• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

در حال تایپ عشق عجیب غریب

Kim_Nehra

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
نام اثر
عشق عجیب غریب
نام پدید آورنده
Nehra
ژانر
  1. عاشقانه
  2. جنایی
  3. درام
پارت اول
مثل هروز ساعت 6:00 صبح بیدار شدم خیلی دلم برای جیمین تنگ شده بود ولی اون به خاطر کارام کمپ یه چند روزی نیست بعد از پنج دیقه بلند شدم و رفتم که لباسام رو بپوشم و برم بیمارستان که دیدم لیسا پشت دره بهش گفتم بیاد تو بعد یه عالمه حرف یهو بحث مامانم رو جلو کشید دیگه داشتم داغ میکردم(یه فلش بک به چند سال پیش👈وقتی که نه را 15 سالش بود خونوادش از هم جدا میشن برای همین نه را هم اون هارو تنها گذاشت و رفت تایلند تا بیست سالگیش با لیسا که دوست چند سالش بود تو تایلند زندگی میکردن تا برای کار رفتن سئول (کارشون هم جراحی مغز و اعصاب و قلب هست)نه را دویت نداره که کسی درباره خونوادش با اون صحبت کنه منظورم از خونوادش خونواده نه را رو میگم پایان فلش بک)بهش گفتم الان یعنی داری نصیحتم میکنی که برم پیش مامانم😑
گف نه ولی یه ملاقات که خوبه گفتم اون اینارو گفته ؟ گف نه نگفته(علامت لیسا# علامت نه را$)$حتی نمیتونی یه دروغ بگی#باشه اره مامانت گفته حالا که چی یعنی خودت نمیخوای ببینیش؟$نه نمیخوام ببینمشون وقتی داشتن کارشون رو میکردن باید بهش فک میکردن که در خونه یهو باز شد....

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
بالا پایین