• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Sara_n29

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
3
دست‌آوردها
3
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام من یه رمان می خوندم اسم پسر امیر بود شرکت معماری داشت دختره برای پایان نامه اش باید توی یه شرکتی کار میکرد برای همین میره شرکت امیر که پسر خاله دوستشه لطفا اسمش رو بگید

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,974
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
یه رمانی خوندم دخترع خبرنگار یه مجله بود بعد جایی ک میره به یه معتاده توهین میکنع طرف سرنگی که توش تزریق میکنه رو به دست دختره و پلیسی که سعی داشته بیرونش کنع
بعد همون پسره میاد خواستگاری دخترع و دخترع متوجه میشه که مبتلا ب ایدز شده و...
اسمشو اگ لطف کنین؟

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1 person

Zizi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام یه رمان بود دختره با دوستش میره پارتی یه پسر بهش دست درازی میکنه بعد صبح یه پسره میاد پیشش همرو میندازه تقصیر اون پسر پسر قبلا نامزد داشته ولی مجبور میشه با این دختره ازدواج کنه پسره عکسای نامزد قبلیشو میزنه رو در و دیوار خونه

Vida

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
12
دست‌آوردها
3
سلام چند وقت پیش یه رمان خوندم که دختر تو خونه پدری خودش مثل یه غریبه پدرش باهاش رفتار میکرد ولی تمام حیاب و کتاب هاش رو دختره میکرد پدرش اون رو به یه مرد پول دار که یه پسر بچه داره صیغه میکنه مرد عاشق خواهر دختر بوده در واقع یه جور گروه گرفته بود دختر رو تا خواهرش برگرده با اون ازدواج کنه یواش یواش از دختر خوشش میاد
لطفا کسی اسمش رو میدونهenkbi::hosle:enk

Monarch

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
5
دست‌آوردها
3
سلام من دنبال یه زمانم که اسم شخصیت ها رو نمیدونم . یه دختره بود خیلی لوس و ناز بود که با پدرش زندگی میکرد بعد با یه پسر دوست میشه که پسره اینو به مهمونی و... می‌بره یشب توی یه مهمونی به دختره مزاحمت می‌کنه و فرداش می‌ره . دختره بعدش حامله میشه و می‌ره دارو بخره که س*ق*ط کنه تصادف می‌کنه یکی از پاهاش کوتاه میشه
عموی پسره که آدم مذهبی وقتی اینو میبینم میاد خواستگاریش و باهاش ازدواج می‌کنه .عمویش ی دختر کوچک هم داره

مهدیه ۱۳۸۰

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
7
دست‌آوردها
3
ببین یه رمانی میخوندم یک سال پیش...
یه پسری بود که بخاطراین که خواهرش جلو چشمش تصادف میکنه وقتی که کوچیک بودن لال میشه...
بعد پدر مادرش طردش میکنه...حالا بزرگ شده و نخبه شده با چند تا از دوستاش تو یه خونه ‌زندگی میکنن🥺پسره مقیدی هم هس
بعد عاشق دختر همسایه بالا میشه طی اتفاقاتی...
اسم این رمان پیدا نشددد خیلی دنبالشممم
اسم رمان روی خط عشق

Vida

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
12
دست‌آوردها
3
جرعت یا حقیقت فکر کنم
بله همین

Vida

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
12
دست‌آوردها
3
سلام یه رمان خوندم ده سال پیش که دختر تو ۱۹ سالگیش با یه پسر دوست میشه با پسر میره شمال و رابطه برقرار میکنن وقتی صبح بیدار میشه میینه فقط خودش تو ویلا مونده و پسره رو خانودش امده بودن برده بودن دختر حامله میشه و چون پدرش رئیس بیمارستان بود محبور میشه اون بچه رو بگن برادر کوچیکه دختر هست چند سال بعد بچش که پسر بود بزرگ شده و دخار رو خواهرش میدونه دختر هم رفته یواشکی صیعه یه مرده شده که زن داره ولی با زنش مشکل داشت بعدش فکر کنم اون پسر اولیه که حالا دکتر شده بحاطر عذاب وجدانش بر میگرده و متوجه میشه که یه پسر داره فکر کنم آخرش از اون مرده هم یه دختر میاره
کسی میدونه اسمش چیه

آخرین ویرایش:
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

Vida

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
12
دست‌آوردها
3
سلام
یه رمانی خونده بودم ک راجب دختری بود ک تو یه عمارت کار میکرد زن اون خونه از اون دختر خواست ک برای به دست اومدن پول عمل مادرش. بیاد زن شوهرش بشه تا بتونه براش بچه بیاره ولی پسره حق نداره ک صورت دختر و ببینه اسم پسر هم پیمان بود بعدا دختره متوجه میشه ک اون پسره عشق سابقش بوده و الان فراموشی گرفته برای همین نمیشناسش اگه اسمشو میدونید بگید لطفت🥺 خیلی دنبالش گش

سلام س رمان خوندم دختره باباش زندان بود مجبور شد برا ی مدت صیغه ریسش ب.پسره ی شرکت داشت خیلی موفق بود ولی خانواده اصلا دوسش نداشتن پدر و مادرش نمیذاشتن حتی بهشون بابا و مامآن .از بچگی تو ی ساختمون جدا ته باغ با دوتا مادربزرگش بزرگ شده بود.همش تحقیرش میکردن.اسم دختره ترانه بود پسرم ی اسم شبیه کیارش داشت ولی یادم نیست.
جای نرو

Vida

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
12
دست‌آوردها
3
سلام
یه رمانی خونده بودم ک راجب دختری بود ک تو یه عمارت کار میکرد زن اون خونه از اون دختر خواست ک برای به دست اومدن پول عمل مادرش. بیاد زن شوهرش بشه تا بتونه براش بچه بیاره ولی پسره حق نداره ک صورت دختر و ببینه اسم پسر هم پیمان بود بعدا دختره متوجه میشه ک اون پسره عشق سابقش بوده و الان فراموشی گرفته برای همین نمیشناسش اگه اسمشو میدونید بگید لطفت🥺 خیلی دنبالش گشتم🥺🥺🥺
فکر کنم رحم اجاره ای

بالا پایین