• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

J_Aram

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
21
پسندها
9
دست‌آوردها
3
حرارت تنت
غروب خورشید
دلتنگ ( فصل دوم☝)
گرداب تقدیر
بدقدم
همکارم میشی؟
سرمین
دختر فوتبالیست
دختری که من باشم
ازدواج اجباری
فرشته من
فرار دردسر ساز
حس ممنوعه
جدال پر تمنا
قرار نبود
گناهکار
در مسیر آب و آتش
عشق و احساس من
آبی به رنگ احساس من( فصل دوم☝)
مرسیdf^%

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • قلب
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mojgan_a

shima 80

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
1
دست‌آوردها
3
یه رمان هم هست قبلا خوندم پسره از بچگی از دختره مراقبت میکنه و بزرگش میکنه بعد دوستش داره اما نمیتونه باهاش وارد فاز ازدواج و رابطه ج*ن*س*ی بشه این وسط دختره هم با یکی دیگه ازدواج میکنه اما جدا میشه، تهش با هم ازدواج میکنن و با یه روانشناس مشکلشون و حل میکنن، دختره و پسره هردو پزشکن و پدرمادراشونم پزشکن دلیل اینکه باهم بزرگ میشن هم همینه که توی خونه های سازمانی زندگی میکنن یا ی همچین چیزی
رمان زهر تاوان

ay.r

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمان خونده بودم یادم نمیاد چرا دختره با پسره ازدواج کرده بود ولی هرچی بود پسره استاد دانشگاه بود و دختره هم شاگرد اون شده بود و پسره گفته بود نمیخوام کسی بفهمه تو زن منی و ی روز چند تا از دانشجو ها دیده بودنشون و تو دانشگاه به همه گفتن ، بعد دختره رو بردن حراست و پسره با شناسنامه اومد و به همه گفت که زن منه
اسمشو میدونید؟؟؟؟

بهار

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من دنبال رمانی میگردم که توش دختره بچه برادرشو که اسمش آرش بود به فرزندی گرفته بود و خودش تو شرکت عطر و ادکلن سازی کار میکرد و پسره که صداش میزدن چاوش خان هم رئیس شرکت رقیبشون بود دختره با جاسوسی ای که میکنه مجبور میشه تو شرکت رقیب کار کنه و اینا طی اتفاقاتی برای کار میرن خارج و تهشم با بدبختی میرسن به هم مثل اکثر رمانها دختره تخس و زبون دراز و پسره گنداخلاق بود

آخرین ویرایش:

alnaz

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
0
پسندها
3
دست‌آوردها
3
دختره پول عمل مادرشرونداره تصمیم اشتباهی میگیره سر خیابون سوار ماشین پسری میشه باهاش همبسترمیشه پسره بهش پول میده ولی وقتی دختره میاد بیمارستان میبینه مادرش مرده

لطفااین رمان برام اسمش بگید

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir1214

افسانه دفتری

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمانی هستم که خاله و عموی یه بچه کوچولو برای نگه داشتنش باهم ازدواج میکنن آخه مامان و بابای بچه توی تصادف فوت کردن دختره دندان پزشکه و پسره کارهای مجازی انجام میده و همه درآمدش از همین راهه

Vida

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
12
دست‌آوردها
3
سلام یه رمان بود دختره با دوستش میره پارتی یه پسر بهش دست درازی میکنه بعد صبح یه پسره میاد پیشش همرو میندازه تقصیر اون پسر پسر قبلا نامزد داشته ولی مجبور میشه با این دختره ازدواج کنه پسره عکسای نامزد قبلیشو میزنه رو در و دیوار خونه
اگرچه اجبار بود

Iautumn_girl

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام وقت بخیر
یه رمان خوندم که دو دختر تصادف میکنن و روحشون جا به جا میشه و کلا زندگی اصلی خودشون رو از دست میدن و فقط خودشون از این اتفاق خبر دارن . ظاهرشون تغییر نمیکنه فقط روحشون جا به جا میشه . همین قسمتش رو یادمه
ممنون میشم اسمش رو بگید🌸

Vania

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
10
دست‌آوردها
3
سلام یک رمان بود چند تا دختر و پسر توی شهربازی دعواشون میشه بعد تو رستوران همو میبینن کورس میذارن بعد کم کم عاشق هم میشن یه دختر و پسرشون ازدواج میکنن بعد شب عروسی میمیرن بعد بقیشون ازدواج میکنن دو نفرشون شب عروسی میرن خارج
جلد دوم دحتر پسری رفتن خارج برمیگردن دختره حامله هست یکی از پسر ها هلش میده بچش میمیره

آخرین ویرایش:

Vania

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
10
دست‌آوردها