• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Lion.6657

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
سلام...دنبال یه رمان میگردم که اسم شخصیتش مهران بود و پلیس بود که طی اتفاقاتی نامزدش و کشتن و توی این رمان دختری هست که آرایشگاه معروفی داره و پسره فکر میکنه باعث کشته شدن نامزدش این دختره در حالی که این طوری نیست

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Maho

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
1
دست‌آوردها
3
منم اتفاقا دنبال همین رمان هستم اسم پسره آریا واسم دختر مریم بود
پیدا نشد اسم رمان ...کسی نمیدونه

Maho

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
1
دست‌آوردها
3
مردی بود که بعد ضربه خوردن از دختر چادری ک همسرش بود و طلاق میگیره ازش و میره چند تا زن صیغه میکنه که با هم تو خونش هستن
برادر یه دختری تو درگیری یکی از زن صیغه های اون آقا رو میکشه و اقاهه شرط میزاره خواهر پسره ک چادریه باهاش ازدواج کنه و بعد تو یه مهمونی هم مجبورش میکنه بی حجاب باشه ک دختره حالش بد میشه.....
پیداش کردم ...اسم رمان سایه نفرت هستش

saha

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
101
پسندها
41
دست‌آوردها
28
سلام
دنبال رمانی هستم که.توش اسم پسره باربده و اسم دختره رو یادم میست. باربد و دختره با هم دیگه فامیلن و با هم جنگ می کنن. دختره رشته بازیگری خونده و یه نمایش تئاتر هم تو رمان انجام می ده.
لطفا اگه میدونید جواب بدید . خیلی بهش احتیاج دارم .

saha

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
101
پسندها
41
دست‌آوردها
28
اگه اینجور رمان میخونی هانا پسر تقلبی رو بخون
اره خیلی رمانش قشنگه .

saha

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
101
پسندها
41
دست‌آوردها
28
سلام دوستان . شما اسم رمان هایی که توش دختره خودش رو شبیه پسرا می کنه ، می دونید ؟؟؟؟
اگه می دونید بگید . البته هانا پسر تقلبی و نیما و دختری که من باشم رو خوندم .

Lady Narcissus

شهروند مانا
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
347
پسندها
414
دست‌آوردها
63
سلام دوستان . شما اسم رمان هایی که توش دختره خودش رو شبیه پسرا می کنه ، می دونید ؟؟؟؟
اگه می دونید بگید . البته هانا پسر تقلبی و نیما و دختری که من باشم رو خوندم .
رمان "وارث عشق"

saha

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
101
پسندها
41
دست‌آوردها
28
رمان "وارث عشق"
اوکی مرسی

سارا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال رماني ميگردم كه دختره توي يه خونه اي با مامانش به عنوان خدمتكار زندگي ميكنن كه دختره عاشق نوه اون خونواده ميشه كه تازه از خارج با مامانش برگشته

Nixi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان خوندم که خارجی بود و تو یکی از کانالای تلگرام بود. متاسفانه اسم شخصیتاشو یادم نمیاد ولی راجع به یه دختری بود که تازه مدل شده بود و چون میدونست که مدلینگ خیلی کوتاه مدته و باید یه جورایی یه فکر دیگه برای آیندش بکنه تا بعدا بتونه آینده خوب و ساپورت شده ای داشته باشه با یه خانواده ای قرار داد ازدواج میبنده که پسر اونا هم باید همسر میداشت. که اولشم با این شروع میشه که دختره برای اینکه پسره رو ببینه( چون پسره اصلا پیداش نبوده) عکس با یه مدل پسر دیگه میذاره که باعث میشه پسره بیاد دنبالش بعد یه مدتی اینا رابطشون خوب میشه ولی دختره میفهمه پسره با دوست دختر قبلیش اوایل ازدواج رابطه داشته و دوست دختره الان حاملس ولی بعدا معلوم میشه برای پسره نیست ولی دختره بخاطر خیانت طلاق میگیره ولی پسره میفهمه که عاشقش شده و بعد طلاق هفته ای یه بار میبره دختره رو سرقرار تا با هم آشتی میکنن و دوباره ازدواج میکنن. لطفا اگه میدونین بگین من خیلی دنبالشم.

بالا پایین