• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

ati_

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
دنبال رمانی هستم که.توش اسم پسره باربده و اسم دختره رو یادم میست. باربد و دختره با هم دیگه فامیلن و با هم جنگ می کنن. دختره رشته بازیگری خونده و یه نمایش تئاتر هم تو رمان انجام می ده.

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

ندا رز

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال ی رمان میگردم پسر اسمش پدرانه دخترع مارال مارال تو یه مهمونی میگیرن میبرن کلانتری ولی اونجا دوست برادرشو میبینه پدرام خانواده دخترع هم مذهبی سختگیر حالا یه اتفاقایی میشه اسم رمان میشه بگید؟!

ستایش۱۱۲

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من دنبال یه رمان میگردم
قبلاً خوندم ولی اسم شخصیت هارو یادم نمیاد
یه دختر دورگه ای بود که با خانوادش اومده بود ایران بعد رفت دانشگاه چند تا دوست پیدا کرد یه روز باهم میرن شمال

arad aria

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس

دختر بیچاره ای که پدر و مادرشو از دست میده و هیچ پولی هم نداره دنبال کار میگرده و کار پیدا نمیکنه و یهو وارد عمارتی میشه و قبول میکنه خدمتکار عمارت شه که ارباب این عمارت مردی . .

arad aria

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
میشه بگید این رمان فقط پارت 1 رو دارم اسمش چی بود؟
#part_1

با سر درد ط خیابونای این شهردرندشت میگشتم دنبال کار ...
وهمه جا مدرک میخاستن که منم نداشتم
ومن دختری نبودم که ناامید بشم
و ازاینکه چه اینده شومی درانتظارمه باقدمای تند تر به ادرسی ک چن دیقه پیش از تماسی ک برای کارداشتم و بهم داده بودن به اونجا رفتم.
هیچ کاری واس یه دیپلمه نبود خدمتکاری هم ط این شهردرندشت زیاد بود واس منه بدبخت ک نه بابایی داشتم ن مامانی ک دست نوازش به سرم بکشه و منو زیرپروبالش نگهداره توهمین یکی دوروزه هم صاحب خونم منو از اون لونه موشم
مینداخت بیرون و من میموندم و اواره این شهر وقتی از فکر دراومدم ک دیدم
جلوی دروازه مجللی موندم به ادرس نگاه کردم درست بود بسم اللهی گفتم و زنگ و فشار دادم بعد از چن لحظه نگهبانی باقیافه خشن و صدای زخمتی گف: امرت؟
من گفتم .اممم ببخشید مث اینکه خدمتکار میخاستین تماس گرفتم ادرس
دادن سری تکون دادو درو بست
واااااا این چرادیوانست دروچرابست پس قرار بود درو ببندی چرادیگ سوال پرسیدی
تااینکه بعد چن لحظه درباز شد وهمون نگهبان بلند قد و ترسناک دستشو به علامت
اینکه برو داخل تکون داد با ترس و لرز سری تکون دادم و داخل شدم....

fari

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام لطفا اگرکسی اسم این رمان رومیدونه بگه
رمان درمورددختری هست که شب عروسیش فرارمیکنه که توی پارکینگ باپسری برخوردمیکنه که اونم شب عروسیش فرارکرده بود تصمیم میگیرن باهم ازدواج صوری کنن لطفا اگراسمش میدونین بگین اگرم پی دی افش دارین بفرستین ممنون

sogol

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من چند سال پیش یه رنان خوندم اسم پسره رامتین بود و دختر یادم نیست ولی تو مهمونی بابای دختره اشنا شدن باباهاشون دوست بودن باهم و بعد دختره تو شرکت پسره کار میکنه کم کم عاشق هم میشن و برای یه کار میرن مشهد باهم بعد فکر کنم پسره با یه دختر دیگه قرار بوده ازدواج کنه بعداز یه مدت میاد پیش دختره باهم اوکی میشن ازدواج میکنن و پسره چشم سبز بوده و خانوادهاشون جفتشون پولدار بودن و فکر کنم نقشه کشی خونده بود دختره

amirrr

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام

یک رمان بود فکر میکنم اسم دختر دریا بود و اسم پسر امیر

دریا تک دختر پولداری بود که یکزوز با پسر عمویش که از خارج اومده بیرون میرن و دریا با یک موتوری تصادف می‌کنه .دریا چون با پسره بد رفتار میکند پسره تصمیم میگیره از دریا انتقام بگیره و صحنه سازی میکند که این دونفر با هم هستند و پدر دریا که این صحنه رو میبینن به زور این دو تا رو به عقد هم در میاره بعد . چند وقت دریا عاشق امیر میشه و با کمک پدرش به امیر کمک میکند که امیر خواننده بشه .
دریا حامله میشه میشه ولی چند بار س*ق*ط میکند .
اسمش پیدا کردین؟

amirrr

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
ی رمان خوندم قبلن اسمش یادم نمیاد فق اینو یادم میاد ک دختره با خانوادش زندگی میکنه و ی روز با ی پسری با موتور تصادف میکنه و خلاصه میربنش بیمارستان ولی دختره خیلی نغروره و تو بیمارستان با پسره لج میکنه معذرت خواهی نمیکنه پسره هم ی روز بش زنگ میزنه ک کمک میخوام چون دست و پاش تو گچه دختره هم ک میره پسره کاری میکنه دختره باباش ک اصن بش شک نداره بش شک کنه و مجبورشون کنه باهم ازدواج کنن
پسره خواننده میشه وبعد اخراش ی دختری ب اسم شادی میاد ک دوست قدیمیه دختره نقش اصلیه بوده ک اخراش معلوم میشه ب خاطر خوانندهه باز با دختره دوست شده
اسمش چیه؟

سلام میشه اسم این رمان رو هم بگید
یه دختر با پسری تصادف میکنه و پسره با نقشه ای ک میکشه مجبورش میکنه باهاش ازدواج کنه پسره خوانواده مذهبی ای داره و دختر رمان چشم ابی بود شغل پسره خواننده بود

amirrr

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام میشه اسم این رمان رو هم بگید
یه دختر با پسری تصادف میکنه و پسره با نقشه ای ک میکشه مجبورش میکنه باهاش ازدواج کنه پسره خوانواده مذهبی ای داره و دختر رمان چشم ابی بود شغل پسره خواننده بود
سلام اسم رمان پیدا کردین؟

بالا پایین