• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

کاربرد هشتگ: پارت10

1. A.b.a.n

رمان محکوم ولی بی گناه

#پارت10 آب دهنمو قورت دادمو و سعی کردم ترس و حیرتمو پنهان کنم و با اخمای در هم و قلبی که تو دهنم میزد گفتم: _تو.. تو اینجا چه غلطی میکنی.. اصلا کی در خونه رو برات باز کرد.. گمشو برو بیرون.. و‌با دستم به در ورودی اشاره کردم..با لبخند ترسناک گوشه‌ی لبش قدم به قدم بهم نزدیک می‌شد..با ترس قدمی به...
  2. سمیہ.ا

در حال تایپ رمان سایه‌ی وحشت | سمیه.ا کاربر انجمن رمان فور

#پارت10 #رمان_سایه_وحشت #سمیه.ا به هم دیگه خیره بودند، که بلند شدم. - بریم. اول از همه بیرون رفتم. با آژانس به خونه ساموئل رفتیم. جلوی در انواع ماشین‌ها بود، صدای آهنگ که تا دو خیابون اون طرف‌تر هم می‌رفت. داخل رفتیم که بوی آب پرتقال و مشروب دماغ‌ام رو پر کرد. بچه‌های دبیرستان به طرز نامناسبی تو...
  3. تیام قربانی۸۶

در حال تایپ من و تو میشه ما | Teyanazghorbani کاربر انجمن رمان فور

#پارت10 ♡ملیناز♡ _آهنگ ساسی تهران توکیو رو این سفیده گوربه گور شده صداش رو بازکرده بود که بیا و ببین ماشینایی هم که بغلمون رد میشدن یه جوری نگاه میکردم انگار یه گونه نادر از فضا اومده روی زمین. نسیم که سرش رو عین غاز میداد جلو و بعد میداد عقب. سفیده دستش رو به حالت مارپیچ از بس تکون داد حلقمون...
بالا پایین