• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,972
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
- سلام.
- سلام اینجا چیکار می‌کنی؟
- اوم، راستش باهات یه کاری داشتم.
- خب می‌شنوم بگو!
- نه، اینجا نمیشه بگم میشه بریم بیرون؟
- خیلی خوب بریم.
نزدیک ساحل از ماشین پیاده شدیم. منتظر بودم شروع کنه که گفت:
- مهرال، راستش نمی‌دونم چطوری بگم من، من... .
- اه خوب بگو دیگه.
- خیلی خوب هولم نکن، من، عاشقتم با من ازدواج می‌کنی؟
الان رادمان از من خاستگاری کرد؟! وای باورم نمیشه، خوبه جواب منفی بدم بهش یه‌کم دلم خنک بشه، اما نه من منتظر این لحظه بودم دلیلی نمی‌بینم به خوشبختی خودم لگد بزنم.
به چشمای عشقم که الان می‌دونستم حاضرم همه‌ی دنیام رو براش بدم نگاه کردم و گفت:
- بله.
اون لحظه به خوبی می‌تونستم برق خوشحالی رو از تو چشمای زندگیم ببینم.
همونجا، همون لحظه رادمان بهم قول داد که تا اخر عمر عاشقم می‌مونه، و پای قول خودش ایستاد، الان سه سال از اون روز می‌گذره و خوشبختی مابا به دنیا اومدن پسرم رادین کامل شده و من خدارو بابت داشتن رادمان و رادین شکر می‌کنم.

پایان

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: niusha_m

alikah

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
21
پسندها
0
دست‌آوردها
1
تحصیل پزشکی در آمریکا برای ایرانیان یک فرآیند تحصیلی پیچیده و طولانی است. این فرآیند در اختیار داشتن مدرک تحصیلی معترفی از ایرانیان و تطابق با نیازها و مقررات آمریکایی متکی است. در زیر چند مرحله کلی تحصیل پزشکی در آمریکا برای ایرانیان توضیح داده شده است:

۱. دریافت مدرک تحصیلی معترفی: برای شروع تحصیل در آمریکا به عنوان دانشجوی پزشکی، ابتدا باید مدرک تحصیلی معترفی از ایران را دریافت کنید. این مدرک باید توسط وزارت بهداشت یا وزارت علوم ایران تأیید شده باشد.
مهاجرت به آمریکا
۲. زبان انگلیسی: بیشتر دانشگاه‌های پزشکی در آمریکا از دانشجویان خارجی می‌خواهند که زبان انگلیسی را به صورت کارآمد مسلط باشند. بنابراین، شما باید گواهی از زبان انگلیسی مانند TOEFL یا IELTS داشته باشید و ممکن است نیاز به شرکت در دوره‌های زبانی دارید.

۳. آمادگی برای آزمون MCAT: برای ورود به برنامه‌های دکتری پزشکی در آمریکا، باید آزمون MCAT (Medical College Admission Test) را با موفقیت گذرانید. این آزمون ارزیابی مهارت‌های علوم پایه و زبان انگلیسی شما در زمینه پزشکی است.

۴. برنامه تحصیلی دکتری پزشکی: بعد از موفقیت در آزمون MCAT، می‌توانید برنامه تحصیلی دکتری پزشکی (MD) در یکی از دانشگاه‌های پزشکی آمریکا شروع کنید. این برنامه معمولاً ۴ سال طول دارد.

۵. مرحله کلینیکال: پس از پایان دوره تئوری، شما باید به مرحله کلینیکال (زمانی که در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی عملی تجربه کسب می‌کنید) بروید که معمولاً ۲ سال به طول می‌انجامد.

۶. امتحان‌های کپلمنتری: برخی دولت‌ها و دوره‌های تخصصی می‌توانند از شما بخواهند که در امتحان‌های کپلمنتری شرکت کنید.

۷. برگزاری مصاحبه: برخی دانشگاه‌ها ممکن است مصاحبه با شما برگزار کنند.

۸. درخواست برای مجوز تدریس: بعد از اتمام دوره‌های دکتری پزشکی و کسب مهارت‌های کلینیکی، باید برای مجوز تدریس و اجازه انجام کار حرفه‌ای در زمینه پزشکی در آمریکا درخواست دهید.

۹. تصمیم‌گیری در مورد تخصص: بعد از گذراندن دوره‌های عملی و مشخص کردن تخصص خود، می‌توانید در برنامه‌های تخصصی پزشکی شرکت کنید.

این مراحل تحصیل پزشکی در آمریکا ممکن است برای ایرانیان طولانی و پیچیده باشد. همچنین، باید مراقب باشید که تمامی مقررات و معیارهای ویزای مخصوص به تحصیل در آمریکا را رعایت کنید. بهترین راهنمایی اولیه ممکن از نماینده دانشگاه‌های آمریکایی و مشاوران تحصیلی حرفه‌ای دریافت کنید.تحصیل پزشکی در آمریکا برای ایرانیان یک فرآیند تحصیلی پیچیده و طولانی است. این فرآیند در اختیار داشتن مدرک تحصیلی معترفی از ایرانیان و تطابق با نیازها و مقررات آمریکایی متکی است. در زیر چند مرحله کلی تحصیل پزشکی در آمریکا برای ایرانیان توضیح داده شده است:

۱. دریافت مدرک تحصیلی معترفی: برای شروع تحصیل در آمریکا به عنوان دانشجوی پزشکی، ابتدا باید مدرک تحصیلی معترفی از ایران را دریافت کنید. این مدرک باید توسط وزارت بهداشت یا وزارت علوم ایران تأیید شده باشد.
مهاجرت به آمریکا
۲. زبان انگلیسی: بیشتر دانشگاه‌های پزشکی در آمریکا از دانشجویان خارجی می‌خواهند که زبان انگلیسی را به صورت کارآمد مسلط باشند. بنابراین، شما باید گواهی از زبان انگلیسی مانند TOEFL یا IELTS داشته باشید و ممکن است نیاز به شرکت در دوره‌های زبانی دارید.

۳. آمادگی برای آزمون MCAT: برای ورود به برنامه‌های دکتری پزشکی در آمریکا، باید آزمون MCAT (Medical College Admission Test) را با موفقیت گذرانید. این آزمون ارزیابی مهارت‌های علوم پایه و زبان انگلیسی شما در زمینه پزشکی است.

۴. برنامه تحصیلی دکتری پزشکی: بعد از موفقیت در آزمون MCAT، می‌توانید برنامه تحصیلی دکتری پزشکی (MD) در یکی از دانشگاه‌های پزشکی آمریکا شروع کنید. این برنامه معمولاً ۴ سال طول دارد.

ava28209

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
52
پسندها
0
دست‌آوردها
6
مهاجرت به اسپانیا و تحصیل در این کشور می‌تواند یک تجربه فرهنگی و تحصیلی جذاب باشد. در زیر چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در اسپانیا آورده شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:**- انتخاب رشته تحصیلی و مقطع (لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا) خود را مشخص کنید. اسپانیا دارای دانشگاه‌های معتبر و برنامه‌های تحصیلی متنوعی است.2. **آموزش زبان اسپانیایی:**- بسیاری از برنامه‌های تحصیلی در اسپانیا به زبان اسپانیایی ارائه می‌شوند. بنابراین، ممکن است نیاز به یادگیری زبان اسپانیایی (مانند DELE) باشد.3. **انتخاب دانشگاه:* - قبل از ارسال درخواست، دانشگاهی که برنامه تحصیلی شما را ارائه می‌دهد را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که دانشگاه شما به عنوان یک مؤسسه معتبر شناخته شده است.4. **درخواست پذیرش:**- درخواست پذیرش به دانشگاه ارسال کنید. این مرحله ممکن است شامل ارسال مدارک تحصیلی، نامه تحصیلی، و گاهی آزمون‌های ورودی باشد5. **ویزای تحصیلی:** - پس از دریافت پذیرش، ویزای تحصیلی اسپانیا را درخواست کنید. بررسی نیازمندی‌ها و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا مهم است.6. **آمادگی برای زندگی در اسپانیا:** - آشنایی با فرهنگ، سیستم آموزشی، و زندگی روزمره در اسپانیا مهم است. همچنین باید مسائل مالی، مسکن، و بیمه را مدیریت کنید.قبل از هر مرحله، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به اسپانیا را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

بالا پایین