• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

نامشخص

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
3
دست‌آوردها
3
یه رمانی بود دختره از بچگی اسم پسر عموش روش بوده خانواده عموش خارج زندگی میکنن این دوتاهم از بچگی همو ندیدن وقتی عموش وخانوادش میخواستن بیان ایران دختره خانوادشو راضی میکنه که وفتی خانواده عموش امدن صورتشو گریم سوختگی کنه اگه واکنش پسر عموش خوب بود دیگه به بازیش ادامه نده اما وقتی خانواده عموش میان ودختر رو میبینن از وصلت باهاشو پشیمون میشن و میگن پسرشو کس دیگه رو میخواد عموش اینا برمیگردن خارج پسرشون ازدواج میکنه روز عروسی دختره با چهره خودش میاد وووودییگه یادم نیست اگه اسمشو میدونید بهم بگید🙏🙏

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
آخرین ویرایش:

هانیه۱۳۷۵

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام من دنبال رمانی هستم که دوتا خواهرن یکش نامزد داره باباشون می میره شریک باباش می خوادبا مامانشون ازدوج کنه یکی از دخترا مخوالف ولی مامانشون بدون اطلاع دخترش پنهانی ازدواج مکنه.شریک باباش برادر شوهر خواهرش.دختره با خواهرومامانش همش دعوا میکنه .اسم رمانو میدونید
ازدواج توتیا

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

Zohreh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
2
دست‌آوردها
3
ازدواج توتیا
ممنون خیلی دنبالش گشتم

• ایول

sonia

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
4
دست‌آوردها
3
سلام من خیلی وقت پیش رمانی خوندم که مادری دختری را برای پسرش صیغه می کند و به خانه پسر می فرستد که هم پیش پسر باشد هم کارهاشو انجام بده بعد از مدتی پسر که از دختر استفاده کرد دختر رو ول می کنه ولی بعد عاشقش می شه ولی نمی تونه پیداش کنه هیچ شخصیتی رو یادم نیست اسمش چیه لطفا راهنمایی کنید

• ایول

sonia

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
4
دست‌آوردها
3
سلام من چند سال پیش رمانی خوندم که مادری دختری رو صیغه پسرش می کنه به خونه پسر می فرسته تا هم کنار پسرش باشه هم براش کار کنه پسر وقتی ازش استفاده می کنه دختر را بیرون می اندازه بعد عاشق دختر می شه دنبال دختر می گرده لطفا اسم رمان را بگید ممنون

Hasti_12

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمانی رو میخوندم ولی بعدش حذف شد و اسمشو فراموش کردم
سه تا دختر بودن و سه تا پسر اسم یکی از دخترا هستی بود خیلی شیطون بودن و با پسرا مشکل داشتن یکی از دخترا به اجبار خانوادش با مشکلاتی که با یکی از پسرا داشت مجبور به ازدواج میشه
اگه میشه لطفا اسمشو برام پیدا کنید خیلی دوست دارم تا آخرش بخونمش

• ایول

نامشخص

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام اره منم دنبالشم اگه کسی میدونه لطفا اسمشو بگه🙏
رمان دختری که استخر ماهی داره و با شوهر سابقش رو در رو میشه..در زمان گذشته وقتی عقد میکنه پسره با یه نامه دختر رو ولش میکنه..همدیگرو ملاقات میکنن

• ایول

sonia

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
4
دست‌آوردها
3
سلام پس چرا کسی اسم رمان را نمی گه؟

• ایول

ahllam

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
8
دست‌آوردها
3
سلام دوستان😊
من چند سال پیش این رمان رو خوندم که دختره با یه پسری به اجبار ازدواج میکنه.
با اینکه دختر آزادی هست، اما به صورت فرمالیته با چادر جلوی پسره ظاهر میشه تا صورتش رو نبینه.
تا اینکه پسر به مهمونی دعوت میشه که دختره هم از طرف کس دیگه ای به همون مهمونی دعوته.
وقتی همدیگرو میبینن، دختره اونو میشناسه اما پسره بدون اینکه اطلاع داشته باشه اون کیه، ازش خوشش میاد.
یه روز اتفاقی چادرشاز سرش میکشه و پسره صورتش رو میبینه.
متاسفانه بقیه داستان یادم نیست فقط فکر کنم که اسم دختره نفس بود.
ممنون میشم اگه میدونید راهنماییم کنید
طلایه

• ایول

ahllam

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
8
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
یه رمان که فک کنم طنز بود و دختره تو دانشگاه عاشق پسری میشه و پسر اهمیتی نمیده و دختره یه روز خودشو شبیه خیابونی ها میکنه و سوار ماشین پسره میشه میگه شبی صد تومن ..اینو از زبون یکی دیگه اسمشو نمیدونه و بهم گفته میگم

بالا پایین