• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

تیام قربانی۸۶

تازه وارد
نویسنده
سطح
0

ارسالات
27
پسندها
142
دست‌آوردها
33
نام اثر
پرتگاه مرگ
نام پدید آورنده
تیام قربانی
ژانر
  1. عاشقانه
  2. جنایی
  3. تراژدی
  4. پلیسی
  5. معمایی
توی زندگی همه ماها لبه یک پرتگاهیم، پرتگاهی به نام پرتگاه مرگ... یا اتفاقات مارو به سمت این پرتگاه می‌کشونه! یا اشتباهات و یا خودمون ناخواسته با پای خودمون به سمت این پرتگاه می‌ریم...
حالا حدس می‌زنید داستان چیه؟! مثل بقیه داستان‌ها تکراری که دو شخصیت هست که عاشق هم میشن؟!
نه نه، این با بقیه فرق داره... داستان ما سرچشمه می‌گیره از یک انتقام قدیمی!
ترکان؛ دختریه با ذهنی تاریک! البته تاریک چون، اشتباهات و کارهای دیگران ذهن اون و دیدگاه اون رو نسبت به یک عده آدم تاریک کرده، ترکان قصه من نه مثل یک سری دختر‌ها مغرور بود، نه شیطون، و نه از اون دخترهایی بود که برای مامان باباهاشون ناز نکنن... ترکان؛ من از جنس بلور و لطافت بود... از جنس آرامش و تبسم بود روحی پر آرامش و قوی، اما به روحش ضربه می‌زنند! غرور دخترونه‌اش رو زیر پا له می‌کنند. قلبش رو می‌شکنند. و همین دختر قصه من رو به یکی از دختر‌های بی رحم زمونه تبدیل می‌کنه

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Tiam.M

تیام قربانی۸۶

تازه وارد
نویسنده
سطح
0

ارسالات
27
پسندها
142
دست‌آوردها
33
#مقدمه
سخت است! کنترل اشک های شبانه‌ای که بر روی بالشت زیر سرت دفن می‌شوند.
سخت است! کنترل اشک های شبانه‌ای که بخاطر خاطرات گذشته و تلخی آن از دل چشم بیرون می‌ریزد…
سخت است. بتوانی جلوی اشک‌هایی را بگیری که نبود کسی علت آن است
تمام شب های خود را با اشک‌های یواشکی سر کردم تا آرام شوم
تا در گذر لحظات عمر یاد عزیزانی باشم که می‌توانستند کنارم باشند اما نیستند... .

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
بالا پایین