• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Negar Sharafi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام ی رمان خوندم دختره بخاطر عمل مادرش با استادش ازدواج میکنه
والله یکی خوندم که اسمش * شروع تلخ * ولی مرده استاد نیست

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Negar Sharafi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
من یه رمان دقیقا شبیه همین خوندم که اسمش سفر به دیار عشقه ولی دختره اسمش نوا نیست اسمش ترنمه ولی دوستش اسمش ماندانا بعد خواهر ترنم اسمش ترانه اس نامزد ترنم اسمش سروشه نامزد ترانه که برادر سروشه اسمش سیاوشه
به احتمال خیلی زیاد همین رمان رو خوندی فقط اسم شخصیت هاش فرق می‌کرده
آره همین رمان رو خوندی دیگه سراغش نگرد سفر به دیار عشق رو بخون خودشه فقط اسم شخصیت هاش متفاوته

تینوش

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان😊
من چند سال پیش این رمان رو خوندم که دختره با یه پسری به اجبار ازدواج میکنه.
با اینکه دختر آزادی هست، اما به صورت فرمالیته با چادر جلوی پسره ظاهر میشه تا صورتش رو نبینه.
تا اینکه پسر به مهمونی دعوت میشه که دختره هم از طرف کس دیگه ای به همون مهمونی دعوته.
وقتی همدیگرو میبینن، دختره اونو میشناسه اما پسره بدون اینکه اطلاع داشته باشه اون کیه، ازش خوشش میاد.
یه روز اتفاقی چادرشاز سرش میکشه و پسره صورتش رو میبینه.
متاسفانه بقیه داستان یادم نیست فقط فکر کنم که اسم دختره نفس بود.
ممنون میشم اگه میدونید راهنماییم
فکر کنم تب داغ هوس باشه

Negar Sharafi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
فکر کنم تب داغ هوس باشه
نه بابا تب داغ هوس اصلا ازدواج نمیکنن تو فصل اول فصل دوم هم که اصلا مطابق توضیحات ایشون نیست

mahan 83

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
اسم رمانی که یه دختر مدیر شرکتی هست که فقط ۷ کارمند داره و هیچکس نمیدونه اون کی هست و پدر و مادرش در تصادف مردن و از پدر بزرگش متنفره ولی در مهمانی هایی که پدر بزرگش میگیره شرکت می‌کنه بدون اینکه کسی اون رو ببینه

mahdieh32

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام اگه میشه اسم این رمان و بگین

چندسال پیش ی رمان میخوندم دقیق یادم نیست انگار دختره اسمش بهار بود طی یک ماجرایی با ی پسری آشنا میشه پسره ی برادری داشت که باهاش کلا جنگ داشت ی روز دختره واون پسره توی ماشین بودن که با ی ماشینی که ی خانم و آقایی بود تصادف میکنن و اون خانم اقا این دختره رو به عنوان دخترشون به سرپرستی میگیرن دختره حافظشو از دست میده پسره هم ب مدت چند سال حافظشو از دست میده بعد دختره با داداش پسره نامزد میشن دختره میره دانشگاه
بقیه شو یادم نیست
اگه میشه اسمشو بگین ممنون

neagz

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام. من یه رمان میخواستم طنز. بعد دختر با خواهر پسر دوست پسر استادشون بعد تو یه جشن دختر رو پسر مشروب قرمز میریز بعد پسر کیک میگیره میزن تو صورت دختر. بعد پسر یه دختر (با نسبت فامیلی با پسر ) داره که موهاش اول صورتی بعد میره سبز میکن بعد پسره یه پدربزرگ باحال داره که خیلی شوخی میکن و از مادر بزرگ طلاق گرفته مادربزرگ خارج ولی یه چند وقت میاد بعد پسره از چند سال قبل از دختر خوشش میومد اما هیچی نگفت اسم افرادو یادم نیست خیلی وقت خوندمش هرچی فکر میکنم اسما یادم نمیاد

neagz

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال ی رمانم. پسر و دختر خیلی شیطونن پسر استاد دختر بعد دختر با خواهر پسر دوست میشه و هردو سر کلاس پسرن. بعد تو ی جشن دختر نوشیدنی میریزه رو لباس پسره پسره کیک میزن تو صورت دختر

neagz

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان خوندم طنز خیلی وقت پیش. پسر استاد دانشگاه بود بعد دختر. با خواهر پسر تو دانشگاه دوست میشه و استادشون همین پسرس. بعد. تو ی جشن دختر نوشیدنی میریزه رو پسر پسر هم کیف میزن تو صورت دختر بعد. پسر یه پدر بزرگ باحال و شیطون داره و ی دختر ک فامیل پسرس که موهاش اول صورتی بعد سبز میکن بعد پدربزرگ پسره از مادربزرگش طلاق گرفته خارج یه چند وقت میاد ایران هعی با هم لج میکنن

Aram.M

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام.رمان در مورد دختر مهندسی با ضریب هوشی بالا عه( 16 سالگی دانشگاه رفته همراه برادرش)که با خواهرش و نامزد (ترانه)برادرش(ارس) زندگی می کنه.و از دو قلو هایی که حاصل خیانت نامزدش(پسرعموشه)و خواهر بزرگ ترشه مراقبت می کنه.در تصادفی قل دختر دوقلو ها 9 ماه تو کما میره و شخصیت اصلی تمام اعضای قابل اهدا رو اهدا می کنه و قلبش به بچه مردی میرسه که با دختر تصادف کرده و از قضا این مرد پسر استاد دانشگاه دختر هم هست..شخصیت اصلی مرد که با دختره ازدواج می کنه برادرزاده استادشه که اگه اشتباه نکنم اسمش امیرارسلان.همچنین برادر دختره به خاطر قتل پدرشون که می خواست به دختره(شخصیت اصلی) دست درازی کنه اعدام میشه و مادر بزرگ و عموی دختره رضایت ندادن و ...

بالا پایین