• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

مارالل

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام داستان رمانه اینجوری بود که دختره دنبال کار بود که یه عمارتو پیدا میکنه وقتی اونجا مشغول به کار میشه یه وسیله گم میشه میندازن تقصیر این دختره بعد صاحب عمارت یه پسر جوونه و بی اعصاب هست اسمارو بلد نیستم لطفا اگه اسمشو میدونید بگید

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

مارالل

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام داستان رمان اینطوری بود که دختره دنبال به کار بود و در یک عمارت مشغول به کار میشه صاحب عمارت یک پسر جوون و بی اعصابه و یک پیزی گم میشه میندازن تقصیر دختره

mahdismahdi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
یه رمان هست که دختره دانشجوی دندانپزشکی یه برادر بزرگتر هم داره که ازدواج کرده و با این دختره بده
این دختره تو دانشگاه که کار می‌کنه عاشق یه پسره میشه که فک کنم استاد بود و از خارج اومده بود
میشه بگید این چه رمانیه

baharf16

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
با سلام و وقت بخیر
رمانی هست که چند سال پیش خوندم دختری بود نام همسرش عادل بود که فوت میکنه، دو تا برادر شوهر داشته به اسم های عارف و علی، همه بهش میگن مجددا ازدواج کنه یکبار امتحان میکنه که مجبور میشه طلاق بگیره، او بنا به مصلحت و چون تحت فشار بوده با برادر شوهرش عارف ازدواج میکنه، همسر عارف از او جدا میشه چون از اول علاقه ای به ازدواج با او نداشته، اون دختر بالاخره به عارف علاقمند میشه، اسم رمان یادم نیست، ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

Sagharamiri

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من خیلی وقت پیش یه رمانی خوندم که توش اسم شخصیت اصلی رمان کیانا بود و خواهر دوقلویی به نام کیمیا داشت . کیانا چون توی رانندگی حرفه ای بوده ، راننده پسر مغروری میشه که بعدها متوجه می شه اون پسر از فامیل های مادریشه ....
لطفا اگه کسی اسم این رمان رو می دونه راهنماییم کنه واقعا احتیاجش دارم .
کارد و پنیر

Sagharamiri

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام. اسم پسر فکر کنم سامیار بود. سامیار به یه دختر مزاحمت میکنه. دختر حامله میشه. خانواده دختر میفهمن و از سامیار شکایت میکنن . یا رای دادگاه این دو نفر ازدواج میکنن. مهریه دختره رو دادگاه دست پای پسره تعیین میکنه
اسم رمانو میدونین؟

سایه.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان خونده بودم که دوتا زوج همسایه بودن پناه و کاوه و سوگند علیرضا که طی خیانت هر دو‌ زوج از هم جدا میشن و بعد ار مدتی علیرضا به پناه علاقه‌مند میشه اما با ورود پناه به خانواده علیرضا و دیدن کیان. پناه و کیان عاشق هم میشن و علیرضا هم تهش با راحیل ازدواج می‌کنه
میشه لطفاا اسم این رمان رو اگه یادتون میاد بگین

فاطیماما

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمانی چند سال پیش خوندم اسمش یادم نیست ولی خیلی رفته رو مخم تورووخدا اگر میدونید بگید
درمورد یه دختریه که فکر کنم برادرش خلافکار بود اما خود دختره نمیدونست و این دختر نه مدرسه میرفت نه دانشگاه کلا همیشه تو خونه بود و یه پسری یه مدت با داداش دختره رفت و امد داشت که به گفته دختر خیلییییی پوستش سیااه بود و فکر کنم اسمش محمد بود این پسره شماره این دختر و پیدا میکنه و باهاش حرف میزنه مثل اینکه میخواد از خونشون یه چیزی پیدا کنع و نمیدونم چه اتفاقاتی میفته که این پسر دختررو میدزده و مشخص میشه که پسره پلیس بوده و مجبور میشه با دختره ازدواج کنه خانواده دختره دختررو تردش میکنن و اینا باهم زندگی میکنن و عاشق هم میشن و یادمه یه تیکه از رمان اینجوری بود که دختره اشتباهی مشروب میخوره ولی کم که خودش رو به مستی میزنه و ...

Aidaaaad

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان خوندم که دختره به فرزند خوندی گرفته شده بود ولی خودش نمیدونست و پسر اون خانواده عاشق این دختر شده بود و به دختره هم گفته بود و دختره رو محبور میکرد باهاش بمونه
تازه دختره معلم آموزشکده زبان بود و این پسر هم ریس اون آموزشکده
و اینکه اینو هم یاد میاد که دختره که معلم آموزشکده بود یکی از دانش آموزاش اسمش آیلین بود که این آیلین یه مدت افسردگی گرفته بود ولی این دختره باعث شد حالش خوب بشه
اگر میدونید تروخدا بگید اسمش چیه دربه در دنبالشم

پیشو

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
لطفا لطفااا هرکی میدونه بگه
دختره با دوستش میره مهمونی
اونجا با یه پسر پولدار اشنا میشه و دوست میشه
وقتی برای اولین بار میره خونه ی پسره ازش باردار میشه
پدر دختر با فهمیدن این موضوع سکته میکنه و میمیره و بعد مدتی مادرش رو هم از دست میده
و خانواده پسره هم بزور و برای فرار از ماجرا میبرنش خارج
دختره تنها تو خونه بچش رو بدنیا میاره
از اون محل بخاطر حرف مردم میره و زندگیشو میسازه
سالها بعد پسره برمیگرده باهم ازدواج میکنن
یه شخصیت به اسم سوزان هم داشت

بالا پایین