• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

انتقادات و پیشنهادات تالار شعرکده | انجمن رمان فور.

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
[ به نام خدا ]
درود
قطعاً هر بخشی، هرکاری و هرچیزی، برای پیشرفت کردن و رسیدن به یک نقطه بهتر نیازمند نقد و پیشنهاد هست؛ تالار شعرکده نیز از این‌ها مستثنی نیست.
از شما کاربران و شاعران عزیز و با استعداد انجمن رمان فور خواهشمندیم که پیشنهادات و انتقادات با ارزش‌تان را با ما به اشتراک بگذارید تا بخش شعرکده، پررونق‌تر و بهتر شود.
انتقادات و پیشنهادات شما می‌تواند از:
نحوه برخورد مدیران
ایجاد یک مسابقه‌ی جدید، یا مشکلاته مسابقاتی که در حال اجرا هستند
فعالیت‌ها
ایجاد ساب‌ یا تاپیک جدید
و... باشد.

نکته: توجه داشته باشید که هرنکته‌ای که ذکر می‌کنید برای ما مهم است و تا آخرین حد ممکن سعی بر این هست که پیشنهادات شما اجرا شود.

| باتشکر، مدیریت تالار شعرکده / انجمن رمان فور
|

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: NIUSHA

NIUSHA

طرد شده
طرد شده
سطح
0

ارسالات
149
پسندها
1,070
دست‌آوردها
143
وب سایت
درود من پیشنهاد یه ساب "متفرقه" دارم که به نظرم خیلی لازمه
مثلا خواستم یه تاپیک بزنم شعرهای عاشقانه دو بیتی
خب هم از خارجیاس هم ایرانی و به نظرم لازمه که یه ساب متفرقه باشه واسه همچین چیزایی یا شعر با زبون های محلی و طنز و...
که به جای ساب اینا میشه یه ساب متفرقه زد که توش این تاپیکا زده شه و میتونید برای اینا تاپیک همگانی بزنید که همه بتونن توش شرکت کنن
یا توی بخش اشعار کاربران میتونید یه تاپیک همگانی واسه شعرایی که پستاشون کمه بزنید frr

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: 0HAZIN0

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
درود من پیشنهاد یه ساب "متفرقه" دارم که به نظرم خیلی لازمه
مثلا خواستم یه تاپیک بزنم شعرهای عاشقانه دو بیتی
خب هم از خارجیاس هم ایرانی و به نظرم لازمه که یه ساب متفرقه باشه واسه همچین چیزایی یا شعر با زبون های محلی و طنز و...
که به جای ساب اینا میشه یه ساب متفرقه زد که توش این تاپیکا زده شه و میتونید برای اینا تاپیک همگانی بزنید که همه بتونن توش شرکت کنن
یا توی بخش اشعار کاربران میتونید یه تاپیک همگانی واسه شعرایی که پستاشون کمه بزنید frr
درود و خدا قوت عزیزکم. ساب درخواستیت اضافه شد:
سـاب متفرقه | شعرکده
تاپیک همگانی هم زده میشه. مرسی از پیشنهاداتت.:rose:

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: NIUSHA
بالا پایین