• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

mrbump

کاربر خاص
کاربر ممتاز
سطح
0

ارسالات
4,444
پسندها
5,404
دست‌آوردها
233
یک نفر باید باشد
خیالت را از بودن روزهای بد راحت کند
آنقدر که وقتی نگاهت می‌کند و می‌گوید:
«بیخیال، همه چیز درست می‌شود!»
لبخند بزنی و مطمئن باشی
وقتی او می‌گوید «می‌شود»، حتما می‌شود...
حتما!

نازنين عابدین پور

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

mrbump

کاربر خاص
کاربر ممتاز
سطح
0

ارسالات
4,444
پسندها
5,404
دست‌آوردها
233
اشتباه نکن
دور و نزدیک بودنِ آدم‌ها
به فاصله‌شان تا تو نیست

نزدیک‌ترین آدم به تو،
آن کسی است که از دور‌ترین فاصله،
همیشه هوایَت را دارد...

محیا کاربخش

mrbump

کاربر خاص
کاربر ممتاز
سطح
0

ارسالات
4,444
پسندها
5,404
دست‌آوردها
233
دقیقا نمی‌دونم کجایِ یک رابطه باید دل رو به دریا زد. نمی‌دونم مناسب‌ترین حرف، مناسب‌ترین حرکت کی باید باشه
ولی‌ میدونم، جلوی اتفاق رو نباید گرفت. گاهی‌ هم بهتره اتفاق رو جلو بیندازی. مثلاً وقت رفتنت که می‌شه، یکباره برگردی بگی‌ دلم نمیخواد برم. وقت رفتنش که می‌شه دستش رو بگیری بگی‌ دلم نمیخواد بری
وقتی‌ یکی‌ بهت میگه پیشم بمون، درنگ نکن... پیشش بمون... وقتی‌ دلت می‌خواد پیشش بمونی‌، غرور نداشته باش، دست‌هات رو حلقه کن دورش بگو دوستت دارم،دلم می‌خواد پیشت بمونم!
بگذار اتفاقِ دوست داشتن هر چه زودتر بیفته... شاید نسلِ ما وقتِ زیادی برای عشق ورزیدن نداشته باشه...

نيكى فيروزكوهى

mrbump

کاربر خاص
کاربر ممتاز
سطح
0

ارسالات
4,444
پسندها
5,404
دست‌آوردها
233
اینکه بگویم تو را دوست دارم یا عاشقت هستم حرف دقیقی نیست. بهتر است بگویم به تو اعتقاد دارم، اعتقاد قلبی، عمیق... آن چیزی که نمی‌گذارد دیوانه بشوی. آن چیزی که نمی‌گذارد از هم فروبپاشی. نمی‌گذارد به سَر تا پای دنیا نگاه کنی و بگویی که چی. تو تنها چیز این دنیا هستی که با عقل جور درمیاید...
تو نبودی دیوانه می‌شدم.

متين مولوى

mrbump

کاربر خاص
کاربر ممتاز
سطح
0

ارسالات
4,444
پسندها
5,404
دست‌آوردها
233
برای هیچکس آن‌قدرها مهم نیست که تو تا چه اندازه غمگینی و داری لابلای نقاب آرامش و سکوتت چقدر رنج میکشی..
انسان‌ها فقط چهره‌ی خندان و روی گشاده‌ی تو را میخواهند، برای هیچ‌کس تحمل یک چهره‌ی گرفته و یک حال نگران، منفعتی ندارد..
انسان‌ها معمولا در روزهای آسانی کنار تو می‌مانند، روزهای سخت، آدم‌های سخت و دوستان سخت و رفیق‌های سخت میخواهد..
ولی تو آدم‌ها را دوست داشته باش، حتی اگر برای هیچ‌کدامشان اهمیتی نداشته باشد که تو درست همین لحظه که آرام و خون‌سرد مقابلشان ایستاده‌ای، در اعماق کدامین پرتگاه اندوه داری دست و پا میزنی..

نرگس صرافیان طوفان

mrbump

کاربر خاص
کاربر ممتاز
سطح
0

ارسالات
4,444
پسندها
5,404
دست‌آوردها
233
اینکه ما را پس می‌زنند و بازهم دوستشان داریم؛ اینکه جوابِ پیاممان را یکی در میان میدهند و ما هر لحظه به بهانه دلتنگی پیام میدهیم؛ اینکه سرد بودنشان را با گرمی جواب می‌دهیم؛ اینکه خیلی وقت است که رفته اند و ما باز خودمان را به در و دیوار میزنیم که بمانند، یعنی برای دوست داشته شدنمان "باج" می‌دهیم..
از ما که گذشت اما بیایید به نسل بعدمان یاد دهیم، برای یک دوست داشته شدنِ موقت باج ندهند حتی اگر به قیمت جان کندشان باشد...

مريم عليزاده

mrbump

کاربر خاص
کاربر ممتاز
سطح
0

ارسالات
4,444
پسندها
5,404
دست‌آوردها
233
معرفت به ذاتِ آدماست.
نه پیشینه، نه جایگاه و نه نسبت!
معرفت،
یه چیزی شبیهِ یه مهره ی یاقوتی رنگ ِ
که دور قلب بعضی هامون هست
پیوسته به یه نخِ نامرئی!
دورِ قلب ِ بعضی هامون نه!
بیخودی تو آدما دنبالِ توجیه نگردین!
معرفت به ذاتِ آدماست...

معصومه صابر

shayan23

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
29
پسندها
1
دست‌آوردها
3
مهاجرت به آلمان ممکن است یک تصمیم مهم و چالش‌برانگیز باشد. در ادامه چند نکته کلی در مورد مهاجرت به آلمان آورده شده است:

1. **انواع ویزاها:**
- ویزای کار: برای کسب شغل در آلمان.
- ویزای تحصیلی: برای تحصیل در دانشگاه‌های آلمان.
- ویزای خانواده: برای پیوستن به اعضای خانواده در آلمان.

2. **آموزش زبان:**
- زبان آلمانی برای زندگی روزمره و کار ضروری است. شما ممکن است نیاز به گذراندن آزمون‌های زبان داشته باشید.

3. **شغل و کار:**
- بررسی بازار کار و اطمینان از امکان ایجاد شغل یا پیدا کردن کار در آلمان مهم است.

4. **ترتیبات مالی:**
- نیاز به اثبات توانایی مالی برای زندگی در آلمان دارید.

5. **سیستم مهاجرت آلمان:**
- می‌توانید از طریق برنامه‌های مهاجرتی مختلف به آلمان بپیوندید. برنامه‌های مختلف بر اساس تحصیلات، مهارت‌ها و شغل متفاوت هستند.

6. **پناهندگی:**
- در صورت نیاز به پناهندگی، مراجعه به سازمان‌های مربوطه در آلمان ضروری است.

7. **توجه به قوانین و مقررات:**
- آشنایی با قوانین مهاجرت و زندگی در آلمان ضروری است تا مشکلات حقوقی پیشگیری شود.

8. **پشتیبانی و اطلاعات:**
- مشاوره از افرادی که تجربه مهاجرت به آلمان داشته‌اند و مراجعه به منابع رسمی مهاجرت می‌تواند به شما کمک کند.

پیشنهاد می‌شود قبل از اقدام به هر گونه مراحل مهاجرت، اطلاعات به‌روز و کاملی از منابع رسمی دریافت کنید و از مشاوره حقوقی و مهاجرتی استفاده نمایید.

بالا پایین