• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Fatima79

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
دنبال یه رمان میگردم که دختره یه دوست صمیمی داره که یهو غیبش میزنه ، درواقع غیبش میزنه که بره تغییر جنسیت بده ، چندسال بعد برمیگرده با جنسیت جدیدش که پسره و چون از قبل از تغییر جنسیتشم عاشق دختره بوده میاد پیشش و بهش نزدیک میشه و پینهاد ازدواج میده گمش کردم دارم دیوونه میشم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Fatima79

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
دنبال یه رمان میگردم که دختره یه دوست صمیمی داره که یهو غیبش میزنه ، درواقع غیبش میزنه که بره تغییر جنسیت بده ، چندسال بعد برمیگرده با جنسیت جدیدش که پسره و چون از قبل از تغییر جنسیتشم عاشق دختره بوده میاد پیشش و بهش نزدیک میشه و پینهاد ازدواج میده گمش کردم دارم دیوونه میشم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Rahil

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دنبال رمانی هستم ک دختری از خارح برای انتقام خون مادرس ب ایران نیاد و میخواد از خانواده مادرش انتقام بگیره ک میگیره و اون ی دختر پولدار هم لود چون ناپدریش هم پولدار بود

Miss.rosha

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام.داستان راجع به دختریه که واسش پاپوش درست کردن واسه همین نامزدش ولش میکنه ولی دختره هر شب میرفته نامزدشو از دور میبینه بعد تو یه مهمونی دختره با یه خواننده اشنا میشه که عاشق هم میشن و قول میدن بدون هم سیگار نکشن وقتی بیگناهیه دختره ثابت میشه و برمیگرده پیش خانوادش باباش به زور به یه پسر پولدار که خلافکار بوده شوهر میده که میرن خارج زندگی میکنن و پسره هم به دسته یه باند کشته میشه و وختره دوباره برمیگرده ایران و .. لطفا اسمشو بگین.

فاطمه البوخنفر

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمانی خوندم فقط اسامیشون یادمه اسم دختره غزل جهانی پدر اریا جهانی بود و مادره بیتا ایرانی 🤦🏼‍♀️😓 اسم رمانو یادم نیس

FATEMEH1379

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یک رمان بود که تمام خانواده دختره ۴ سال ازش متنفر بودن و اون رو مقصر مرگ خواهرش می دونستن نامزد سابق دختره اذیت می کرد تا اینکه فهمیدن دوست دختره و نامزد فعلی پسره این کار هارو کردن کسی اسمش رو میدونه؟؟؟

Aho128

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمانی بود که پسره پلیسه دختره معلم تکواندو اینا مجبور میشن ازدواج کنن بعد ها وقتی ازدواج کردن پسره بخاطر شغلش یه دختره دیگه رو میاره خونه دختره میبینه فرار میکنه 7 سال میگذره دختر ه میشه رییس بزرگترین باند خلافکار که پسره دنبالشه

Aho128

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمانی بود که پسره پلیسه دختره معلم تکواندو اینا مجبور میشن ازدواج کنن بعد ها وقتی ازدواج کردن پسره بخاطر شغلش یه دختره دیگه رو میاره خونه دختره میبینه فرار میکنه 7 سال میگذره دختر ه میشه رییس بزرگترین باند خلافکار که پسره دنبالشه
لطفا اگه کسی میدونه اسمشو بهم بگه خیلی دنبالشم

8080melisa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام ببخشید من دنبال یک رمانم دختره دوستش بهش میگه من دازم میرم مسافرت برادرم به من وابسته است تو پیشش بمون به تو عادت کنه تا من برم مسافرت وقتی به تو عادت کرد تو همین راه عاشق هم میشن

Shahrbanoo

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من رمانی رو یک سال پیش خوندم ولی الان نه اسم رمان و نه اسم شخصیت ها یادمه فقط موضوع رمان یادمه

دختره پدر و مادرش رو در تصادف از دست میده برادرش هم به کما میره خودش هم میبرن یتیم خونه در یکی از اردو های یتیم خونه خودش و دوستش رو می‌دزدند و میبرن به خارج از کشور و او رو در یکی از فروش برده میفروشن و زنی اون رو می‌خره و بهش زندگی خوبی میده چند سال بعد هم بر اساس اتفاقات زیاد ( که من زیاد یادم نیست) از خانواده جدیدش جدا میشه و میاد ایران و در ایران خدمتکار عمارت یک پسر مغرور میشه و بعد ها برادرش رو پیدا میکنه و میفهمه برادرش وکیل شده و بعد عالمه اتفاق میفته

اگه کسی اسمشو میدونه بهم بگه خیلی دنبالشم

بالا پایین