• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

زینب حسینی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
1
دست‌آوردها
1
یه رمان بود دختره به اسم سپیده تک فرزند عاشق اشکان میشه اونو فراری میده میبره شیراز عقد کنن ولی اونو میفروشه تا عرب ها ببرنش اگر دوشیزه باشه و..یه نفر به اسم بهراد میاد اونو میخره چون شبیه نامزدش بوده ب اسم یلدا ..سپیده رو صیغه میکنه ازش حامله میشه...

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

زینب حسینی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
1
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس

Fatemeeh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
رمان در مورد دختری به اسم ارغوانه که با شاپور ازدواج می‌کنه اما شاپور با پریسا خواهر ارغوان به ارغوان خیانت می‌کنه و ارغوان هم با چشمای خودش می‌بیند و طلاق میگرن ارغوان مجبور میشه بچه ی خواهرش رو بزرگ کنه تا آبروی خانوادشون نره بعد از چند سال شاپور برمیگرده و استاد دانشگاه ارغوان میشه و با زور تهدید که بچه رو از ارغوان میگیره دوباره مجبورش می‌کنه باهاش ازدواج کنه و... البته از اسم شخصیت‌ها مطمئن نیستم تو کانالی که من خوندم این بود اسمشون ممنون میشم اسم رمان رو بگید🙃

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان

عارفه

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام،دنبال یه رمان می‌گردم،داشتانش اینه، دختره مامایی می‌خونه و با یه پسرپولدار ازدواج می‌کنه ولی پسره شکاکه و خیلی اذیتش می‌کنه و کتکش میزنه زندانیش می‌کنه به کمک روانشناس آقا پسره درست میشه وقتی دختر حامله‌است فکر می‌کنه شوهرش خیانت می‌کنه و فرار می‌کنه دوقلو دختر پسر میاره چندسال بعد واسه ختم یکی میاد شوهرش اونو با بچه‌ها میبینه

عارفه

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان😊
من چند سال پیش این رمان رو خوندم که دختره با یه پسری به اجبار ازدواج میکنه.
با اینکه دختر آزادی هست، اما به صورت فرمالیته با چادر جلوی پسره ظاهر میشه تا صورتش رو نبینه.
تا اینکه پسر به مهمونی دعوت میشه که دختره هم از طرف کس دیگه ای به همون مهمونی دعوته.
وقتی همدیگرو میبینن، دختره اونو میشناسه اما پسره بدون اینکه اطلاع داشته باشه اون کیه، ازش خوشش میاد.
یه روز اتفاقی چادرشاز سرش میکشه و پسره صورتش رو میبینه.
متاسفانه بقیه داستان یادم نیست فقط فکر کنم که اسم دختره نفس بود.
ممنون میشم اگه میدونید راهنماییم کنید
فکر میکنم طلایه باشه

رقیه

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من رمانی سال های پیش خوندم درباره دختری که پدرش به نظرم امریکای هستش و مادرش ایرانیه در کودکی مادرش میمیره و بزرگ شد پدرش قبل مرگش به دخترش میگه ایران برو و دنبال خانواده مادرت بگرد دختر هم به حرف پدرش گوش کرد رفت ایران در هواپیما با یک خواهر برادری دوقلو آشنا میشه اسماشون یادم نمیاد مهم در تهران یک اتاق توی هتل برای خودش میگیره بعد چند روز میتونه آدرس خانواده مادرش پیدا بکنه و میفهمه پدر مادرش راضی نبوده دخترش با یک مرد خارجی ازدواج کنه پسر داییش عاشق دختره میشه پسر دایی رشته زبان انگلیسی خوانده و یک پسر شوخ و مهربونی هستش و دختر عاشق پسر خالش میشه آخرش هم با پسر خالش ازدواج میکنه بعدا میفهمه پدربزرگش داییش میشه بنظرم یه خورده پیچیده بود رمان اگر کسی این رمان خونده لطفا اسمش برام بنویسه بنظرم پسر دایی هر بار به شوخی به دختر میگفت تو نيكول كيدمان من هستی

رقیه

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من رمانی سال های پیش خوندم درباره دختری که پدرش به نظرم امریکای هستش و مادرش ایرانیه در کودکی مادرش میمیره و بزرگ شد پدرش قبل مرگش به دخترش میگه ایران برو و دنبال خانواده مادرت بگرد دختر هم به حرف پدرش گوش کرد رفت ایران در هواپیما با یک خواهر برادری دوقلو آشنا میشه اسماشون یادم نمیاد مهم در تهران یک اتاق توی هتل برای خودش میگیره بعد چند روز میتونه آدرس خانواده مادرش پیدا بکنه و میفهمه پدر مادرش راضی نبوده دخترش با یک مرد خارجی ازدواج کنه پسر داییش عاشق دختره میشه پسر دایی رشته زبان انگلیسی خوانده و یک پسر شوخ و مهربونی هستش و دختر عاشق پسر خالش میشه آخرش هم با پسر خالش ازدواج میکنه بعدا میفهمه پدربزرگش داییش میشه بنظرم یه خورده پیچیده بود رمان اگر کسی این رمان خونده لطفا اسمش برام بنویسه بنظرم پسر دایی هر بار به شوخی به دختر میگفت تو نيكول كيدمان من هستی

Meli.rozh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام

یه رمان خونده بودم درباره دختری بود که عاشق یه پسره دانشجو بود ولی وقتی براش خواستگار می‌ره پدرش مجبورش می‌کنه ازدواج کنه پسره هم به خانوادش میگه برن خواستگاری ولی میگن تو فعلا دانشجویی باید برادر بزرگترت ازدواج کنه

خلاصه دختره ازدواج می‌کنه و با خونواده شوهرش تو یه ساختمون زندگی میکنند و شوهرش مذهبیه به زور چادر سرش می‌کنه و بعد از یه مدت عشقش رو تو خونه پدر شوهرش میبینه و می‌فهمه با برادر عشقش ازدواج کرده

Meli.rozh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام

یه رمان خونده بودم درباره دختری بود که عاشق یه پسره دانشجو بود ولی وقتی براش خواستگار می‌ره پدرش مجبورش می‌کنه ازدواج کنه پسره هم به خانوادش میگه برن خواستگاری ولی میگن تو فعلا دانشجویی باید برادر بزرگترت ازدواج کنه

خلاصه دختره ازدواج می‌کنه و با خونواده شوهرش تو یه ساختمون زندگی میکنند و شوهرش مذهبیه به زور چادر سرش می‌کنه و بعد از یه مدت عشقش رو تو خونه پدر شوهرش میبینه و می‌فهمه با برادر عشقش ازدواج کرده

زهره جونی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
نکات مهم:
سپاس

بالا پایین