• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!
دلنوشته های کاربران

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
نام اثر
گرداب
نام پدید آورنده
فلورا
ژانر
  1. عاشقانه
  2. تراژدی
مقدمه:
خاطرم باشد؛ اگر روزی دلم در خاطراتم جا ماند، به خاطر اورم، خاطراتی که خاطراتم را به خاطره‌ها سپرد.
می‌نویسم از دل اگر بشنوی روزی... .
روزی که خیال تمام احساساتم شدی دلم برایت شروع به تپیدن کرد.
آن روز بود که من ناتوان ترین فرد جهان شدم و در گردابی عمیق فرو رفتم.

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
آخرین ویرایش:
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: ARNICA

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
نوشتن کم است. باید تمام آن لحظات با قلمم تداعی شود، قلمم معجزه می‌کند؛ معجزه‌ای که هنوز هم ناتوانی عقل در برابر احساسم را به رخ می‌کشد و پس از آن همه شیرینی، تازه تلخی را حس می‌کنم.
وقتی که لبخندت مهمان قلب تک و تنهایم شد، دل بی‌قرارم میخکوب سیاهی چشمانت شد.

• ایول

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
آرامشش شیرین‌ترین حال آن روزهایم بود. به خدا که فرق داشت؛ آن دو گوی با همه فرق داشت.
هربار که محوت می‌شدم، زمین و زمان را فراموش می کردم و فقط توّجهم مجذوب گودال گوی‌های تو می‌شد و همه چیز در نظرم محو می‌شد؛ امّا امان از دست ثانیه‌ها که همیشه رعدوبرق بودند و مهلت غرق شدن نمی‌دادند.

آخرین ویرایش:
  • ایول

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
یادم می‌آید هر وقت شعر برایم می‌خواندی ادامه‌اش را دیگر نمی‌فهمیدم. تو چشمانت را می‌بستی و برایم شعر می‌خواندی ، امّا هر بار من در همان دو کلمه‌ی اولش کلاف شوخی کلمه‌هایم تاب می‌خورد؛ و تو برای هزارمین بار منطق کلمه‌ها را در اختیار می‌گرفتی. تو خود می‌دانستی که من یا باید در نگاهت یا صدایت غرق شوم.

آخرین ویرایش:
  • ایول

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
امّا کاش هیچ گاه آن موسیقی در پلی لیست آهنگ‌هایم نبود. کاش سر در چاه فرو می‌کردم و به آهنگ ممنوعه گوش نمی‌سپردم؛ که اکنون ناله‌های گریه‌آلود روح دردمند و تنهایم آلارم گوشم باشد.
هرگاه دست در خرمن موهایت می‌بردم نرمی‌اش تمام حس و حال خوب دنیا را به وجودم تزریق می‌کرد؛ و من بی‌بهانه می‌خندیدم تو با تکخندی به تماشایم می‌نشستی.

• ایول

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
به راستی که من م**س.ت تو بودم.
گاه طوفان در وسعت روحم می‌پیچید. گردباد اضطراب در وجودم می‌چرخید و موج در موج حادثه‌ها و خطر‌ها بر ساحل قلبم سر می‌کوبیدند.
پناهگاه کجاست؟
کدام آرامش نگاه خسته و نگرانم را خواهد نواخت؟کدام لنگرگاه امن کشتی شکسته‌ی جانم را پناه خواهد داد؟
حقا که پاسخ این پرسش‌ها چیزی جز آغوش بی‌منت تو نیست.

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
آ*غ*و*ش تو تک مکان ایمن برایم بود. تو هربار س*ی*نه‌ی وسیعت را چو دریا می‌گشودی و من بی‌اختیار آهسته و آرام بر روی س*ی*نه‌ات می‌خزیدم؛ و ترس و وحشتی از امواج سنگین روزگار نداشتم. بی‌مهابا در دل آن سردی، گرم می‌شدم و اندک اندک همان سردی تنم را به کوره بدل می‌کرد.

آخرین ویرایش:

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
در کنارت که می‌ایستادم تلاشم بر این بود که عطر تو را در ریه‌هایم ذخیره کنم. به راستی که من با عطر تو نفس می‌کشیدم، و وای بر آن هنگام که عطرت وجود نداشته باشد و ردّی از خود به جا نگذاشته باشد؛ دیگر نفس کشیدن معنایی ندارد. هوایی که آغشته به عطر تو نباشد قطعاً سمی است و زندگی در آن حکم صدور مرگ را دارد. کلمه‌ها در برابر وصف حالم کم می‌آورند.

آخرین ویرایش:

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
من کور و کر بودم. نمی‌شنیدم و نمی‌دیدم. انگار دنیا تنها یکی بود؛ تو.
هرگاه دستانت تن نحیفم را لمس می‌کرد تمام دردها و اتفاقات پس از آن را فراموش می‌کردم و تنها به گرمای دستان تو که یخ‌های تنم را ذوب می‌کرد، می‌اندیشیدم. در آن هنگام چو یخی بودم که عاشق خورشید شده بود. با آنکه ذره ذره آن را از بین می‌برد؛ امّا یخ باز هم دست از خواستن او بر نمی‌داشت.

فلورا.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
36
پسندها
9
دست‌آوردها
8
او گمان می‌کرد خورشید تنها به خاطر این‌ که او در خود نلرزد، با شدت بیشتری می‌تابد. غافل از این‌که... .
در آن ثانیه‌ها به لبان وجدان که فریاد شرم از سر می‌دادند را به گوشه و کناری از ذهنم می‌فرستادم و با تمام قوا تلاش می‌کردم؛ که آن فریاد‌ها را به باد فراموشی بسپارم و از یاد ببرم، روزی تمام روزها ته خواهد کشید.

آخرین ویرایش:
بالا پایین