکند، اما جالب این است در اخر از هر وجه هم که استفاده کرده باشد ماجرا تلخ تمام میشود.
شاید بتوان بجای حرفه ی نویسندگی بگوییم هنر دروغگویی.
این هنر روی کاغذ و به صورت نوشته زیبا و تاثیر گذار است، اما در زندگی واقعی داستان فرق دارد.

نکته قابل توجه این است که من هم یک نویسنده‌ام :)

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
آخرین ویرایش:
ک

کاربر حذف شده 428

مهمان
مهمان
یک نویسنده می‌تواند سخن‌هایی را که زبانش از گفتنشان عاجز هستند
درون یک ورق کاغذ بنویسد
یک نویسنده می‌تواند بدگویی کند و خشمش را خالی کند اما همه آنها را پشت آرایه‌های استعاره و کنایه مخفی کند.
نویسنده می‌تواند چیزهایی که در دنیای واقعی ندارد را در دنیای خیالی ورق‌هایش داشته باشد
می‌تواند به رنج و بدختی اطرافیانش اشاره کند و از همه چیز گلایه کند
یک نویسنده می‌تواند بی خجالت هرچه می‌خواهد بنویسد و در آخر بگوید همه فقط یک داستان هستند
اما این داستان شاید احساسات درونی نویسنده باشد
یک نوینسده می‌تواند در نوشته‌هایش به عشقش هزاران بار اعتراف کند که عاشق اوست
نویسنده می‌تواند دشمنانش را با یک نوشته بکشد و تکه تکه کند
این نویسنده را نباید دست کم گرفت

Mr'arti

Love hunter
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
585
پسندها
858
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
2
از هر طرف نگاه کنید نویسندگی یک پیش زمینه است.
چه من چه شما چه کسی که حتی سواد نوشتن روی برگه را نداشته باشد همه نویسنده های زندگی خودشان هستند.
مهم این هستش شما چطور ماجرا را تماشا می کنید. من نویسندگی را یک نوع تخلیه احساس تلقی می‌کنم. اگر من مهم ترین فرد زندگی ام را یک خوناشام تفسیر می کنم شاید ذات واقعی او را به نمایش گذاشتم.
گاهی تو یک انسان می‌بینی که درونش روباه مکاری است گاهی فرشته.
در نویسندگی من یاد گرفتم قضاوت نکنم خودم رو جای تک تک کاراکترها گذاشتم و فهمیدم هر کسی طرز فکر خودش را دارد.
من با گرفتن قلم به دستم صبوری یاد گرفتم و همین سلاح خطرناک برای تمامی دشمن‌هایم هستش.

بالا پایین