• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

تحصیل پزشکی و مهاجرت

specialboy

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
30
پسندها
0
دست‌آوردها
6

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

sabasarayi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
13
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان! من دارم فکر می‌کنم که یک تجربه جدید تحصیل در آلمان رو شروع کنم. شنیدم که تحصیل در اینجا واقعاً خوبه. اولین قدم، انتخاب دانشگاه و دوره مورد نظرتونه. بعدشم باید شهریه رو پرداخت کنید. به عنوان یک دانشجوی خارجی، می‌تونید از سایت فراکنش برای پرداخت شهریه دانشگاه استفاده کنید. این سایت خیلی راحت و امنه و می‌تونه به شما در پرداخت هزینه‌های تحصیلی کمک کنه. مطمئناً بهتون توصیه می‌کنم که تمام مدارک و فرآیند پذیرش رو دنبال کنید و به آلمان بیاید. تحصیل اینجا یک سفر جذاب خواهد بود و فراموش‌نشدنی!

sabasarayi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
13
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان من چند وقت پیش اومدم اینجا برای مهاجرت به آلمان راهنمایی خواستم. میخو.ام تجربم رو در اختیارتون بذارم.
تحصیل در آلمان واقعا خوبه. اولین قدم، انتخاب دانشگاه و دوره مورد نظرتونه. بعدشم باید شهریه دانشگاه رو پرداخت کنید. به عنوان یک دانشجوی خارجی، می‌تونید از سایت فراکنش برای پرداخت شهریه استفاده کنید. این سایت خیلی راحت و امنه و می‌تونه به شما در پرداخت هزینه‌های تحصیلی کمک کنه. مطمئناً بهتون توصیه می‌کنم که تمام مدارک و فرآیند پذیرش رو دنبال کنید و به آلمان بیاید. تحصیل اینجا یک سفر جذاب خواهد بود و فراموش‌نشدنی!

بالا پایین