• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

زینب بلا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
5
دست‌آوردها
3
من خوندم رمانشو خان زاده
نه اسمش طلایه هست

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

RoZhaN☂

کاربر خاص
کاربر رمان فور
سطح
3

ارسالات
1,409
پسندها
3,048
دست‌آوردها
163
مدال‌ها
5
سلام من یه رمانی حدود پنج سال پیش خوندم یه دختری بود که براش خاستگار اومده بود روز عقدش همه چی بهم میخوره و میدنش به پسر بد نام محله چون فکر میکنند با اون رابطه داره پسره بهش کمک میکنه تا درسش رو بخونه و کنکور بده که پزشکی میاره پسره هم نقاش هست بعد میفهمه که دوست صمیمی خودش براش پاپوش ساخته میشه اسمش رو بگید
سلام فکر کنم رمان وسوسه از نیلا

• ایول

هانیه۱۳۷۵

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام من دنبال اسم ی رمانم که موضوعش راجع به دختریه که برادر خلافکار داره بعد ی پلیس میاد نقش دوست برادرشو بازی میکنه و مجبور میشه دختره رو گروگان بگیره و برای اینکه دختره هویتشو لو نده بهش تهمت بزنه و باهاش ازدواج کنه کسی اسم رمانو میدونه؟

• ایول

nafas00

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
0
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام من دنبال رمانی میگردم که یک دختری بود که پدرش معتاد بوده بعد یک دختر به نام دریا میاد و میگه بیا و پیش خوانوادم زندگی کن چون من افسردگی دارم و دکتر این رو گفته
دریا خیلی پولداره بوده اما دختره فقیر هستش
اسم پسر هم سام بود
که بعد از مدتی این ها عاشق میشن
وقتی باهم ازدواج میکنند دختره به سام نمیگه پدرش زندس و میگه مرده
بعد از مدتی که اینها بچه دار شدن پدر پسره میاد و میگه من فهمیدم پدرت زندس و اون رو از خونه بیرون میکنن
فقت دریا میدونسته پدر دختره زندس که اونم نبوده
بعد دختره بعد یه مدت میفهمه مادربزرگ پولداری داشته و همه پولاش میرسه به دختره
دختره دوباره حامله میشه و این بچه دختره
بعد چند سال پدر پسره میاد و میگه من شوهر عمه توبودم و چند روز پیش که عمت یعنی زن من پدرت رو میبینه میفهمه

اونها یکم رفت و امد کردن اما دختره تصمیم گرفت بره خارج بعد از چند مدت پسره میره پیشش و ازش میخواد برگرده و اونها دوباره ازدواج میکنم..

اسم رمان لطفا؟

sara queen

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
5
دست‌آوردها
3
سلام یه رمانی من قبلا خوندم که یه دختری یه شب سرماخورده حالش بد میشه میره داروخونه برای خودش دارو بخره میدزدنش بعد اونجا یه پسری نجاتش میده آخرش هم رختره سرطان میگیره ولی خوب میشه میشه لطفا بگید بهم اسمش چیه؟؟

• ایول

Matin

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
1
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
سلام
یه رمان بود دختره مهماندار بود بعد از سفر میاد میبینه باباش خودشو دار زده تو زیر زمین میفهمه واسه این بوده ک شریکش اون ارثیه خانوادگیشونو کشیده بالا میره خونه طرف خدمتکار میشه تا ارثیشو پیدا کنه یه پسره داره به اسم حامی ک اینا عاشق هم میشن. میشه لطفا اسمشو بگید؟

• ایول

زینب بلا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
5
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمانی حدود پنج سال پیش خوندم یه دختری بود که براش خاستگار اومده بود روز عقدش همه چی بهم میخوره و میدنش به پسر بد نام محله چون فکر میکنند با اون رابطه داره پسره بهش کمک میکنه تا درسش رو بخونه و کنکور بده که پزشکی میاره پسره هم نقاش هست بعد میفهمه که دوست صمیمی خودش براش پاپوش ساخته میشه اسمش رو بگید
دوستان کسی اسم رمان رو میدونه
دختری که پدرش حاجی محله بود و پولدار یه روز که عروسی بود از پشت دیوار پسر زیبا روی محل که همه چون فکر میکردن زن بازه ازش دوری میکردن رو نگاه میکنه که اونجا یه کوزه ی شیره بوده بهش میخوره و کوزه میشکنه و لباساش شیره ای میشه از عروسی میاد خونشون لباس عوض کنه چون کلید نداشته از رو دیوار میپره پسره هم گردنبند دختره رو میبینه پشت سرش میره تا بده بهش میبینه دختره رو دیوار گیر کرده کمکش میکنه بعد واسه ی دختره خواستگار پولداری میاد که بابای دختره میخاد دختره رو بده بهش روز عقد تو ارایشگاه میان دنبالش وقتی میره خونه میبینه همه چی بهم ریخته پسره رو هم کتک زدن بعد دختره رو میدن به همون پسر زن بازه که اول گفتم
یه نفر قضیه ی روز عروسی که پسره رو دیوار به دختره کمک کرده به همه گفته بوده بعد دختره دکتر میشه یه روز تو بیمارستان دوست صمیمیشو میبینه متوجه میشه دوستش براش پاپوش درست کرده تا عقد به هم بخوره از حسادت

زینب بلا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
5
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
یه رمان هست که یه دختریه اسم باباش یوسف هست که ورشکست شده که یکی از طلب کاراش که یه پسر عصبی هم هستدختره رو با خودش میبره تا موقعی که پدر دختره پولشو پس بده کسی اسمش رو میدونه

• ایول

زینب بلا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
5
دست‌آوردها
3
سلام فکر کنم رمان وسوسه از نیلا
مرسی مرسی مرسی خیلی دنبالش گشته بودم بازم مرسی گلی😍😘😘😘😘

RoZhaN☂

کاربر خاص
کاربر رمان فور
سطح
3

ارسالات
1,409
پسندها
3,048
دست‌آوردها
163
مدال‌ها
5
یه رمان هست که یه دختریه اسم باباش یوسف هست که ورشکست شده که یکی از طلب کاراش که یه پسر عصبی هم هستدختره رو با خودش میبره تا موقعی که پدر دختره پولشو پس بده کسی اسمش رو میدونه
خواهش میکنم عزیزم

فکر کنم اینم این مرد ارباب است از رویا رستمی باشه

بالا پایین