• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Aramis

کاربر تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
413
پسندها
626
دست‌آوردها
143
باسلام یه رمانی هس اسم دختره بارانه اسم پدرش اردلان که ولی ردلان پدر اصلیش نیس مادرش موقع بدنیا اومدن باران اونو به اردلان میسپره باران هم بخاطر زود بدنیا اومدن بیماری آسم داره...اسم عشقش هم که در طول داستان عاشق میشه پرهامه و پلیسه اسم رمانش چیه؟؟ ممنون که کمک میکنید
ببین. من این رو خوندم اسم شخصیت‌هاشو تو اینترنت بزن بالا میاد. مطمئنم

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Maho

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
1
دست‌آوردها
3
مردی بود که بعد ضربه خوردن از دختر چادری ک همسرش بود و طلاق میگیره ازش و میره چند تا زن صیغه میکنه که با هم تو خونش هستن
برادر یه دختری تو درگیری یکی از زن صیغه های اون آقا رو میکشه و اقاهه شرط میزاره خواهر پسره ک چادریه باهاش ازدواج کنه و بعد تو یه مهمونی هم مجبورش میکنه بی حجاب باشه ک دختره حالش بد میشه.....
منم اتفاقا دنبال همین رمان هستم اسم پسره آریا واسم دختر مریم بود

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

saha

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
101
پسندها
41
دست‌آوردها
28
سلام
دنبال رمانی هستم که.توش اسم پسره باربده و اسم دختره رو یادم میست. باربد و دختره با هم دیگه فامیلن و با هم جنگ می کنن. دختره رشته بازیگری خونده و یه نمایش تئاتر هم تو رمان انجام می ده.

Esrely

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
5
دست‌آوردها
3
رمانی ک گفتین شباهت بخصوصی با رمان " ازدواج عاشقانه" داره، شاید همین باشه♡
هر چی سرچ میکنم پیداش نمیکنم بازم ممنون💞

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
یه رمانی بود که دختره خانوتدشو از دست داده بود و با خانواده عموش زندگی میکرد .پسر عموش خارج از کشور زندگی میکرد.وقتی برگشت کم کم عاشق هم شدن و خانواده ها صیغشون کردن اما پسره به دختر عموش شک کرد و برگشت خارج .فکر میکرد گه صیغه باطل شده و بعد از چند سال که برگشت فکر کرو که دختره ازدواج کرده و ازش کینه گرفت و بهش مزاحمت کرد و اون وقت فهمید که دختره ازدواج نکرده و زن خودشه
اگه اینجور رمان میخونی هانا پسر تقلبی رو بخون

Esrely

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
5
دست‌آوردها
3
سلام ممنون از سایت خوبتون 💫
من به دنبال رمانی هستم که اونو خیلی وقت پیش خونده بودم داستانش اینطوری بود که یه دختر بود از طرف نامزدش و خانوادش طرد شده بود به دلیل پاپوشی که براش درست کردن فکر کنم اسم دختره الینا بود و اسم پسره یا کورش بود یا کیارش .. دختره بعد از یه مدتی با این پسره اشنا میشه و یه اکیپ نوازندگی داشتن بعد از یه مدتی خانواده ی دختره میفهمن که اشتباه کردن و با دختره اشتی میکنن و باز دختره و به زور شوهر میدن بعد از چند سال خلافکار ها شوهر دختره رو میکشن و اون بر میگرده پیش خواهرش و با همین کورش ازدواج میکنه ممنون میشم اسم این رمان رو بگین💢
خیلی ذهنمو درگیر کرده اگ میدونین بگین💫

Zahra habibi

منتقد آزمایشی
تیم نقد
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
291
دست‌آوردها
53
باسلام یه رمانی هس اسم دختره بارانه اسم پدرش اردلان که ولی ردلان پدر اصلیش نیس مادرش موقع بدنیا اومدن باران اونو به اردلان میسپره باران هم بخاطر زود بدنیا اومدن بیماری آسم داره...اسم عشقش هم که در طول داستان عاشق میشه پرهامه و پلیسه اسم رمانش چیه؟؟ ممنون که کمک میکنید
فکرم میکنم فرزند خوانده باشه البته مطمئن نیستم

Lavinf

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
سلام من ی رمان خوندم شخصیت اصلی آنا و برهام هستن ک ^داستان از اونجا شروع میشه ک آنا با دوستش رستا میره پارتی و بعد از اون جا زندگیش تغیر میکنه . ^ برهان پسری ک تو باند چاقاق دختر هستش با استفاده از مشروب ادنو بیهوش میکنه و میبره . بعد دیگ خلاصه بگم اینه آنا رو پیش خودش میبره و نمیفروشتش و باهاش عقد مبکنه اولش حسی نداره و ... ولی بعدش عاشقش میشه ک دو نفری ک هر دو یکی آنا و یکی برسان رو دوس دارند اینارو از هم جدا میکنن . و تا اونجا ک یادمه آنا باردار میشه و از برهان دور میشه .. لطفا اگ اسم رمان و .. رو دارید ریپلی کنید ممنونم 🖤

Lavinf

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من ی رمان خوندم ک گمش کردم .
داستان از اونجا شروع میشه ک(شخصیت های اصلی هم انا و برسان و..)
زندگی آنا از اونجا عوض میشه ک مجبور با دوستش رستا به یک پارتی میره . اونجا ی شخصی ک اسم برسان هست و قاچاق دختر میکنه . تو مشروب بیهوشی میریزه و آنا اون و میخوره و بیهوش میشه . اونو میدوزده ولی نمیفروشه .
ب دبی میره و اونجا پیش خانوادش عقدش میکنه .و بدون هیچ حسی با همن ..
این وسط یک حس هایی بینشون ب وجود میاد و اینک آنا خودش ک عاشق برهان و حامله هستش ولی ب برهان نمیگه . و برای انتقام فرار میکنه ....
دوستلن اگ اسم این رمان رو میدونید ریپلی کنید و اطلاع بدید ممنونم🖤🙂

Lion.6657

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام...دنبال یه رمان میگردم که اسم شخصیتش مهران بود و پلیس بود که طی اتفاقاتی نامزدش و کشتن و توی این رمان دختری هست که آرایشگاه معروفی داره و پسره فکر میکنه باعث کشته شدن نامزدش این دختره در حالی که این طوری نیست...

با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.

بالا پایین