• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

دلنوشته دلنوشته پندانه | ستاره کاربر انجمن رمان فور

دلنوشته های کاربران

ستاره

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
7
دست‌آوردها
3
نام اثر
پندانه
نام پدید آورنده
ستاره درخشان
ژانر
  1. عاشقانه
  2. اجتماعی
باغی را پیشه روی خود میبینم
باغی که گوشه به گوشه ،نقطه به نقطه اش را
درختان سرو قامت و سبز رنگ گرفته اند و ما بین ان ها گلهایی به زیبایی باطن پر مهرتان دارد
و من
و من در این باغ حرکت میکردم و باد مهربان مانند عشاق دست های مهربان خود را بر سر گیسوانم حرکت میداد و آن هارا میرقصاند
و من قهقه زنان شادی میکردم
ناگهان دلم ،جانم، ۲ رکعت نماز عشق خواست
نمازی که سجاده اش را چمن پاک و مُهرش را خاک پاک زمین و سجاده اش را گلهای بهاری باغ باشد
(یک چیز
لذت ببر هرچند ناممکن
شجاع باش حتی در مواقع غیر ممکن
فکر کن حتی در جایی که مغز خاموش و دل روشن میشود
و در آخر مواظب دلت، روحت،جسمت باش تا شِبان گرگ صفت آن را به تاراج نبرند)

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,972
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4

دلنویس عزیز، جهت اطلاع بیشتر از قوانین به تاپیک زیر سر بزنید: شما می‌توانید پس از گذشت پانزده پست از دلنوشته‌تان، درخواست جلد دهید: درصورتی که علاقه‌مند هستید کاربران دلنوشته‌های شما را نقد کنند؛ می‌توانید از طریق لینک زیر تاپیک نقد ایجاد کنید: پس از گذشت پنج پست از دلنوشته، می‌توانید درخواست تگ دهید تا اثر شما سطح‌بندی شود: چنانچه از پایان دلنوشته مطمئن شدید؛ در تاپیک زیر اعلام کنید: قلم تخریب می‌کند، می‌سازد، واقعیت‌ها را آشکار می‌کند، آشکارها را نهان می‌کند، به واقع قلم؛ معجزه‌ای جاویدان است...! موید باشید 🌹کادر مدیریت تالار کتاب🌹​

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
بالا پایین