• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!
دلنوشته های کاربران

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
می‌دانستم که این عشق روزی مرا فلج می‌کند، به واللَّه که می‌دانستم. نفرین بر این زمستان که تو را از من گرفت. نفرین بر این زمستان که خود سفیدپوش شد و مرا سیاه‌پوش کرد. آری تو را از من گرفت و حتی اندک مجالی برای درک حوادث نداد. همه چیز از درک من خارج است.

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
هوای دلم به شدّت بارانی است و من دیگر ترس از سیلاب ندارم. برایم اهمیتی ندارد. وقتی تو نیستی بودن من خالی از لطف است. کاش، کاش که طغیان کند و مرا غرق کند. من دیگر مغزم توان فهمیدن ندارد. حتّی میلی برای فهمیدن هم ندارد. چه کسی می‌گوید باید همه چیز را فهمید؟

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
گاهی باید هیچ چیز را نفهمید و ذهن‌ها را ریست کرد. آری؛ من نمی‌خواهم بفهمم؛ دیگر به چه زبانی باید بگویم!.
من می‌خواهم نفهمم تاخیال کنم این بمبی که در سرم نهادی به زودی خنثی می‌شود. می‌خواهم نفهمم که سردی دستهایت، خاموشی چشمانت، حتی سکوت ل*ب‌هایت قاتل جانم شده است.

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
می‌خواهم نفهمم تا چشمانم دریای خون نشود. می‌خواهم نفهمم تا صدای اطرافم فرقی با بوق ماشین‌ها؛ درست به همان اندازه آزار دهنده، نداشته باشد. امّا نشد که نفهمم. برعکس بیشتر از هر زمانی فهمیده شدم. تو رفتی و قامتم را خواباندی. تو که رفتی چشمانم خونین شد.

آخرین ویرایش:

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
تو رفتی و مرا به تاریکی شب‌ها سپردی. رفتی ولی این جان من بود که پر کشید و به پرواز در آمد. تو فقط کفش به پا کردی و از کوچه‌هایی که با هم گذر کردیم، عبور کردی. تو چشم بستی و ندیدی که من از بودن در میان این همه گرگ در لباس گوسفند هراس دارم.

آخرین ویرایش:

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
من هر روز در عشق تو می‌سوزم و دیری نیست که تنها تلی از خاکسترم بر روی این زمین خشک و سرد به جا می‌ماند.
کجاست آن رشته ناگسستنی که از آن دم می‌زدی؟
جالب است، قصّه‌ی من قبل از رسیدن به شیرینی، تلخ شد و من زهر این قصه را به تنهایی به جان خریدم و آن را سَر کشیدم.

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
قصّه‌ای که با غم عجین شده بود. قصّه‌ای که از خنده‌های گریه‌آور؛ از شدن‌های نشدن پر شده بود. آری این قصّه از تضادهای عجیب لبریز بود. کاش نمی‌آمدی و درهای دلم را باز نمی‌کردی. کاش دلم را سه قفله می‌کردم، تا به آسانی باز نشود.کاش خودت را در دلم جا نمی‌دادی و حداقل ثابت می‌ماندی و زلزله در دلم برپا نمی‌کردی.

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
نرم و اهسته، با تنی خسته و فرسوده به کنارت می‌آیم. بیت‌های زندگی‌ام را می‌نویسم. بیت‌هایی که عجیب با دلم هماهنگی دارند. قلمم به نوشتن این روز‌های شوم عادت ندارد، ولی امروز سازش بدجور ناسازگار است. نه من دیگر نای نوشتن دارم نه قلم جوهری برای کشیدن دارد. زمانه جفا کرد و عمرم را ربود وگر نه من رفیق نیمه راه نبودم.

آخرین ویرایش:

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
آری؛ بیت‌های زندگی‌ام را می‌نویسم. بیت‌هایی که ثانیه‌های زندگی‌ام را رقم زدند؛ بیت‌هایی که با قلب شکسته‌ام این روز‌ها ناجور هماهنگی دارد. این ابیات غزل خداحافظی است. خاطرات پس از من مبادا رسوایم کنید. تو باید در همان کمد خاک خورده محفوظ بمانی؛ دیگر وقتش رسیده که اسیر صندوقچه گوشه اتاق شوی.

آخرین ویرایش:

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها