• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

@mohadeseh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام.
من یه رمان خوندم تقریبا پلیسی بود دختره با مادربزرگ و مادر و داداشش زندگی میکردم پدرشون نمیدونم چی شده بود دایی دختره خلافکار بوده و از همون اولم از دختره فکر کنم بدش میومده داداش دختره میفهمه که دایی شون خلافکاره علیهش مدرک جمع میکنه اما قبل از اینکه به دست پلیس برسونشون داییه یه تصادف صحنه سازی میکنه داداش دختره میره تو کما دختره از مدارک خبر داده داییه میفهمه دختره خبر داشته اما دختره بهش نمیده مدارک و دایی دختره از یکی از رقیبانش که یه پسر خشن و... بوده میخواد دختره رو بدزدن پسر دایی دختره که اسمش سپهر بوده انگاره دختره علاقه داشته وقتی میفهمه به دختره میگه مدارک و بده منم نجاتت میدم اما دختره نمیده و اینکه از وسطاش یکی از رقبای پسره که خلافکار بوده عمارت پسره رو آتیش میزنن پسره هم تیر میخوره دختره نجاتش میده بانمیدونم درست دوست پسره میشد یا بردارش میبرمش یه جای امن دوست دختره هم دکتر بوده اونو خبر میکنن وقتی دوست دختره یماد میفهنه این دختره زندس و... بعدشم باهم ازدواج میکنن.
و اینکه اسم داداش دختره فکر کنم آرمین بوده ممنون میشم اسمشو بگید

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
آخرین ویرایش:

@mohadeseh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام من دنبال یه رمان پلیسی هستم که اونجادختره خودشه پسر میکنه و با اسم عرفان به ایران میاد فکر میکنم اسم دختره فاطیما باشه
سلام زیرک

@mohadeseh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام.
من یه رمان خوندم تقریبا پلیسی بود دختره با مادربزرگ و مادر و داداشش زندگی میکردم پدرشون نمیدونم چی شده بود دایی دختره خلافکار بوده و از همون اولم از دختره فکر کنم بدش میومده داداش دختره میفهمه که دایی شون خلافکاره علیهش مدرک جمع میکنه اما قبل از اینکه به دست پلیس برسونشون داییه یه تصادف صحنه سازی میکنه داداش دختره میره تو کما دختره از مدارک خبر داده داییه میفهمه دختره خبر داشته اما دختره بهش نمیده مدارک و دایی دختره از یکی از رقیبانش که یه پسر خشن و... بوده میخواد دختره رو بدزدن پسر دایی دختره که اسمش سپهر بوده انگاره دختره علاقه داشته وقتی میفهمه به دختره میگه مدارک و بده منم نجاتت میدم اما دختره نمیده و اینکه از وسطاش یکی از رقبای پسره که خلافکار بوده عمارت پسره رو آتیش میزنن پسره هم تیر میخوره دختره نجاتش میده بانمیدونم درست دوست پسره میشد یا بردارش میبرمش یه جای امن دوست دختره هم دکتر بوده اونو خبر میکنن وقتی دوست دختره یماد میفهنه این دختره زندس و... بعدشم باهم ازدواج میکنن.
و اینکه اسم داداش دختره فکر کنم آرمین بوده ممنون میشم اسمشو بگید
کسی اسمشو نمیدونه 😥😓

@mohadeseh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام اگه میشه اسم این رمان رو بهم بگید

دختره عاشق پسر عموشه بعد یه اتفاقی میوفته که دختره توی سن ۱۶ سالگی سکته میکنه
سلام.
کوچولوی شیطون

@mohadeseh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام
دنبال رمانی هستم که.توش اسم پسره باربده و اسم دختره رو یادم میست. باربد و دختره با هم دیگه فامیلن و با هم جنگ می کنن. دختره رشته بازیگری خونده و یه نمایش تئاتر هم تو رمان انجام می ده.
اسم دختره ترانه.
ترانه ات می شم

@mohadeseh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
2
دست‌آوردها
3
من دنبال یه رمان میگردم

دختره با داداش و مامان و فکر کنم مامان مامانش زندگی میکرده دایی دختره فکر کنم خلافکار بوده دایی دختره یه پسر داشته که از این دختره خوشش میومده داداش دختره مدرک علیه داییش داشته به همین دلیل تصادف میکنه یعنی عمدی دایی دختره طرح کرده بود تا نفهمن دختره میدونسته تون مدارک کجان به همین دلیل دایی دختره برای اینکه دختره پیش پلیس نره به یکی از رقبای کاریش که یه پسر جوون بوده میگه دختره رو برای یه مدت بدزدن بعدش که می زدنش چند ماه بعدش نمیدونم سر چی خونه پسره رو آتیش میزنن دختره جونشو نجات میده یک با هم بهش تیر میزنن مه دختره به کمک دوستش پسره رو نجات میدن راستی به وقتی دزدیدنش به خانواده دختره میگم دختره مرده داداش دختره تو کما بوده ولی از کما در میاد درست نمیدونم داداش دختره یا مادرش له عمل نیاز داشتن ما همین پسره پول عمرشو میده دختره اینا وضع مالیش ن متوسط بوده.
ممنون میشم اسمشو بهم بگید خیلی دارم دنبالش میگردم.
اتفاقا منم خیلی دنبالشم

@mohadeseh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
2
دست‌آوردها
3
اولی _دختره با داداش و مامان و فکر کنم مامان مامانش زندگی میکرده دایی دختره فکر کنم خلافکار بوده دایی دختره یه پسر داشته که از این دختره خوشش میومده داداش دختره مدرک علیه داییش داشته به همین دلیل تصادف میکنه یعنی عمدی دایی دختره طرح کرده بود تا نفهمن دختره میدونسته تون مدارک کجان به همین دلیل دایی دختره برای اینکه دختره پیش پلیس نره به یکی از رقبای کاریش که یه پسر جوون بوده میگه دختره رو برای یه مدت بدزدن بعدش که می زدنش چند ماه بعدش نمیدونم سر چی خونه پسره رو آتیش میزنن دختره جونشو نجات میده یک با هم بهش تیر میزنن مه دختره به کمک دوستش پسره رو نجات میدن راستی به وقتی دزدیدنش به خانواده دختره میگم دختره مرده داداش دختره تو کما بوده ولی از کما در میاد درست نمیدونم داداش دختره یا مادرش له عمل نیاز داشتن ما همین پسره پول عمرشو میده دختره اینا وضع مالیش ن متوسط بوده.

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

دومی _دوتا دختر که پرستار بودن تو یه بیمارستان باهم کار میکردن اسم یکیش نگار بود یکیش فک کنم ستاره یه شب دختر دومی از بیمارستان میخواسته برگرده خونه دیروقت بوده چندتا پسر میریزن سرش زنگ میزنه به نگار بیاد کمکش اونم میره با پسرا دعوا میکنه یکی از پسرا پلیس بوده نگار اشتباه میگیره با اونا میزنتش ولی چون اون پسرا چاقو بهش زده بودن زخمش بدتر میشه مجبور میشن برسوننش بیمارستان خودشون بعد از اون این پسره از دختر دومیه خوشش میاد دوست میشن چون نگار مهارتای رزمی داشته بهش پیشنهاد پلیس شدن رو میده و نگار قبول میکنه اگه کسی اسم رمانو میدونه بهم بگه اا همینجا یادمه

@mohadeseh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
2
دست‌آوردها
3
من دنبال یه رمان میگردم

دختره با داداش و مامان و فکر کنم مامان مامانش زندگی میکرده دایی دختره فکر کنم خلافکار بوده دایی دختره یه پسر داشته که از این دختره خوشش میومده داداش دختره مدرک علیه داییش داشته به همین دلیل تصادف میکنه یعنی عمدی دایی دختره طرح کرده بود تا نفهمن دختره میدونسته تون مدارک کجان به همین دلیل دایی دختره برای اینکه دختره پیش پلیس نره به یکی از رقبای کاریش که یه پسر جوون بوده میگه دختره رو برای یه مدت بدزدن بعدش که می زدنش چند ماه بعدش نمیدونم سر چی خونه پسره رو آتیش میزنن دختره جونشو نجات میده یک با هم بهش تیر میزنن مه دختره به کمک دوستش پسره رو نجات میدن راستی به وقتی دزدیدنش به خانواده دختره میگم دختره مرده داداش دختره تو کما بوده ولی از کما در میاد درست نمیدونم داداش دختره یا مادرش له عمل نیاز داشتن ما همین پسره پول عمرشو میده دختره اینا وضع مالیش ن متوسط بوده.
ممنون میشم اسمشو بهم بگید خیلی دارم دنبالش میگردم.
عشق تاریک

Mahssa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
0
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام
من دنبال رمانی هستم که اسم شخصیت پسرش امیرعلی بود.
بعد امیر علی و شخصیت دختر که دخترخاله پسرخاله بودن به اجبار با هم ازدواج میکنن
اوایل کلی کل کل میکنن اما وقتی خانوادگی به شمال سفر میکنن کم کم عاشق هم میشن.
پسره یه خواهرم داشت که فکر میکنم اسمش ساناز بود

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

زینب بلا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
5
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
سلام من یه رمانی حدود پنج سال پیش خوندم یه دختری بود که براش خاستگار اومده بود روز عقدش همه چی بهم میخوره و میدنش به پسر بد نام محله چون فکر میکنند با اون رابطه داره پسره بهش کمک میکنه تا درسش رو بخونه و کنکور بده که پزشکی میاره پسره هم نقاش هست بعد میفهمه که دوست صمیمی خودش براش پاپوش ساخته میشه اسمش رو بگید

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara
بالا پایین