• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

ay.r

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سجاده و صلیب یا اسم دیگه ش جدال پر تمنا
اون نیس؟

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Red.roz

Ana

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
19
پسندها
6
دست‌آوردها
3
لطفا اسم این رمانم برام پیدا کنید شخصیت دختره خیلی مذهبی و خوب بود خوابگاهی بود رفت تو یک مهمونی بهش تعرض شد (تجا..ز)دختره کرمانشاهی یا کردستانی دقیق نمیدونم ولی کورد بود پسره کم کم عاشقش شد
فکر کنم همسر اجباری اسم دختره آنا بود
عزیزم لطفاً تو هم کمکم کن من هم دنبال یه رمان هستم و خیلی هم دنبالش گشتم ولی هنوز نتونستم پیداش کنم

آخرین ویرایش:

Ana

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
19
پسندها
6
دست‌آوردها
3
سلام دوستان
چند وقت پیش یه رمان خوندم که دختر و پسر قصه با هم ازدواج کرده بودند هر دو هم دیگه رو دوست دارن ولی طرف مقابل نمیدونه اوایل ازداج هم خوب بودن ولی رفته رفته رفتار پسره عوض میشه که دلیل داره دختره یه دوست داشته که فقیر بوده و به دختره و خانوادش حسودی میکرده و پسر داستان هم فامیل یا از دوستان خانوادگی دختره هست و دوست دختره هم میدونسته که دختره به پسره علاقه داره و خودش هم خیلی مظلوم نشون میداده و پسره هم خارج درس خونده تازه برگشته بوده و اینکه دوست دختره یه داداش هم داره و یه کاری میکنه که با پسره نامزد بشه و بعد بد پسره رو به دختره میگه و بد دختره هم به پسره و یه اتفاقی می افته که ازدواج نمی کنند و دختر و پسره ازدواج میکنند و پسره هم به خاطر حرف هایی که دوست دختره زده با دختره بد رفتار میکنه و دختره یه داداش داره یه خواهر اسم برادرش هم ارمین هست و اسم خودش و خواهرش هم تو همین مایه ها هست و اتفاقاتی می افته که یه مدت دختر پسره میرن خونه مادر شوهرش زندگی میکنند ولی اونا رفتار مناسبی با دختره دارند و اون رو مقصر نمی دونند و اتفاقاتی می افته که رفتار دختر و پسره بهتر میشه و مادربزرگ پسره هم از شهرستان میاد پیششون تا اینکهاینا میرن خونه خودشون تا دختره باردار میشه و یه روز نزدیک به عید میره خونه مادرش که وسط راه یادش می افته که یه چیزی جا گذاشته و دوباره برمیگرده خونه که شوهرش رو با دوستش تو خونه میبینه که دارن با هم صحبت میکنند و دختره بد برداشت می کنه و دوباره رابطشون به هم می خوره و پسره دختره رو برای انکه از اون فضا دور کنه میبره شمال پیش مادربزرگش و دختره هم همش با پسره لج میکنه تا اینکه سیزده بدر دوست دختره ، دختره رو می دزده و با کمک برادرش که خلافکاره می فروشنش و می‌فرستنش افغانستان و اونجا خیلی اذیت میشه ولی نمی ذاره کسی بفهمه بارداره تا اینکه پسره میاد دنبالش و با کمک یه نفر فرار میکنه و پسره همه چیز رو براش تعریف میکنه رابطشون خوب میشه میرسن ایران بچشون هم به دنیا میاد و اسم پسره هم تو مایه های ،رادین ، اروین بود فکر کنم
امیدوارم بتونید کمکم کنید دوستان ،،😍😍
دنبال این رمان هستم لطفا کمک کنید

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Red.roz

Vida

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
12
دست‌آوردها
3
سلام. یه رمان خونده بودم که دختره توسط نامادریش بزرگ میشه البته نامادریش با دختره مهربون بود و دو تا برادر هم داشت . فکر کنم دختره عاشق برادر بزرگ نامادریش میشه .بیشتر از این یادم نیست .
ممنون میشم اگر کسی اسمشو میدونه بگه sisn
آشوب

مهسا ذ

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان هستم مرده از اسارت بر میگرده متوجه میشه همسرش با برادرش ازدواج کرده ،
پزشک هستش و برای کمک به یه خانم که میخواست برای بچش شناسنامه بگیره اونو عقد میکنه

EMEY

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام .یه رمانی بود خوانواده دختره برای بیماری که زن برادر دختره داشت همشون رفتن خارج و دختره تنها موند و... میشه اسمشو بگین؟ ممنون

Ftm_haj32

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان خوندم دختره به احبار مادرش مجبور میشه با پسری که فبلا قصد مزاحمت بهش داسته ازدواج کنه با برادرش نقشه میکشه که روز عروسی فرار کنه شب عروسی وقتی فرار میکنه برای اینکه پیداش نکن سوار یه ماشین عروس تو همون ساختمون میشه که صاحب ماشین هم عروسه فرار کرده برای اینکه ابروی پسره صاحب ماشین نره و دختررو هم پیدا نکنن عروس سوری پسره میشه که این بین عاشق همدیگه میشنن خیلی رمان قشنگی لطفا هرکی اسمشو میدونه بگه

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: TARY

Ftm_haj32

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام .یه رمانی بود خوانواده دختره برای بیماری که زن برادر دختره داشت همشون رفتن خارج و دختره تنها موند و... میشه اسمشو بگین؟ ممنون
همسایگی گودزیلا

Ftm_haj32

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان خیلی وقت پیش خوندم راجب دختری بوده ترکیه زندگی میکرده سه ماه اومده ایران به اجبار مادرش باید با مردی که قبلا قصد تحاوز به دختره داشته ازدواج کنه به کمک برادرش شب عروسی فرار میکنه تو همون ساختمو سوار یه ماشبن عروس میشه که درش بازه پسری مه صاحب ماشینه عروسه فرار کرده برای اینکه هم ابروی پسره نره هم دختررو پیدا نکنن دختر عروس سوری پسره میشه باهن وارد تالار میشن تا همینجاش یادمه لطفا اگه میدونید بگید خیلی رمان قشنگی بودی بود

سارا ترسه

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام
من چندسال پیش یه رمان خوندم

الان چند وقته خیلی رفته رو مخم

به دختری بود که کسی رو نداشت ولی دوست داشت برای خودش خانواده تشکیل بده با یه پسره قرار گذاشت تا اونو باردار کنه

پسره م قبول کرد

شبی که رابطه داشتن پسره فهمید دختره دوشیزه س

ترسید نکنه بره ازش شکایت کنه

بعدش عاشق دختره شد

بالا پایین