• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!
دلنوشته های کاربران

Psycho

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
1
دست‌آوردها
1
نام اثر
مرده متحرک
نام پدید آورنده
Psycho
ژانر
  1. درام
  2. تراژدی
نام اثر: مرده متحرک
نویسنده: Psycho
ژانر: تراژدی
مقدمه:
شده گاهی بی‌دلیل فقط نفس بکشی؟! شده قلب خود را در وجودت حس نکنی؟! شده سنگ باشی و هیچ‌چیزی برایت مهم نباشد؟! شده به اندازه چندسال، ساعت‌ها در مغز خود فکر کنی؟! شده صدایت بزنند، نفهمی چه می‌گویند؟! شده از تمام چیزهایی که یک روز به آن‌ها علاقه داشتی، متنفر باشی؟ شده تیپ و لباست برایت مهم نباشد؟! شده هیچ چیز در نظرت زیبا نیاید؟! من در تمام این حالت‌ها هستم. این‌ها حالت‌های یک مرده متحرک است...

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mlorin

Psycho

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
1
دست‌آوردها
1
با داد به آن‌ها گفتم کنارم هستید؟! نگاهی به اطرافم کردم. هیچکس نبود. به قلبم مراجعه کردم و گفتم آیا کسی کنارم هست؟! باز هم هیچکس نبود. به خودم آمدم و دیدم داخل اتاق هستم و هیچ کسی کنارم نیست. یادم آمد من محکومم به تنها بودن. محکومم به حبس بودن داخل این اتاق، محکومم.

Psycho

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
1
دست‌آوردها
1
باز هم منم و تنهایی. نمی‌دانم چرا حس می‌کنم یک چیز در بدنم کم است. دستت را روی سینه سمت چپت بگذار؛ ببین من دقیقا حس میکنم آن‌جا یک چیز کم دارم. سخت هم نیست نفهمیدن این موضوع، من قلب ندارم؛ قلبی برایم باقی نمانده، همه‌اش شکسته است.

بالا پایین