• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

pary

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان خارجی بود قبلا آنلاین خونده بودمش اسمشو یادم نمیاد پسره و دختره هم دانشگاهی بودن پسره بوکس بازی میکرد و پول می‌گرفت دختره هم یه گذشته ای داشت که پنهانش میکرد فکر کنم دختر یه پوکر باز حرفه ای بود خود دختره هم خیلی خوب پوکر بازی میکرد
فاجعه زیبا جلد اول
فاجعه متحرک جلد دوم
ازدواج زیبا
کلا ۶ جلدی برادران مدوکس

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

pary

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمان هستم ک پسره خلافکاره و با یه دختر دوست بوده تا اینکه دختره میفهمه خلافکاره و میخواد ولش کنه ولی پسره دختره رو تو خونه زندونی میکنه و نمیزاره ک بره تا اینکه دختره به سره پسره یا یه چیزی میزنه و بعد به یه روستا فرار میکنه ولی پسره پیداش میکنه و میارتش و اینکه پسره و دختره خانواده ای نداشتن اگه میدونید اسمشو بگید
شاید رمان آزاد باشه
اسم پسره آزاد هست و خلافکاره

sabaa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یک رمان خوندم که اسم دختره بهار بود فک کنم که مردا رو تیغ میزد و دوستش که دوجنسه بود بهش کمک میکرد یه روز یه مرد رو تیغ میزنه و پسر اون مرد که اسمش شایان بود فک کنم دختره رو گیر میندازه و اذیتش می‌کنه بعد رو به روی خونه دختره ساکن میشه کسی اسمش رو میدونه؟

mahdieh35

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
لطفا اگه میشه اسم این رمانو بگین

چندسال پیش ی رمان خونده بودم نصفه.. بابای دختره پلیس بود بعد به خاطره محافظت از دختره مجبور میشه با ی مامور مخفی صیغه بشه بعدش دختره از کشور خارج میشه بعدا دختر میفهمه پدر مادره اصلیش نیستن و فک کنم خالش اینا بود که پدر مادرش تو ی جریانی مجبور میشن برای حافظت از جونه دختره اونو به خالش اینا بدن

بعدا توی جریانی دختر و پسرو گیر میندازن دختر میتونه فرار کنه اما پسره میگن که مرده

Nazii _90

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یک رمان هستم که اسم شخصیت دختر نوا هست خانواده نوا فکر میکنند که اون باعث قتل خواهرش شده و همین باعث میشه که نامزدش آبتین و همه خانواده و دوست و آشنا ترکش کنند و فقط یکی از دوستاش ماندانا کنار اون میمونه بعد چند تا مدرک رو میشه که نوا به نامزد خواهرش چشم داشته و بعدا نوا می‌فهمه که مادرش که این همه سال بزرگش کرده مادر خودش نبوده

Nazii _90

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من قبلاً یک رمان خواندم که اسم دختره رزا هست اسم مادرش مریم و باباش فکر کنم مسعود بابا رزا چند بار قصد داره بهش مزاحمت کنه و خواهر رزا هم با پدرش همکاری می‌کنه اما موفق نمیشن یکبار از توی کمد اتاق مامانش شناسنامه مامانش. رو پیدا میکنه و می‌فهمه که بابای واقعی اون مسعود نیس و می‌ره دنبال پدر واقعیش با توجه به فامیل پدرش به همراه دو تا. از دوست های صمیمیش به دنبال پدرش می‌ره و بلاخره شرکتی که متعلق به پدرش هست رو پیدا می‌کنه با توجه به رشته تحصیلیش توی شرکت چند وقت کار می‌کنه که سر و کله‌ی داداشش پیدا میشه اون تا حالا ندیده اونا همو نمیشناسن بقیه که توی شرکت کار میکنن که مثل اینکه خواهر برادر های رزا هستند اما از یک مادر دیگه به شباهت رزا به داداشش شک میکنن و از رزا سوال میپرسن رزا از آخر مجبور میشه بگه اما اونا رو می‌بره یک کافی شاپ یا رستوران و براشون همه قضیه رو تعریف می‌کنه اونا خوشحال میشم چون پدرشون خیلی وقته دنبال رزا هست و به. مناسبت پیدا شدن رزا جشن خانوادگی میگیرن

گلبرگ~

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من دنبال یک رمان هستم که اسم شخصیت دختر نوا هست خانواده نوا فکر میکنند که اون باعث قتل خواهرش شده و همین باعث میشه که نامزدش آبتین و همه خانواده و دوست و آشنا ترکش کنند و فقط یکی از دوستاش ماندانا کنار اون میمونه بعد چند تا مدرک رو میشه که نوا به نامزد خواهرش چشم داشته و بعدا نوا می‌فهمه که مادرش که این همه سال بزرگش کرده مادر خودش نبوده
سلام رمان سفر به دیار عشق اسم دختره هم ترنم هستش

mahdieh35

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
لطفا اگه میشه اسم این رمانو بگین

چندسال پیش ی رمان خونده بودم نصفه.. بابای دختره پلیس بود بعد به خاطره محافظت از دختره مجبور میشه با ی مامور مخفی صیغه بشه بعدش دختره از کشور خارج میشه بعدا دختر میفهمه پدر مادره اصلیش نیستن و فک کنم خالش اینا بود که پدر مادرش تو ی جریانی مجبور میشن برای حافظت از جونه دختره اونو به خالش اینا بدن

بعدا توی جریانی دختر و پسرو گیر میندازن دختر میتونه فرار کنه اما پسره میگن که مرده
دوستان این رمان برا کسی اشنا نیست

ستی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
1
یه رمانی بود کح اسم پسره سورن بود توی تیمارستان نگهش میداشتن
یه دختری میشه دکترش به ساتیا
ساتیا اولش از سورن میترسه چون فک میکنه اون یه روانیه کح قتل کرده مادرشو کشته
ولی بعدش متوجه میشه کح سورن یه نابغس و اونو اینجا زندانیش کردن تا ازش برای درست کردن یه ماده ای سو استفاده کنن

lona_s

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام. دنبال رمانی هستم که خانم پزشکی به روستاهای شیراز میره و اونجا با شباهت عکس میفهمه خانواده پدرش خان اون روستان که مادرش مخفی کرده

بالا پایین