• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

arsalan1991

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0
 
ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
مشاوره ازدواج یکی از بهترین راه ها برای بهبود روابط شماست. این به زوج ها کمک می کند تا یکدیگر را بهتر درک کنند و یاد بگیرند که چگونه تعارضات را به شیوه ای سالم حل کنند. مشاوره ازدواج معمولا برای هر دو طرف سودمند است، اما عوارض جانبی متعددی نیز دارد.

کلینیک مشاوره راه آرامش بهترین کلینیک روانشناسی در ایران

مشاوره ازدواج بسته به شرایط شما و نوع درمانی که انتخاب می کنید می تواند تأثیرات متفاوتی بر زندگی شما داشته باشد. برخی افراد پس از مشاوره ازدواج تغییرات مثبتی را در روابط خود تجربه می کنند در حالی که برخی دیگر اصلاً هیچ سودی از این نوع درمان ندارند.

برای مشاهده سوالات مشاوره قبل از ازدواج کلیک کنید.

what-is-marriage-counselling-2.jpg

برخی از افراد متوجه می شوند که مشاوره ازدواج به آنها کمک می کند تا ارتباط موثرتری با همسر خود برقرار کنند که منجر به روابط سالم تر و خانواده های شادتر می شود. برای برخی دیگر، به نظر می رسد مشاوره ازدواج اصلا موثر نیست و در واقع شرایط را برای آنها بدتر می کند، زیرا آنها قادر به برقراری ارتباط موثر با همسر خود در طول جلسات درمانی نیستند.

اگر تصمیم دارید مشاوره ازدواج را به عنوان گزینه ای برای بهبود روابط خود با همسرتان امتحان کنید، نکاتی وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد اینکه آیا برای شما و موقعیت شما مناسب است یا خیر، در مورد این شکل از درمان بدانید.

برای مشاوره ازدواج در کرج کلیک کنید.​

مزایای مشاوره ازدواج عبارتند از:

  • یاد بگیرید چگونه با همسرتان ارتباط بهتری برقرار کنید
  • یادگیری نحوه برخورد با احساسات منفی
  • آموزش نحوه حل تعارضات
  • بهبود رابطه بین دو نفر (زوج)
  • تاثیر مشاوره ازدواج بر زندگی
اگر شما هم در شرف ازدواج هستید و قصد پیدا کردن مشاوره ازدواج را دارید می توانید با کارشناسان مجرب کلینیک روانشناسی راه آرامش در ارتباط باشید و یا از طریق فرم در وب سایت کلینیک راه آرامش اقدام به رزرو نوبت دهی مشاوره پیش از ازدواج اقدام کنید.

کارشناسان ما در کلینیک راه آرامش در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت تا برای جلسه مشاوره هماهنگی لازم را به عمل آورند، شما لایق هستید تا با بهترین روانشناس حرفه ای در کرج به نتیجه مطلوب برسید. برای مراجعه حضوری به کلینیک روانشناسی و مشاوره راه آرامش می توانید به آدرس کرج مهرشهر بلوار ارم مرکز خرید ارم طبقه سوم واحد ۱۰ مراجعه نمایید.
 
انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
بالا پایین