• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

خاطره .

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان بود دختره و پسره عاشق هم میشن پسره مذهبی بوده دختره نه زیاد شر بوده بعد پسره میگه برای اینکه من راحت باشم عقد کنیم و عقد میکنن .... بعد دختره یکی دیگه که خیلی پولدار و مد روز بوده پیدا میکنه این پسره که اسمش رضا بوده رو ول میکنه میره با اون پولداره بعد یه شب با پولداره میره مهمونی اونجا تو مهمونی پارتنر هارو عوض میکردن اینم عوض میشه ولی برای اینکه با اون نره تو راه خودشو از ماشین میندازه بیرون بعد افسردگی میگیره مامانش میبرتش مشهد اونجا با یه خانواده که به خیرین کمک میکردن آشنا میشه و یه بار جای یکی از دخترای اون خانواده میره پرستاری یه بچه معلول و میکنه که اونجا میبینه بابای این بچه معلوله همون رضا عشق سابقشه (دختره چشماش آبی بوده که تو افسردگیش تصمیم میگیره دیگه ابی نباشن...

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Z.9.M

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام میخواستم اسم رمانی رو بدونم که دختره از دست پدرش معتادش فرار میکنه و بعد به یه کلبه‌ای میرسه و بیهوش میشه. صاحب اون کلبه ارباب روستاست و اون دختر رو میبره و خدمتکار زنش میکنه. اما میفهمه که زن ارباب قصد خیانت داره ...

J_Aram

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
21
پسندها
9
دست‌آوردها
3
سلام رمانهای اربابی و ازدواج اجباری مثل رمان ارباب سالار معرفی کنید بهم khnd

J_Aram

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
21
پسندها
9
دست‌آوردها
3
چند وقت پیش ی رمان خوندم اسمشو یادم نیست یه دختر و پسری بودن دوتاشون دکتر بودن بعد اینا میخوان با هم عروسی کنن شب عروسی پسر حالش بد میشه سرطان داره به دختر میگه خودت باید عملم کنی جز دختر هم نمیزاره کسی عملش کنه دختر عمل میکنه پسر رو ولی پسره میمیره،دختر دیونه میشه میخواد خودش و بکشه، دستاشو اتیش میزنه همه بلایی سر خودش میاره....
رمان رابطه ی اجباری تقریبا اینجوریه که هر دو دکترن و پسره طومار مغزی داره

J_Aram

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
21
پسندها
9
دست‌آوردها
3
دختر پسری که به اجبار با هم ازدواج میکنن از نظر اعتقادی با هم دیگه فرق دارن دخترعمو پسر عمو هستن ولی بدلیل اینکه خانواده ها از نظر اعتقادی با هم فرق داشتن با هم ارتباط نداشتن تا اینکه بخاطر وصیت نامه فک کنم با هم ازدواج میکنن
دو نقطه ی متقابل اینجوریه . چک کنید

shim

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام یه رمان خوندم که اسم شخصیت اصلیش عسل بود ازدواج کرده بود بعد یه نفر به اسم پرنیان براش پاپوش درست کرد و یه دختره ۴ ساله ام به اسم نفس داشت که با دخترش فرار کرد این رمان دوجلدیه که جلد دوم نفس بزرگ شده

shim

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من دنبال اسم رمانی هستم که دختره عاشقه یه پسره بور بوده اما یکروز که از مهمونی بر میگردند با یه زن تصادف میکنند و زنه میمیره و پسره دستگیر میشه دختر برای نجات عشقش هروز میرفته در خونه شوهره دختره تا اینکه یه روز شوهره بهش میگه اگه می خوای رضایت بدم باید با من ازدواج کنی و بشی مادر دخترم و از اون نگه داری کنی و دختره برای نجات عشقش قبول میکنه و وارد خونه پسره میشه و به اون میگه سوسک سیاه و کم کم عاشقش میشه
اعدام یا انتقام فکر کنم

shim

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
1
دست‌آوردها
3
منم اتفاقا دنبال همین رمان هستم اسم پسره آریا واسم دختر مریم بود
سایه نفرت یا نفرت پنهان یکی از این دوتاست

shim

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
1
دست‌آوردها
3
یه بار که دختره دارع با پسره دعوا میکنه دخترشون از سر پله ها میفته میمیره پسره ام اونو مقصر میدونه میخواد طلاقش بده
یک بغل تنهایی

shim

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
1
دست‌آوردها
3
لطفا اگه میدونید جواب بدید . خیلی بهش احتیاج دارم .
ترانه ات میشوم

بالا پایین