• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

رمان گمشده من

Akbar._.1997

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من چندسال پیشه یه رمان از تلگرام خوندم ک شخصیتارو یادم نیست فقط میدونم ک اربابی بود موضوعش درمورد یه دختر روستایی بود ک مجبور ب ازدواج با پسر اربابش میکنن پسرع هم از تیپ دخترای شهری خوشش میاد وقتی با دختره ازدواج میکنه شب زفافی باهاش نداره و وقتیم میبرتش تهران خونه جدا براش میگیره ک دختره از طریق یه دوستش تو تهران از اون کمک میگبره ک خودشو تغییر بده ک تو پارتی شوهرشو میبینه باهاش اونجا همخوابی میکنه
اما شوهرش فک میکنه یکی دیگس این دختره

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Akbar._.1997

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من چندسال پیشه یه رمان از تلگرام خوندم ک شخصیتارو یادم نیست فقط میدونم ک اربابی بود موضوعش درمورد یه دختر روستایی بود ک مجبور ب ازدواج با پسر اربابش میکنن پسرع هم از تیپ دخترای شهری خوشش میاد وقتی با دختره ازدواج میکنه شب زفافی باهاش نداره و وقتیم میبرتش تهران خونه جدا براش میگیره ک دختره از طریق یه دوستش تو تهران از اون کمک میگبره ک خودشو تغییر بده ک تو پارتی شوهرشو میبینه باهاش اونجا همخوابی میکنه
اما شوهرش فک میکنه یکی دیگس این دختره
میشه لطفا لطفا هرکی اسم رمانو یادشه بهم بگه خیلی وقته دنبالشم

ŠHÂHŽÂĐÊH

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
1
دست‌آوردها
3
یک رمانی بود دختره خوشگل بود (مثل همه رمانا ) چشمای بیحال ابی داشت و موهای طلایی مادرش ایرانی بود پدرش امریکایی بعد مادرش (حامله بوده) توی تصادف فوت کرده بود و پدرشم دیگه بعد مدتی همچنین
بعد پدره گفته بود به دختره برو خانواده مادریت پیدا کن این میره ایران اون ها رو پیدا میکنه بعد یکی از فامیلاش عاشقش میشه و.....
بعد دختره اهر سرطان میگیره خون میگیره و داستان تموم میشه

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان

Odit adipisicin

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
18
پسندها
0