• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

ساحل

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
4
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
سلام من دنبال یه رمانم که اسم دختره شمین بود و اسم پسره ارتین
پسره استاد دانشگاه شمین بود
عاشق هم میشدن منتها خانواده پسره مخالفت میکنن و دختره میره ترکیه
دختره با پدرشم مشکل داشت و بوکس هم کار میکرد

ممنون میشم کمک کنید🥲

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
درود شب خوش نام رمانی رو میخواستم که استاد و دانشجویی بود و برعکس تمام رمان های که توی این ژانر هست استاد خانمی حدودا۳۰ ساله بود که عاشق دانشجوی شده بود.
در نهایت این استاد و دانشجو باهم سر مشکلی که پسره داره ازدواج میکنن
وبچه دار میشن یه اتفاقی رخ میده و پسره برای مدتی ناپدید مشه
و زمانی که برمیگرده متوجه وجود دخترش میشه ینی زمانی که میره از وجود بچه خبر نداشته

همین اندازه از رمان رو به یاد دارم 😐
فک کنم اسم رمانی ک میگین شهد گس باشه اثر خانم نیلوفر قائمی فر و خانم از اقا بزرگتر باشن

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
سلام ممنون از سایت خوبتون 💫
من به دنبال رمانی هستم که اونو خیلی وقت پیش خونده بودم داستانش اینطوری بود که یه دختر بود از طرف نامزدش و خانوادش طرد شده بود به دلیل پاپوشی که براش درست کردن فکر کنم اسم دختره الینا بود و اسم پسره یا کورش بود یا کیارش .. دختره بعد از یه مدتی با این پسره اشنا میشه و یه اکیپ نوازندگی داشتن بعد از یه مدتی خانواده ی دختره میفهمن که اشتباه کردن و با دختره اشتی میکنن و باز دختره و به زور شوهر میدن بعد از چند سال خلافکار ها شوهر دختره رو میکشن و اون بر میگرده پیش خواهرش و با همین کورش ازدواج میکنه ممنون میشم اسم این رمان رو بگین💢
رمانی ک گفتین شباهت بخصوصی با رمان " ازدواج عاشقانه" داره، شاید همین باشه♡

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1 person

عادله

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
10
دست‌آوردها
3
فک کنم اسم رمانی ک میگین شهد گس باشه اثر خانم نیلوفر قائمی فر و خانم از اقا بزرگتر باشن
سپاس
ذهنم رو دگرگیر کرده بود
سپاس فراوان😁🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Zahraaa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام
من دنبال یه رمانیم که اسم دختره سحره بعدلای کتاب پدر بزرگش نقشه گنج توی زمینش پیدا میکنه و پدر بزرگش شرط میذاره واسه اینکه اون زمین نفروشه باید روی اون زمین کشاورزی انجام بشه دخترم میره شمال تا زمینو نفروشن که با یه پسره هم اشنا میشه

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

Haniyeh76

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
2
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
باسلام یه رمانی هس اسم دختره بارانه اسم پدرش اردلان که ولی ردلان پدر اصلیش نیس مادرش موقع بدنیا اومدن باران اونو به اردلان میسپره باران هم بخاطر زود بدنیا اومدن بیماری آسم داره...اسم عشقش هم که در طول داستان عاشق میشه پرهامه و پلیسه اسم رمانش چیه؟؟ ممنون که کمک میکنید

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
ت این رمانه دختره یه عالمه حیوان خونگی داشت یادمه یه مار به اسم پولکی داشت بعد پسر عموش از خارج میاد این دوتام باهم لج بودن دختره میره مارشو میزاره تو تخت پسرع😂حالا اسمشو یادم نی

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: mrbump

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
با سلام

با سلام

سلام یه رمان بود توش ی دختره بود عاشق حیوانات بود ی مار به اسم پولکی هم داشت تا اینکه پسر ی فامیلاشون میاد خونشون باهم کل کل میکنن دختره مارشو میزاره ت تخت پسره....میشه بگید چیه؟؟؟

Aramis

کاربر تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
413
پسندها
626
دست‌آوردها
143
یک رمانی خونده بودم. یک دختره تحت درمان یک پسر جوون که روانشناس هست بوده. کم‌کم عاشق هم میشن. کسی میدونه اسمش چیه؟

آیناز

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
با سلام

داستان دو خواهر که از زبان یکی از اونها تعریف میشه به اسم مریم یا شیدا که توی آتیش سوزی صورتش میسوزه و حافظش رو از دست میده

بالا پایین