• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!
دلنوشته های کاربران

babli

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
1
دست‌آوردها
1
نام اثر
خنجر از پشت
نام پدید آورنده
بابک
ژانر
  1. اجتماعی
چندماه بود می خواستم این مطلب رو بنویسم
فایده ای برای من نداره و اصلا در این عظمت کهکشانها، انسان چه ارزش و جایگاهی داره؟حتی کسی مثل انیشتن هم چیز ی به حساب نمیاد چه برسه به این فردی که می خوام ازش اسم ببرم.اما هرچه بود نتونستم از بی وجودی و نامردیش بگذرم و در نهایت تصمیم گرفتم مطلب رو بنویسم.​
مقمه
گهگاهی توی اخبار می بینیم که افغانستان یا آذربایجان یا نمیدونم بحرین اینا برای ایران شاخ شونه می کشن.هربار همچین اخباری رو می خونم این جملات میاد به ذهنم:اخه شما بی خاصیتا دیگه چی می گین.؟شما که تخم و ترکه ی خودمونین،نطفه ی شما رو که ایران بسته پس این هارت و پورتای مسخره برای چیه؟در نهایت می شه اسمشونو گذاشت بچه ی ناخلف.​
ناخلفا ید طولایی در تاریخ بشر داشتن.
و اما ادامه ی داستان​

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

babli

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
1
دست‌آوردها
1
تاریخ ما پر از خائن و آدم فروش بوده.تقریبا تا دوره ی قاجار ما هر جنگی رو باختیم به خاطر وجود افراد بی شرف و ادم فروش بوده.هر ادم مهمی تو مملکت از بین رفته بخاطر وجود همین قوم کثیف ادم فروشا بوده.تعدادشونم خیلی خیلی زیاده متاسفانه.کسانی که بخاطر منافع خودشون پا روی تمام اخلاق و آدمیت می ذارن.گاهی فکر می کنم کار و زندگی همین پست فطرتا درسته،لااقل در زندگی امروزه دیگه کلماتی مثل شرف و انسانیت رنگ‌و بوی سابق رو ندارن و بی شرفی و خــ ـیانـت و نامردی و واژه های مشابه اینها دیگه ارکانی از زرنگی و سیاست زندگی به حساب میان.دنیا طوری شده که دیگه بی شرف ناسزا محسوب نمیشه بلکه صفت به حساب میاد​

babli

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
1
دست‌آوردها
1
به هر حال ما همچنان اینطرف جوییم و ادمایی مثل رضا موسوی اونور.چندسال پیش رضا موسوی مدیر این سایت بود.تمام سایت دستش بود و نگاه هم از روی سادگی بهش اعتماد کرد و دوسه سالی سایتو سپرد بهش.این به اصطلاح ادم هم کاملا ذات خودشو نشون داد و اینجا برای خودش اعتباری کسب کرد و بعدش همه ی اون دوست و رفیقاشو جمع کرد و رفتن سایت جدید زدن.هیچکس نگفته چون ما سایت رمان داریم کس دیگری نباید سایت رمان بزنه همونطوری که مدیران اکثر سایتای رمان فعلی از کاربرای خود ما هستن.اما اینکه کسی بیاد اینجا مدیر کل بشه بعد با نامردی تمام، کاربرا رو جمع کنه ببره و سایت جدید بزنه هیچ جوره با اخلاق و ادمیت جور درنمیاد.نمیدونم با چه واژه ای همچین کسی رو باید توصیف کرد.بنظرم باید واژه ای ساخت که ترکیبی از تمامی صفتهای زشت و سیاه باشه.​

babli

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
1
دست‌آوردها
1
بهرحال رضا موسوی همچین کاری کرد.کابرا رو جمع کرد و برد توی سایت جدید.همزمان یه بکاپ هم از سایت گرفت و راه به راه نگاه رو با اون بکاپ تهدید می کرد.حالا شما رو همچین ادمی چه اسمی می ذارین؟کسی که هم کاربرا رو بـرده و هم بکاپ گرفته که هر روز تهدید کنه...
من سال 98 که اومدم نگاه داستان رو بهم گفت.منم بهش گفتم اون بکاپ مفت نمی ارزه و بذار هرکاری می خواد بکنه.چندباری رضا موسوی بهم پیام داد که جوابشو ندادم چون کلا با همچین کسانی حال نمی کنم.
سالها این اقا و دیگران تلاش می کردن اما همچنان سایت ما برتر بود و هیچ جوره نمی تونستن جلو بزنن.در نهایت رو آوردن به ذات خودشون و رفتن سمت ادم فروشی.رضا موسوی چندسالی خودش مطالب رو می زد روی سایت و خوب می دونست کدوم رمانها مورد دارن.از همونا شات گرفت و یه لیست تهیه کرد و فرستاد برای فیلترینگ.​

babli

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
1
دست‌آوردها
1
البته کسانی که مشغول فروختن رقباشون هستن،کم نیستن.اما در این بین کسانی هستن که دائم درحال انجام این کارن و به همین دلیل همکار افتخاری کمیته فیلترینگ به حساب میان.من شخصا با فیلترینگ مخالف نیستم چرا که معتقدم وب دست غربیاست و اگر نظارتی نباشه فرهنگ تمامی کشورا زیر سلطه غربیا خواهد بود.اما خوب فیلترینگ ایران ماجراهای خاص خودشو داره.مثلا ما همیشه خودمون سعی می کنیم نظارت کنیم و بارها سعی کردیم تاپیک بزنیم و به کسانی که سنشون پایینه بفهمونیم مطالب مثبت 18 هیچ تاثیری در جذابیت رمانشون نخواهد داشت.خلاصه که به اندازه ی خودمون در این راستا تلاش کردیم ولی در نهایت مثل خیلیای دیگه کسی به کار ما اهمیت نداد چرا که کاسه لیسا همیشه در اولویت بودن.رضا موسوی انقدری سایتا رو فروخت که به مقام همکار افتخاری فیلترینگ رسید.​

babli

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
1
دست‌آوردها
1
این شیوه ی مرسومیه در مملکت ما.وقتی نمی تونی با کسی رقابت کنی باید اونو نابود کنی و بعد می تونی جای اون بشینی.اینم سالها پشت سر ما بود و وقتی دید نمی تونه اول باشه تصمیم گرفت بره سمت نابودی ما.همه رمانای مورد دار رو لیست کرد و چون همکار افتخاری هم بود کارمندان فیلترینگم حرفشو خوندن و اینطوری شد که ما فیـلتـ*ـر شدیم و انقد شات از سایت و از پیج من داده بود که دیگه هرچه کردیم رفع فیـلتـ*ـر نشدیم.من از روز اول این قضیه رو می دونستم اما باید مدرکی به دست می اوردم که در نهایت چندماه پیش مدرک هم به دستم رسید.
اینها شات های ارسالی رضا موسوی به فیلترینگ هستش که البته همکاران افتخاری پنل کاربری خاصی دارن و احتمالا گزارش ها و شاتهای دیگری توی اون پنل ارسال کرده که دسترسی بهشون امکان پذیر نیست​

babli

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
1
دست‌آوردها
1
این گزارش ها در تاریخ 10 شهریور 98 ارسال شدن و چند روز بعدش سایت ما فیـلتـ*ـر شد...
البته فقط سایت ما رو نفروخته بود بلکه لیستی از مطالب به اصطلاح مورد دار همه سایتا جمع کرده و به فیلترینگ داده بود
شات اول
شات دوم

در شات دوم یه فایل پیوست کرده که لیستی از رمان های مورددار سایتای دیگه ست.این لیستو هم اپلود کردم و در پایان لیست می تونید ببینید که خودشم گفته که لیست مفصل تر رو توی پنل کاربریش ارسال کرده​
لیست رمانها

اینگونه بود که سایت ما رفت رو به نابودی.
مورد دوم ربطی به ما نداره ولی خوب چون با ادم فروشا حال نمی کنم ترجیح می دم این شات رو هم بزنم.این گزارشیه که سایت رمانک.ده ارسال کرده و یه سایت دیگه رو فروخته.تو که سایتت ریت 50 داره تو دیگه اخه چرا می ری سمت ادم فروشی.از بدی های دنیا اینه همچین ادمایی که هیچ صفت اخلاقی ندارن باید مدیر سایتای کاربر محور باشن.حتما که خودم اقیانوسی از بدی ها هستم ولی هیچوقت و به هیچ قیمتی از شرافت نگذشتم و شما گذشتین اونم خیلی مفت...​
شات سوم
ایمیل ثبت شده برای سایت ر.مانکده هستش

babli

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
1
دست‌آوردها
1
امار سایت به ۴۰ نفر در هفته رسیده.به صفر هم برسه نمی بندمش تا روزی که من زنده م این سایت هم هست.یه روزی قوانین عوض می شه و دوباره نگاه بالا میاد

قصه ی من و تو بمونه تا بعد فعلا موارد مهم تر از تو توی زندگیم هست ولی شک‌ نکن یه روزی همو می بینیم.مشتاقم برای اون روز...

ava28209

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
52
پسندها
1
دست‌آوردها
6
مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا ممکن است یک گزینه عالی برای شما باشد. در زیر، مراحل مهم مرتبط با مهاجرت و تحصیل در کانادا را آورده‌ام:1. **انتخاب برنامه تحصیلی:**- ابتدا باید رشته تحصیلی و دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید. دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در کانادا برنامه‌های متنوعی ارائه می‌دهند.2. **آزمون زبان:**- برخی از دوره‌ها به زبان انگلیسی یا فرانسوی برگزار می‌شوند. برای اثبات توانایی زبانی، شما ممکن است نیاز به گذراندن آزمون‌هایی مانند IELTS یا TOEFL برای انگلیسی، یا TEF یا DELF/DALF برای فرانسوی داشته باشید.3. **درخواست پذیرش:**- پس از انتخاب دوره و دانشگاه، باید به دانشگاه درخواست پذیرش دهید. پذیرش شما به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی مهمترین گام در این مراحل است.4. **ویزای تحصیلی:**- پس از دریافت تأییدیه پذیرش از دانشگاه، باید درخواست ویزای تحصیلی کانادا را انجام دهید. این ویزا به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید به کانادا وارد شوید و تحصیلات خود را آغاز کنید.5. **تأمین هزینه‌ها:* - باید توانایی مالی برای پوشش هزینه‌های زندگی و تحصیل خود در کانادا را اثبات کنید. برای این کار ممکن است نیاز به ارائه گواهی مالی یا حساب بانکی داشته باشید.6. **زندگی و تحصیل در کانادا:**- پس از ورود به کانادا، می‌توانید به تحصیلات خود ادامه دهید. همچنین، اگر دارای مجوز کاری معتبر هستید، می‌توانید در حین تحصیلات خود کار کنید.موارد مهم می‌تواند تغییر کند و برخی از مراحل ممکن است به تغییرات تحت پیش‌آمده در قوانین مهاجرت و تحصیل کانادا وابسته باشند. بنابراین، بهتر است همیشه از آخرین اطلاعات و مقررات با سفارت یا سازمان‌های مربوطه در کانادا مطلع شوید.

بالا پایین