• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

تجربه و نظرات کسانی که عمل بواسیر با لیزر را انجام داده اند

treatmentuser

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
26
پسندها
0
دست‌آوردها
1
وب سایت
من بعد از بارداری و زایمان به بواسیر مبتلا شدم و چند ماه پماد آنتی هموروئید و قرص و داروهای ملین مثل سی لاکس مصرف کردم ولی خیلی تاثیری نداشت و مجدد درد بواسیر شروع می شد بنابراین یک روز در عرض نیم ساعت با لیزر برای همیشه درمان شدم و هیچ دردی حین عمل به جز درد کم آمپول بی حسی موضعی نداشتم.

بعد از لیزر هم یک روز فقط در منزل استراحت کردم و تا یک هفته روزی 20 دقیقه داخل لگن آب گرم نشستم الان یک سال از عمل بواسیر من با لیزر گذشته و هیچ مشکلی در دفع و اجابت مزاج ندارم. البته خیلی مراقبم که یبوست نگیرم چون پزشک هم گفت در صورت داشتن یبوست امکان عود مجدد بیماری است. فیبر و آب بیشتری مصرف می کنم و پیاده روی و تحرک دارم.

پیشگیری از بواسیر​

بواسیر چیست

جلوگیری از ایجاد بواسیر بسیار آسان است. برای دفع آسان باید مدفوع را نرم نگه دارید. راه های پیشگیری از بواسیر عبارتند از:

• مصرف غذاهای پر فیبر مانند غلات کامل، سبزیجات و میوه ها
  • مصرف بیشتر مایعات، آب و آب میوه
  • استفاده از مکمل های فیبر
  • هنگام دفع مدفوع از زور زدن خودداری کنید
  • ورزش کنید و فعال بمانید
  • از نشستن طولانی مدت خودداری کنید

نتیجه گیری​

در صورت بروز علائمی که گفته شد و مشکلات شدید بواسیر، به پزشک متخصص جراح عمومی مراجعه کنید.به علائمی مانند احساس سوزش، خارش یا فشار در حرکات روده توجه کنید. علائم یبوست مزمن را نادیده نگیرید. در صورت مشاهده هر یک از علائم فوق سریعاً به پزشک مراجعه کنید.
منبع: iranmedicalinfo

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
بالا پایین