• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!
ک

کاربر حذف شده 767

مهمان
مهمان
این نبود اسم شون یجور دیگه بود درست یادم نیست اما به این اسما نزدیک بود سپهر سهراب سینا 🧐

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
ک

کاربر حذف شده 767

مهمان
مهمان
سلام یه رمان سه چهارسال پیش تو تلگرام خوندم یادم نمیاد اسمشو😭😭😭
دوتا خواهر بودن ک خیلی شبیه هم بودن یکیشون فیلمش با پسری پخش شد و اندخت گردن خواهرش ک اونه باباش اونو از خونه بیرون کرد حالا دوس پسر دختری که فیلمش پخش شده بود میاد خواهرشو میگیره فکر میکنه خودشه اونو برده خودش میکنه
اگه میدونید بگیدددد😭😭
من خیابانی نیستم و چک کن

Rozazizi_1380

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
4
دست‌آوردها
3
سلام خسته نباشید
یه رمان بود که قبلا خونده بودم ولی اسمش یادم نیس
رمان درباره یه دختر بود که چشم های ضعیفی داشت و بدون عینک دیدن براش سخت بود و دانشجو بود مادرش قرار بود عمل کنه ولی پولش رو نداشت و به بچه ها دانشگاه میگه که بهش پول بد*ن و پسر داستان دنبال یه دختر ساده بود که اون رو به عنوان دوس دخترش معرفی کنه به خانوادش واین که همش دختر رو به خاطر عینکی بودنش مسخره می کنند و در اخر با هم ازدواج می کنند

فریماه

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
3
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
سلام من دونبال یه رومانم که توش به دختره تو تولد هم دانشگاهیش تجا*وز میشه که باعث ازدواج زورکی میشه بعد دختره و پسره عاشق هم میشن پسره هم دکتر زنان و زایمان بود اگه میشه اسم این رومان رو بهم بگید

فریماه

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام یه رمان سه چهارسال پیش تو تلگرام خوندم یادم نمیاد اسمشو😭😭😭
دوتا خواهر بودن ک خیلی شبیه هم بودن یکیشون فیلمش با پسری پخش شد و اندخت گردن خواهرش ک اونه باباش اونو از خونه بیرون کرد حالا دوس پسر دختری که فیلمش پخش شده بود میاد خواهرشو میگیره فکر میکنه خودشه اونو برده خودش میکنه
اگه میدونید بگیدددد😭😭
اسم این رومان من خیابانی نیستم خیلی قشنگه منهم خوندم

فریماه

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام چند ماه پیش من رمان فور خواندم خیلی از این رمان خوشم اومد ولی یادم نیست اسمش چی بود اینقدر خوب بود که دلم می خواد درباره بخونمش فقط می‌دونم که اسم شخصیت مرد(اصلی) ادوارد کلارک بود ممنون میشم اگه کسی اسم رمان رو میدونه بگه باسپاس فروان 🌷🌷
رومان فرشته زمینی

ک

کاربر حذف شده 767

مهمان
مهمان
یه رمانی بود دختره از بچگی اسم پسر عموش روش بوده خانواده عموش خارج زندگی میکنن این دوتاهم از بچگی همو ندیدن وقتی عموش وخانوادش میخواستن بیان ایران دختره خانوادشو راضی میکنه که وفتی خانواده عموش امدن صورتشو گریم سوختگی کنه اگه واکنش پسر عموش خوب بود دیگه به بازیش ادامه نده اما وقتی خانواده عموش میان ودختر رو میبینن از وصلت باهاشو پشیمون میشن و میگن پسرشو کس دیگه رو میخواد عموش اینا برمیگردن خارج (یادم نیست کدوم کشور بود😅)پسرشون ازدواج میکنه روز عروسی دختره با چهره خودش میاد وووودییگه یادم نیست🤣اگه اسمشو میدونید بهم بگید🙏🙏

Sahar

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
اسم این رومان من خیابانی نیستم خیلی قشنگه منهم خوندم
مرررررسی

Rozazizi_1380

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
4
دست‌آوردها
3
سلام خسته نباشید
رمان در مورد ی دختره ک خانواده پیری داره و مجبور میشه با ی پسر یا نامزد بکنه یا دوست دخترش بشه نمی دونم که پسره دوسش داره و همش ی اتو ازش داره که یادم نیس چیه و همش دختره رو مجبور میکنه اخر شب یواشکی خانوادش بره ببینتش در صورتی ک دختره اولش دوسش نداره ولی پسره دوسش داره و در اخر عاشق هم میشن
کسی اسمشو نمی دونه خیلی دنبالش می گردم😕

Mahdieh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
1
دست‌آوردها
1
یه رمانی بود دختره از بچگی اسم پسر عموش روش بوده خانواده عموش خارج زندگی میکنن این دوتاهم از بچگی همو ندیدن وقتی عموش وخانوادش میخواستن بیان ایران دختره خانوادشو راضی میکنه که وفتی خانواده عموش امدن صورتشو گریم سوختگی کنه اگه واکنش پسر عموش خوب بود دیگه به بازیش ادامه نده اما وقتی خانواده عموش میان ودختر رو میبینن از وصلت باهاشو پشیمون میشن و میگن پسرشو کس دیگه رو میخواد عموش اینا برمیگردن خارج (یادم نیست کدوم کشور بود😅)پسرشون ازدواج میکنه روز عروسی دختره با چهره خودش میاد وووودییگه یادم نیست🤣اگه اسمشو میدونید بهم بگید🙏🙏
اسم رمانش یادم نیست ولی فکر کنم اسم دختره کیمیا بود

بالا پایین