• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

تحصیل پزشکی و مهاجرت

minazahedi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام دوستان منم قصد تحصیل پزشکی در آلمان رو دارم و میخوام برای مهاجرت به المان اقدام کنم. تمام شرایط رو هم مهیا کردم که بتونم پذیرش بگیرم. امیدوارم خیلی زود این اتفاق بیفته.

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

minazahedi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام دوستان منم دارم قصد تحصیل پزشکی در آلمان رو دارم و میخوام برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم. همه شرایطش رو هم مهیا کردم. امیدوارم یتونم خیلی زود پذیرش بگیرم.

sabasarayi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
13
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان برای مهاجرت به آلمان می تونید تحصیل رو انتخاب کنید یا از روش کاری استفاده کنید. به نظرم این کشور گزینه خوبی برای مهاجرت هست.

sabasarayi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
13
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان برای مهاجرت به آلمان روش کاری و تحصیلی گزینه مناسبیه. اگر خواستید میتونید از این روش ها مهاجرت کنید.

makanimaini

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
0
دست‌آوردها
1
با سلام
تحصیل پزشکی در کانادا نسبت کشورهای دیگه آیا مزیتی داره؟
در کل مهاجرت به کانادا چه مزیتی داره؟
ممنون میشم اگر وکیل مهاجرت به کانادا وکیل مهاجرت به کانادا خوب و با سابقه میشناسید بهم معرفی کنید.
با تشکر

makanimaini

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
0
دست‌آوردها
1
دوستان سلام
کسی هستش در مورد این که کدوم یکی از روش های مهاجرت به فرانسه برای یه فردی که تحصیلات نداره بهتره اطلاعات داشته باشه؟
مثلا مهاجرت کاری به فرانسه یا مثلا سرمایه گذاری در فرانسه
راستی اگر وکیل مهاجرت به فرانسه حاذقی هم میشناسید بهم معرفی کنید.

sabasarayi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
13
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان. من قصد دارم برای تحصیل در آلمان اقدام کنم دنبال یک مشاور مهاجرت به آلمان میگردم که بتونه کمکم کنه برای اخذ ویزا. کسی اینجا وکیل خوب سراغ داره؟

ارسلان امانی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
دوستان سلام
کسی تجربه مهاجرت به کانادا رو داخل این فروم داره؟ در خصوص تحصیل پزشکی در کانادا یسری سوالات داشتم میخواستم کمکم کنید.
اولین سوالم اینه که درآمد پزشک ها در کانادا چطور هست؟
با تشکر
https://royalmohajerat.com/

makanimaini

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوست عزیز! من تجربهٔ مهاجرت به فرانسه را تجربه کرده‌ام و می‌خواهم تجربیات خود را با شما به اشتراک بگذارم. وقتی تصمیم به مهاجرت به فرانسه گرفتم، موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت به من کمک فوق‌العاده‌ای کرد. از مشاوره‌های حرفه‌ای تا راهنمایی‌های دقیق در مراحل مختلف مهاجرت، این موسسه و وبسایت "رویال مهاجرت" من را در تحقق رویایم یعنی زندگی در فرانسه یاری رساند. اگر به دنبال اطلاعات جامع و قابل اعتماد برای مهاجرت به فرانسه هستید، من به شدت پیشنهاد می‌کنم که از منابع ارزشمند این موسسه و وبسایت بهره ببرید.

specialboy

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
30
پسندها
0
دست‌آوردها
6