• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

مجموعه اشعار لیلی بر خواب رفته | •Mahak• کاربر انجمن رمان‌فور

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
نام اثر
لیلی بر خواب رفته
نام پدید آورنده
•Mahak•
ژانر
  1. عاشقانه
  2. تراژدی
نام اشعار : لیلی بر خواب رفته
نام نویسنده : •Mahak•

مقدمه
رنگ مهر دلت رفته
ولی بوم نگاهت نرود

لمس دستت ز دلم رفته
ولی چشمت ز یادم نرود

صحرایی ز خار های یاد تو برپا کردم
آهسته بیا لیلی خار به پایت نرود

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
|ماه قلبم|

روی ماهت را کشیدم
بر در‌ و دیوار دلم

کاشتمت در میدان تنم
زیبا روی و ماه شبم

نشستی بر دلم مانند شبنم
بیا لیلی بیا ای ماه قلبم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
|مهر دلت|

روزی که آمدی ز دیوار دلم سنگ زدی
دیوار دلم دود شد و در دل من خانه زدی

آمدی در دل من مهر دلت رنگ زدی
آمدی بر تخت تنهای دلم چنگ زدی

خواسته ایست در دل من، مهر دل یار دلم
میشود مهر مرا هم‌بر دل لیلی زنی؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alikah

تازه وارد
کاربر رمان فور
ارسال‌کننده‌ی برتر ماه
سطح
0

ارسالات
37
پسندها
0
دست‌آوردها
6
مهاجرت به آمریکا و تحصیل در این کشور یکی از مسیرهای محبوب برای افراد بین‌المللی است. در زیر به چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در آمریکا اشاره شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:** - ابتدا باید تصمیم بگیرید که در چه رشته‌ای و در چه سطحی (لیسانس، فوق لیسانس، یا دکترا) می‌خواهید تحصیل کنید.2. **آزمون‌ها:**- برخی از دوره‌ها و دانشگاه‌ها ممکن است نیاز به آزمون‌های استاندارد مانند SAT، ACT، GRE، یا GMAT داشته باشند. همچنین برای زبان انگلیسی، آزمون TOEFL یا IELTS مورد نظر است.3. **انتخاب دانشگاه:* - آمریکا دارای دانشگاه‌ها و کالج‌های معتبر و متنوعی است. انتخاب دانشگاه باید بر اساس شرایط، موقعیت جغرافیایی، و برنامه‌های تحصیلی مناسب باشد.4. **آماده‌سازی مدارک:* - پس از انتخاب دوره و دانشگاه، مدارک مورد نیاز را آماده کنید. این ممکن است شامل مدارک تحصیلی، رزومه، نامه توصیه، و نتایج آزمون‌ها باشد.5. **پذیرش دانشگاه:**- درخواست خود را به دانشگاه ارسال کرده و پس از بررسی مدارک، پذیرش را دریافت کنید.6. **ویزای تحصیلی:**- برای ورود به آمریکا به عنوان دانشجو، باید ویزای تحصیلی (معمولاً F-1) درخواست کنید.7. **آمادگی برای زندگی در آمریکا:**- مطالعه درباره فرهنگ، سیستم آموزشی، و زندگی روزمره در آمریکا اهمیت دارد. همچنین مسائل مالی، بیمه، و سایر جنبه‌های زندگی را مدیریت کنید.قبل از شروع هر مرحله، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به آمریکا را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

بالا پایین