• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

rmyna7002

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
سلام
یه رمانی خوندم دختره حامله بوده توتصادف چهره اشو ازدست میده وعمل میکنه وهمه بهش میگن که بچه اش مرده به شوهرشم بچه رو میدن میگن زنت مرده بعدچندسال دختره معلم یه مدرسه میشه واونجادخترشو میبینه میفهمه یه دخترداره

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

Sokot.memar

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
2
دست‌آوردها
3
یه رمان دیگه ام بودش که اسم شخصیت اصلی بهار بود اون بامادر مریضش زندگی میکرد به خاطر جور کردن دارو های مامانش مجبور میشه با پسر رئیسش ازدواج کنه اونا بعد از نامزدی میرن شمال اونجا میفهمه پسره قاچاقچی هستش پلیسی که دنبال پسره بوده بهار رو میبینه که داره تو دریا غرق میشه و میره کمکش
عشق و احساس من
جلد ۲ آبی به رنگ احساس من

Sokot.memar

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام
یه رمانی هست مربوط به رسم و رسوم فیصله مربوط به خوزستان و اهواز
فک کنم مال 7 سال پیش باشه که یه دختر رو تو سن 9 سالگی به اجبار برای رسم فیصله شوهر میدن و بعد پسره میره از ایران بعد دختره حامله میشه ولی نمیدونسته تا اینکه مثلا ده سال بعد پسره رو میبینه و عاشقش میشه و میفهمه برادر کوچکش در واقع پسرش بوده
پانتی‌ بنتی‌ بینظیره

Sokot.memar

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
2
دست‌آوردها
3
درود
یه رمانی بود دختر دبیرستانی بود عاشق برادرش بود
یه ماشین نزدیک بوده بزنه به دختره برادرها خودشو میندازه جلو ماشین می‌ره تو کم
قلب برادر میدن به یه دکتر جون
دختر می خواسته صدای قلب برادر گوش کنه
اینا رو بهم محرم میکنن
خواهشن بگین 😔

sara queen

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
5
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
سلام
من این رمان خیلی وقت پیش خوندم یه دختری بود که یه شب مریض میشه میره از داروخونه دارو بخره میدزدنش بعد یه پسری نجاتش میده آخرش هم دختره سرطان میگیره ولی خوب میشه اون پسره هم که نجاتش داده بود شوهرش هست
لطفا بگین اسمشو

Rozazizi_1380

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
4
دست‌آوردها
3
سلام ی رمانی هس در مورد ی پسر بود ک نسبت ب دختره خیلی هیکی بود هیچیش یادم نیس بجز ی تیکش ک می خواس بزور ب دختره شنا یاد بده و دختره هم یاد نمی گرف

آخرین ویرایش:

بینام

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بچه ها چندتا رمان ک دخترع عاشق ی پسره خواننده میشه معرفی کنید لطفا

Zari

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
با سلام

سلام دنبال یه رمان میگردم راجب دختری بود که نامزد داشت و یه خواهرم داشت که یه پسره به خاطر خواهرش میمیره نامزد دختره با خواهرش فرار میکنن و این دختره هم مجبور میشه بره با خانواده اونا زندگی کنه برای انتقام ،فک کنم دختره شمال زندگی میکرد بعدش میره تهران اگه کسی میدونه لطفا بگه

sara queen

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
5
دست‌آوردها
3
سلام
من این رمان خیلی وقت پیش خوندم یه دختری بود که یه شب مریض میشه میره از داروخونه دارو بخره میدزدنش بعد یه پسری نجاتش میده آخرش هم دختره سرطان میگیره ولی خوب میشه اون پسره هم که نجاتش داده بود شوهرش هست
لطفا بگین اسمشو
کسی واقعا اینو نمیدونه؟

Radvin

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
11
پسندها
9
دست‌آوردها
3
با سلام

#p3
‌ ‌‌‌ ‌
یه دختری بود وقتی بچه بود پدرو مادرش میمیرن عموش سرپرستیشو قبول میکنه و کل اموالی ک به نامشه رو میگیره تا مثلا وقتی ۱۸ ساله شد بهش بده ولی اون پولارو ک گرف دختره رو میفرسته پرورشگاه
ی پسر عمو ب اسم برسام (فکر کنم) و ی دختر عمو داره
بعد از چند سال دختره برای گرفتن انتقام به عنوان خدمتکار میاد توی عمارت عموش و قصد داره پسر عموش رو عاشق خودش کنه و سر سفره عقد بهش جواب منفی بده و همینطوری هم میشه و دلیل جوابش رو میگه میره اما در همون حین دختره عاشق پسره میشه اما اونو ترک میکنه بعد از چند ماه یا سال یادم نیس وقتی میره دانشگاه میفهمه ک پسر عموش استادشه و از اونجایی ک برسام هنو عاشقشه وقتی پسری نزدیکش میشه حسابی روش غیرتی میشه و........

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara
بالا پایین