• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

mona1234

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من یه رمانی خونده بودم پسره ادم معروفی بود زن اولش میمیره ازش یه دختر میمونه بعد پسره با یه دختر دیگه ازدواج میکنن اسمشو اگه میدونید بگید

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

سارا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال رماني ميگردم كه دختره توي يه خونه اي با مامانش به عنوان خدمتكار زندگي ميكنن كه دختره عاشق نوه اون خونواده ميشه كه تازه از خارج با مامانش برگشته

mona1234

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من یه رمانی خونده بودم پسره ادم معروفی بود زن اولش میمیره ازش یه دختر میمونه بعد پسره با یه دختر دیگه ازدواج میکنن اسمشو اگه میدونید بگید
یه بار که دختره دارع با پسره دعوا میکنه دخترشون از سر پله ها میفته میمیره پسره ام اونو مقصر میدونه میخواد طلاقش بده

koko2006

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا یسین تا کاربران به شما کمک کنند.

سلام من دنبال یه رمان می گردم
رمانش درمورد دختری که تو دنبال کار می گشت و استادش ناخواسته فهمیده و بش میگه که یه خونه ایی خدمتکار میخوان دختره میره اونجا بعد یه مدت میفمه که اونجا خونه استادش بوده یه مدت میگذره عاشق هم میشن دختره میره خونه خود پسره و اینا یه یهو پسره یا یه دختری فک کنم نمی دونم یادم نمیاد ولی یادمه د ختره رو ول کرد رف .... اگه میشه اسم رمان رو بگین

koko2006

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
رمانی که پدر دختر تو یه تصادف پدر پسره رو میکشه بعد پسر بزرگ شرط می‌ذاره که با دختر قاتل باید ازدواج کنه دختره ۱۶ سالشه پسره ۳۰ سال بعد پسره از قبل عاشق دختره بوده پدر پسره برای خواستگاری داشته میرفتم که با پدر دختر تصادف می‌کنه
تاوان خواهیم داد امام با عشق

delaram84

تدوین‌گر آزمایشی
تیم تدوین‌گر
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
5
دست‌آوردها
3
من دنبال یه رمان میگردم

دختره با داداش و مامان و فکر کنم مامان مامانش زندگی میکرده دایی دختره فکر کنم خلافکار بوده دایی دختره یه پسر داشته که از این دختره خوشش میومده داداش دختره مدرک علیه داییش داشته به همین دلیل تصادف میکنه یعنی عمدی دایی دختره طرح کرده بود تا نفهمن دختره میدونسته تون مدارک کجان به همین دلیل دایی دختره برای اینکه دختره پیش پلیس نره به یکی از رقبای کاریش که یه پسر جوون بوده میگه دختره رو برای یه مدت بدزدن بعدش که می زدنش چند ماه بعدش نمیدونم سر چی خونه پسره رو آتیش میزنن دختره جونشو نجات میده یک با هم بهش تیر میزنن مه دختره به کمک دوستش پسره رو نجات میدن راستی به وقتی دزدیدنش به خانواده دختره میگم دختره مرده داداش دختره تو کما بوده ولی از کما در میاد درست نمیدونم داداش دختره یا مادرش له عمل نیاز داشتن ما همین پسره پول عمرشو میده دختره اینا وضع مالیش ن متوسط بوده.
ممنون میشم اسمشو بهم بگید خیلی دارم دنبالش میگردم.

koko2006

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
دختری به نام صحرا در این رمان هست که بسیار ساده و اولیه زندگی میکنه حتی حمامش در آب چشمه است و در روستا زندگی می کنه

کسی اسم این رمان رو نمی دونه ؟
من واقعا احتیاج دارم
کادر و پنیر فک کنم نمی دونم

saha

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
101
پسندها
41
دست‌آوردها
28
کادر و پنیر فک کنم نمی دونم
نه مرسی جیگر . اسمش رو فهمیدم . اسمش ترانه ات می شوم بود .

smsm

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمان چندسال پیش خوندم
دوتا دختر که پرستار بودن تو یه بیمارستان باهم کار میکردن اسم یکیش نگار بود یکیش فک کنم ستاره یه شب دختر دومی از بیمارستان میخواسته برگرده خونه دیروقت بوده چندتا پسر میریزن سرش زنگ میزنه به نگار بیاد کمکش اونم میره با پسرا دعوا میکنه یکی از پسرا پلیس بوده نگار اشتباه میگیره با اونا میزنتش ولی چون اون پسرا چاقو بهش زده بودن زخمش بدتر میشه مجبور میشن برسوننش بیمارستان خودشون بعد از اون این پسره از دختر دومیه خوشش میاد دوست میشن چون نگار مهارتای رزمی داشته بهش پیشنهاد پلیس شدن رو میده و نگار قبول میکنه اگه کسی اسم رمانو میدونه بهم بگه اا همینجا یادمه

smsm

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمان چندسال پیش خوندم
دوتا دختر که پرستار بودن تو یه بیمارستان باهم کار میکردن اسم یکیش نگار بود یکیش فک کنم ستاره یه شب دختر دومی از بیمارستان میخواسته برگرده خونه دیروقت بوده چندتا پسر میریزن سرش زنگ میزنه به نگار بیاد کمکش اونم میره با پسرا دعوا میکنه یکی از پسرا پلیس بوده نگار اشتباه میگیره با اونا میزنتش ولی چون اون پسرا چاقو بهش زده بودن زخمش بدتر میشه مجبور میشن برسوننش بیمارستان خودشون بعد از اون این پسره از دختر دومیه خوشش میاد دوست میشن چون نگار مهارتای رزمی داشته بهش پیشنهاد پلیس شدن رو میده و نگار قبول میکنه اگه کسی اسم رمانو میدونه بهم بگه اا همینجا یادمه

بالا پایین