• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

کاربرد هشتگ: پارت‌اول

1. ♡ملیکا♡

در حال تایپ رمان عشق سیاه|کاربر انجمن رمان فور ملیکا

#عشق‌سیاه #پارت‌اول 💘💘💘💘💘💘💘💘 💞💞💞💞💞💞💞 💕💕💕💕💕💕 💓💓💓💓💓 💘💘💘💘 💞💞💞 💕💕 💓 #به‌نام‌خالق‌قلم نگاهی به ساعت دیواری انداختم و با دیدن عقربه کوچیک که‌ عدد یازده رو نشون می‌داد لب پایین‌م رو به دندون گرفتم . ‌ خیلی دیر بود ، باید یازده درمانگاه باشم اما هنوز حتی حاضر نشدم برگه‌های سئوال یغما که هنوز...
  2. Yegane.yazar

در حال تایپ رمان تازیانه | یگانه حیدری کاربر انجمن رمان فور

در آسانسور که باز شد با دیدن یاشار کنار در خونه هوفی کشیدم. پسره‌ی ناسزا معلوم نبود باز چی می‌خواد که این مدلی اومده سراغم. از آسانسور بیرون اومدم که من رو دید اما از جاش تکون نخورد. پوزخندی زد و همون‌جا تکیش رو به دیوار زد. منم که کلا از این بشر متنفر بودم بهش توجهی نکردم و در خونه رو باز کردم...
  3. Yegane.yazar

در حال تایپ رمان تازیانه | یگانه حیدری کاربر انجمن رمان فور

خلاصه: غنچه، یک دختر خودساخته و مستقله! یاد گرفته تا مبارزه کنه و عقب نکشه. اما با وجود یه سیاهی بزرگ تو زندگیش افکارش بهم ریختن؛ با ورود جهان به زندگی غنچه تمام باورهای اون در محور نابودی می‌چرخه! مقدمه: بوکوفسکی میگه: شما چه‌طور می‌تونید بگید عاشق یک نفرید؛ در صورتی که ده‌ها هزار‌ نفر توی...
بالا پایین