• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

آخرین فعالیت

• Negar Sharafi
    Negar Sharafi به موضوع ویژه رمان های گمشده پاسخ داده‌است.
    نه بابا تب داغ هوس اصلا ازدواج نمیکنن تو فصل اول فصل دوم هم که اصلا مطابق توضیحات ایشون نیست
  • تینوش
    تینوش به موضوع ویژه رمان های گمشده پاسخ داده‌است.
    فکر کنم تب داغ هوس باشه
  • نیهی
    نیهی در موضوع کنیز خانم معلم در تالار متفرقه ارسالی فرستاده‌است
    سلام وقت بخیر دنبال رمان کنیزک خانم معلم هستم اسم دختر دلارا و هرمز خان دختری روبندی ک تو عمارت ارباب کار میکنه و مجبور میشع ک تحمل کنع...
  • Negar Sharafi
    آره همین رمان رو خوندی دیگه سراغش نگرد سفر به دیار عشق رو بخون خودشه فقط اسم شخصیت هاش متفاوته
  • Negar Sharafi
    والله یکی خوندم که اسمش * شروع تلخ * ولی مرده استاد نیست
  • Negar Sharafi
    من یه رمان دقیقا شبیه همین خوندم که اسمش سفر به دیار عشقه ولی دختره اسمش نوا نیست اسمش ترنمه ولی دوستش اسمش ماندانا بعد خواهر ترنم اسمش...
  • Negar Sharafi
    سلام من دنبال یه رمانی میگردم خیلی هم سراغشم ولی پیداش نمیکنم هرکی میدونه لطفا اسمش رو به من بگه و اینم بگم که اگه مطمئن نیستید اون رمان...
  • تینوش
    تینوش در موضوع تایپ رمان در تالار متفرقه ارسالی فرستاده‌است
    سلام من دنبال یه رمانی هستم که اسمش یه بیتی از یه اهنگ بود و خلاصش اینکه یه دختر و پسر همو دوس داشتن بعد دختر خاله پسره هم به پسره علاقه...
  • Hasti۱۱۲۲
    Hasti۱۱۲۲ به ستی ارسالی در موضوع ویژه رمان های گمشده با ایول ایول واکنش نشان داد.
    یه رمانی بود کح اسم پسره سورن بود توی تیمارستان نگهش میداشتن یه دختری میشه دکترش به ساتیا ساتیا اولش از سورن میترسه چون فک میکنه اون یه...
  • M
    mahla_9257 به azizi.fad ارسالی در موضوع ویژه رمان های گمشده با ایول ایول واکنش نشان داد.
    سلام یک رمان خوندم اسم دختره نوا بود و اسم نامزدش آبتین یه اتفاق هایی میفتع که همه اونو به چشم یک قاتل میبینن یه سری مدارک پیدا میشه...
  • Reyhane Shabani
    Reyhane Shabani به atymlk ارسالی در موضوع دلنوشته دلنوشته با ایول ایول واکنش نشان داد.
    خیلی وقت است که منتظر هیچ کس نیستم. زندگی‌ام پُر شده از جاهای خالی که به گمانم تو هم یکی از آنها باشی. دیگر نوشته‌هایم را، با نام تو...
  • Reyhane Shabani
    Reyhane Shabani به موضوع دلنوشته دلنوشته پاسخ داده‌است.
    قشنگ بود
  • Reyhane Shabani
    Reyhane Shabani در موضوع دلنوشته کتاب جهان در تالار دلنوشته‌های کاربران ارسالی فرستاده‌است
    گر دیدی جهان را چون کتابی بدان کتابی میشوی در انتظار جهانی خسته و درمانده از چنین جهانی که گریزان است ز تمام این اهالی
  • Reyhane Shabani
    Reyhane Shabani به Mlorin ارسالی در موضوع ناآشنا با ایول ایول واکنش نشان داد.
    نام دلنوشته: ناآشنا نویسنده: ملورین ژانر: تراژدی، اجتماعی مقدمه: تضاد من و در وهم من پرسه‌زنان است، بیگانه‌ای آشنا که در مرداب...
  • Reyhane Shabani
    Reyhane Shabani به Mlorin ارسالی در موضوع ناآشنا با ایول ایول واکنش نشان داد.
    مقدمه: تضاد من و در وهم من پرسه‌زنان است، بیگانه‌ای آشنا که در مرداب افکارم دستانش را به سمت من می‌گیرد و تقلای نجات یافتن می‌کند. او،...
بالا پایین