• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

تولد تولدت مبآرک باشه خنگ خدا:)

شکآرچی.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
2

ارسالات
5
پسندها
199
دست‌آوردها
28
مدال‌ها
1
سلام به خنگ همیشگی :cool:
میدونم لابد الان کلی داری حرص میخوری بابت این ولی خب خنگی دیگه کاریش هم نمیشه کرد. از اونجایی که من امروز خیلی عجولم منتظر نشدم درست و حسابی با بقیه هماهنگ کنم برای این مورد... کدوم مورد؟ خدا میداند من که یادم نیست امروز چه روزیه:/
خب نه حالا که فکرش رو میکنم مثل همیشه دل تو دلت نیست پس منم زیاد منتظرت نمیذارمhosele اگه هم نفهمیدی چی گفتم بدون خودمم نفهمیدم فقط مونده بود رو زبونم گفتم بگم:/ حتی الانم نمیفمم چی دارم میگم😐😂
امروز یه روز مهم برای منه ولی یه فرقی با هر سال داره. سالهای پیش نتونستم درست و حسابی باهات حرف بزنم ولی امسال... حس خوبی دارم:)

بلد نیستم خوب مقدمه چینی کنم این رو دیگه خودت باید بدونی
اولین باری که دیدمت من تقریبا شیش یا هفت سالم بود. که فکر کنم دلیلش رو هم بدونی لازم به ذکر جزییات نیست
اون موقع خیلی تپل بودی یادمه حامد بهت میگفت بگو شامپو
-شامپو
- بیا بغلم گامبو:)))😂
شاید اون موقع سه سالت بود و خوب یادت نیست ولی از اینکه بهت کلی می‌رسیدن و دورت رو می‌گرفتن، به هر حال بچه بودیم و پر از حس حسادت و چشم و هم چشمی با هم‌دیگه... خلاصه که حسودیم میشد بهت.
یه بار از حسادت خواستم مثل داداشای یوزارسیف گازت بگیرم یا ولت کنم داخل خیابون گم بشی که سر خیابون مامان حمید چهار چشمی دیدت آوردت تحویلت داد و یه روز کامل تنببه شدم:/
یه دختر آروم بودی که اگه تا میخوردی می‌زدنت هم جیکت بلند نمیشد فقط به فکر پر کردن خندق بلات بودی کلا خیلی میخوردی(نمیدونم چرا الان مثل مداد باریک شدی:/)
خلاصه که دختر جذابی هستی هرچند به پای من نمیرسی ولی میشه روت حساب کرد :cool: hosele
فکر کنم میخواستی اون موقع مظلوم نمایی کنی چون وقتی بزرگ تر شدی خود واقعیت رو، نشون دادی... شدی یه پا فلفل که کسی نبود جلوشو بگیره یه وقت خنگ و خرابی نزنه:/ یادم نمیره چجوری جوجه‌های مرغ خاله مهلا رو با سر بلند میکردی گردن یکیشون رگ به رگ شد خلاصه جوجه بدبخت دو روز بعدش مرد:/ اگه کسی نبود جلوتو بگیره با سهیل کل کرج رو خراب می‌کردین رو سر مردم:)
خیلی حرص و جوش خوردم پای تو
اون هفت قلم آرایش که شبیه کبرا خانوم شده بودی و اون نمایش و داستان و تأتر، از آزار و اذیت همسایه ها بگیر تا دست کردن توی کله‌ی پر موی من.. خلاصه که خیلی اذیتم کردی:/ ولی خب هیچ وقت بهت گفته بودم که چقدر برام عزیزی و دوستت دارم؟:)
مسلما نه لابد نداشتم دیگه که نگفتم 😂 :cool: khnd
این همه داستان چیدم تا بهت بگم تولدت مبارک
برات بهترین‌هارو آرزو میکنم سونیای عزیزم امیدوارم مسیر زندگیت همواره جاده‌ای پر از پیچ و خم و قشنگی باشه چون اگه دیدی جاده‌ی زندگیت همیشه صافه باید بدونی یه جای کار میلنگه:) شاد باش همیشه بخند و بدون که یه عده‌ای هستن که خنده‌ات دلخوشیشونه♡♡ با این همه باز هم بهت میگم بزرگ نشو، کوچیک بمون فارغ از دنیای آدم بزرگا دیوونه باش و دیوونگی کن و دوست دارم بدونی که همیشه و همه جا، هر وقت خدایی نکرده شکست خوردی یا یه موفقیت چشمگیر به دست آوردی، ما پشتتیم و هوات رو داریم عزیزم:)♡
کادو هم که دیگه نه از اون شارژ دوتومنی خبریه نه عکس مجازی بدم به جای کادوت:/ کادو برا چیته من خودم یه پا کادو‌ام همین متنه هم زیادیته hosele
حالا از اونایی نیسیم کادو مجازی بدیم پس شب که بردیمت بیرون اونجا کادوت رو بهت میدم♡(پ.ن: فکر نکنی دوست دارم ها نه دلم برات سوخت گفتم کادو بدم بهتhosele)
بازم به رسم عادت، تولـدت مبآرک
دوستدارت: شکآرچی♡

:love::cool:​
اسرا: @Candy_hzn
37e1_negar_۲۰۲۱۰۴۰۹_۱۸۲۷۰۰.png

اصلا دوست ندارم در مورد اولین آشناییمون حرف بزنم... چون دلم نمیخواد مردم بدونن در چه حد پرروعم:/ اینکه یهویی به یکی پیام بدم بگم چطوری جیگر؟ و به این فکر کنم که(کاش پسر فرضم کنه و پشت گوشی سکته بزنه) خیلی کار میمون واریه!
دوس دارم در مورد احساسم حرف بزنم...
اگه فکر میکنی میخوام حرفای عشقولانه بزنم کاملا در اشتباهی! چون من وقتی به تو فکر میکنم تنها چیزی که حس نمیکنم عشقه و بس! بیشتر حس میکنم یه چیزی درونم وول میخوره و میگه: پاشو برو کرم بریز! پاشو برو روی مخ یکی راه برو! پاشو برو دس به یه کار دیوانه واری بزن! پاشو برو یه کاری بکن چرا نشستی عین بز منو نگاه میکنی؟
هام! حس میکنم واس تبریک تولد متن مناسبی نیس:/ اشتباه میکنم؟ ولش باو اشکال نداره مهم اینه میخوام تولدتو تبریک بگم و کمو بیش خوشحالت کنم:)
ای دختر فروردینی! انشالله حال دلت همیشه بهاری باشه و رو آرزوهات برف زمستانی نشینه:)
زاد روزت مبارک جان دل!

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

پارک ته یان

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
48
پسندها
104
دست‌آوردها
33
تولدت مبارک

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
مبارکه🌹💚

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
قناری آی قناری تولدت مبارک
منگل زشت خال خالی تولدت مبارک
نانای نانای زشتولکی تولدت مبارک
خشنگ ناز گل گلی تولد مبارک
ایشالله پیرِ پیر بشی تولدت مبارک
ی کمی ام ژیگر بشی تولدت مبارک
نمیدونم چی چی میگم تولدت مبارک
گیش گیری گیدین گیدین گیدین
تولدت مبارککککککک
group

حالا وووای وای وای وای وای وایییییی uytr
تولدت مبارک زیشتولک به آرزو های زیشتت برسی:DDdnc

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
خب خب!
من اومدم و تبریکام.
انیس خوشکل؛ تولدت مبارک.
از اتاق فرمان اشاره می‌کنن صدایم را میدوستی پس:

*اینم کادوی من*
بازم تولدت مبارک؛ ایشالا همیشه شاد و خندون باشی.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Sowny_lm10

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
2

ارسالات
15
پسندها
81
دست‌آوردها
13
مدال‌ها
1
سلام به خنگ همیشگی :cool:
میدونم لابد الان کلی داری حرص میخوری بابت این ولی خب خنگی دیگه کاریش هم نمیشه کرد. از اونجایی که من امروز خیلی عجولم منتظر نشدم درست و حسابی با بقیه هماهنگ کنم برای این مورد... کدوم مورد؟ خدا میداند من که یادم نیست امروز چه روزیه:/
خب نه حالا که فکرش رو میکنم مثل همیشه دل تو دلت نیست پس منم زیاد منتظرت نمیذارمhosele اگه هم نفهمیدی چی گفتم بدون خودمم نفهمیدم فقط مونده بود رو زبونم گفتم بگم:/ حتی الانم نمیفمم چی دارم میگم😐😂
امروز یه روز مهم برای منه ولی یه فرقی با هر سال داره. سالهای پیش نتونستم درست و حسابی باهات حرف بزنم ولی امسال... حس خوبی دارم:)

بلد نیستم خوب مقدمه چینی کنم این رو دیگه خودت باید بدونی
اولین باری که دیدمت من تقریبا شیش یا هفت سالم بود. که فکر کنم دلیلش رو هم بدونی لازم به ذکر جزییات نیست
اون موقع خیلی تپل بودی یادمه حامد بهت میگفت بگو شامپو
-شامپو
- بیا بغلم گامبو:)))😂
شاید اون موقع سه سالت بود و خوب یادت نیست ولی از اینکه بهت کلی می‌رسیدن و دورت رو می‌گرفتن، به هر حال بچه بودیم و پر از حس حسادت و چشم و هم چشمی با هم‌دیگه... خلاصه که حسودیم میشد بهت.
یه بار از حسادت خواستم مثل داداشای یوزارسیف گازت بگیرم یا ولت کنم داخل خیابون گم بشی که سر خیابون مامان حمید چهار چشمی دیدت آوردت تحویلت داد و یه روز کامل تنببه شدم:/
یه دختر آروم بودی که اگه تا میخوردی می‌زدنت هم جیکت بلند نمیشد فقط به فکر پر کردن خندق بلات بودی کلا خیلی میخوردی(نمیدونم چرا الان مثل مداد باریک شدی:/)
خلاصه که دختر جذابی هستی هرچند به پای من نمیرسی ولی میشه روت حساب کرد :cool: hosele
فکر کنم میخواستی اون موقع مظلوم نمایی کنی چون وقتی بزرگ تر شدی خود واقعیت رو، نشون دادی... شدی یه پا فلفل که کسی نبود جلوشو بگیره یه وقت خنگ و خرابی نزنه:/ یادم نمیره چجوری جوجه‌های مرغ خاله مهلا رو با سر بلند میکردی گردن یکیشون رگ به رگ شد خلاصه جوجه بدبخت دو روز بعدش مرد:/ اگه کسی نبود جلوتو بگیره با سهیل کل کرج رو خراب می‌کردین رو سر مردم:)
خیلی حرص و جوش خوردم پای تو
اون هفت قلم آرایش که شبیه کبرا خانوم شده بودی و اون نمایش و داستان و تأتر، از آزار و اذیت همسایه ها بگیر تا دست کردن توی کله‌ی پر موی من.. خلاصه که خیلی اذیتم کردی:/ ولی خب هیچ وقت بهت گفته بودم که چقدر برام عزیزی و دوستت دارم؟:)
مسلما نه لابد نداشتم دیگه که نگفتم 😂 :cool: khnd
این همه داستان چیدم تا بهت بگم تولدت مبارک
برات بهترین‌هارو آرزو میکنم سونیای عزیزم امیدوارم مسیر زندگیت همواره جاده‌ای پر از پیچ و خم و قشنگی باشه چون اگه دیدی جاده‌ی زندگیت همیشه صافه باید بدونی یه جای کار میلنگه:) شاد باش همیشه بخند و بدون که یه عده‌ای هستن که خنده‌ات دلخوشیشونه♡♡ با این همه باز هم بهت میگم بزرگ نشو، کوچیک بمون فارغ از دنیای آدم بزرگا دیوونه باش و دیوونگی کن و دوست دارم بدونی که همیشه و همه جا، هر وقت خدایی نکرده شکست خوردی یا یه موفقیت چشمگیر به دست آوردی، ما پشتتیم و هوات رو داریم عزیزم:)♡
کادو هم که دیگه نه از اون شارژ دوتومنی خبریه نه عکس مجازی بدم به جای کادوت:/ کادو برا چیته من خودم یه پا کادو‌ام همین متنه هم زیادیته hosele
حالا از اونایی نیسیم کادو مجازی بدیم پس شب که بردیمت بیرون اونجا کادوت رو بهت میدم♡(پ.ن: فکر نکنی دوست دارم ها نه دلم برات سوخت گفتم کادو بدم بهتhosele)
بازم به رسم عادت، تولـدت مبآرک
دوستدارت: شکآرچی♡

:love::cool:​
اسرا: @Candy_hzn
37e1_negar_۲۰۲۱۰۴۰۹_۱۸۲۷۰۰.png

اصلا دوست ندارم در مورد اولین آشناییمون حرف بزنم... چون دلم نمیخواد مردم بدونن در چه حد پرروعم:/ اینکه یهویی به یکی پیام بدم بگم چطوری جیگر؟ و به این فکر کنم که(کاش پسر فرضم کنه و پشت گوشی سکته بزنه) خیلی کار میمون واریه!
دوس دارم در مورد احساسم حرف بزنم...
اگه فکر میکنی میخوام حرفای عشقولانه بزنم کاملا در اشتباهی! چون من وقتی به تو فکر میکنم تنها چیزی که حس نمیکنم عشقه و بس! بیشتر حس میکنم یه چیزی درونم وول میخوره و میگه: پاشو برو کرم بریز! پاشو برو روی مخ یکی راه برو! پاشو برو دس به یه کار دیوانه واری بزن! پاشو برو یه کاری بکن چرا نشستی عین بز منو نگاه میکنی؟
هام! حس میکنم واس تبریک تولد متن مناسبی نیس:/ اشتباه میکنم؟ ولش باو اشکال نداره مهم اینه میخوام تولدتو تبریک بگم و کمو بیش خوشحالت کنم:)
ای دختر فروردینی! انشالله حال دلت همیشه بهاری باشه و رو آرزوهات برف زمستانی نشینه:)
زاد روزت مبارک جان دل!
واااای خدااااا
وااااااییییی اشوان نمیدونم کله‌ات رو بکنم یا از خوشی گریه کنم مرررررسی ازتون مرررسی
مرررسی اسرای عزیزم خیلی خوشحالم کردین خیلی دوستون دارم ممنونم:love::love::love::love::love:bghzbghzbghzbghzbghzbghzbghzbghzbghzbghzbghzsq@$sq@$sq@$:love_struck::love_struck::love_struck:🥲🥲🥲🥲🥲🥺🥺😭😭😍😍😍😍

Sowny_lm10

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
2

ارسالات
15
پسندها
81
دست‌آوردها
13
مدال‌ها
1
مرسییbghz:love_struck:

Sowny_lm10

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
2

ارسالات
15
پسندها
81
دست‌آوردها
13
مدال‌ها
1
مرسییbghz😍

Sowny_lm10

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
2

ارسالات
15
پسندها
81
دست‌آوردها
13
مدال‌ها
1
تولدت مبارک.
ممنونم ازتون واقعا مرسیbghzbghz:love:

Sowny_lm10

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
2

ارسالات
15
پسندها
81
دست‌آوردها
13
مدال‌ها
1
قناری آی قناری تولدت مبارک
منگل زشت خال خالی تولدت مبارک
نانای نانای زشتولکی تولدت مبارک
خشنگ ناز گل گلی تولد مبارک
ایشالله پیرِ پیر بشی تولدت مبارک
ی کمی ام ژیگر بشی تولدت مبارک
نمیدونم چی چی میگم تولدت مبارک
گیش گیری گیدین گیدین گیدین
تولدت مبارککککککک
group

حالا وووای وای وای وای وای وایییییی uytr
تولدت مبارک زیشتولک به آرزو های زیشتت برسی:DDdnc
جیییییییییییییغ
جیییییییسیســــــــــــــــــــــغ
مررررسییییییی عسلیییییییییییbghzbghz😍:love:😍:love:😍😍😍😍😍😍:love_struck::love_struck::love_struck::love_struck::love_struck::love_struck::love_struck::love_struck:sq@$sq@$sq@$sq@$

بالا پایین